KROX@• 13 июля 2023

Дратує "доказова медицина" з її упевненістю і недбалим ставленням до пацієнта

Дівчата, тема просто поговорити.

Колись була прихильником усього перевіреного, доказового і співала їм оди.
Але з часом я зрозуміла, що у цій доказовій медицині є багато "нюансів", всі націлено і зроблено по шаблонам і протоколам, допомогли тобі супер, ні - ну то у вас функціональний розлад, лікуйте голову.
Просто жах що твориться. Аналізи на копрограму, дисбактеріоз - оце все советське, не науково і нічого інформативного не несе. А ви несіть нам грошенята, "доказовим лікарям", і ми будемо призначати дорогущі аналізи і назначати таблеточки по протоколу, або до психіатра відправимо.
Прям щось мене торкнуло, що у нас якась роботизована медицина стає(
Навіяно блогом sviy.doс
також підписана на багатьох лікарів звідти, іноді самі собі суперечать, і нічого толково не можуть сказати, окрім того що написано у книжечці, ніякого клінічного мислення
Aishiteru• 13 июля 2023
Ответ дляKROX@
з одного боку вони не доказові, а у себе в соц. мережах доказові,
але як гострої проблеми не бачать, яку вони можуть тут і зараз полікувати, то призначають таку фігню, типу відволіктись
вони самі розуміють, що призначають фігню, але типу пацієнту треба заспокоїтись і відволіктись, а те що є реальні симптоми, а вони в них не хочуть заглиблюватись і шукати проблему це проблема пацієнта
Так, вони просто підхопили «моду». Я працювала з дійсно доказовим лікарем, вони виглядають не так. А ці які в «інст» - просто хайпують на темі.

А ті що не хочуть заглиблюватися - так ніякі не хочуть. Приходиться самому шукати, благо є протоколи і пабмед) Я взагалі іду до лікаря чисто здать аналізи щоб підтвердити свою думку.

Прийдеться вам лікувати чоловіка самостійно, під наглядом лікаря, який просто підтвердить ваш пошук.

Що з чоловіком? Є діагноз?

Крем для арбуза• 13 июля 2023
Ответ дляKROX@
а що там такого вже?
Секта з усіма її ознаками, плюс неадекватні модератори -- за будь-яку інакомислячі думку одразу блокують. Боронь боже висловити хоч якийсь сумнів щодо рекомендацій ’доказових’ гуру, одразу в бан, а перед тим гарненько поллють брудом.
Щедрик• 13 июля 2023
Ответ дляKROX@
цікаво, а коли травматолог в добробуті каже - ну ставте примочки з водочкою, то як рахується, як шарлатани чи норм так кандидату наук?
коли гастроентеролог, професор, відправляє на аутотренинг 8 сеансів, за прийом 1500 грн?
вони усі доказові лікарі)
Вам психосоматикау в порядок приволить, а не на врачей гнать.
Дама с заначкой• 13 июля 2023
Доказові лікарі якраз не відправляють на купу аналізів. Вони комплексно та системно підходять до пацієнта. В Добробут я взагалі не вірю - це бізнес, там нема лікування. Є дійсно толкові лікарі, до яких ідеш спеціально, але і вони обов’язково мають написати мінімум назначень, навіть, якщо не потрібно. Це не від одного лікаря знаю. Ви напевно не зустрічали гарних лікарів.
Бентливуман• 13 июля 2023
Ответ дляКрем для арбуза
Ага! 10000000%
Особливо, коли я чесно написала, що мені дорого майже к. за консультацію. Наголосили, що я зажала на власну дитину, а на дітях не економлять
Я не Тролль• 13 июля 2023
Вообще спор ни о чем. Тот кто привык к фуфломицинам и не знает как проводятся исследования,они не поймут доказательных врачей. Это как спор немого с глухим
Бентливуман• 13 июля 2023
Ответ дляЩедрик
А щоб її привести до ладу - гайда до доказових
автор KROX@ • 13 июля 2023
Ответ дляNatalishka-8242

Що з чоловіком? Є діагноз?
є сумнівний діагноз - запалення зв´язки колінного суглоба, це виключення з того що було зроблено. МРТ 2 рази різних ділянок, якась нейро перевірка з ударами токами, для виключення нейропатії, 3 чи 4 різних травматологів, неврологів, ортопед.
Призначено багато пігулок, масажі, блокада нерва ( зовсім нога оніміла на пару днів) потім все повернулось.
Я теж шукаю, вивчаю інформацію, бачу що йому погано і боляче буває при фіз нагрузках
С-реактивний - у нормі, узі вен, судин, артерій у нормі
Я не Тролль• 13 июля 2023
Ответ дляKROX@
Потому что врачей у нас нормальных нет.

Патика-мотика• 13 июля 2023
Ответ дляЛуковая
Ну несите денежки шарлатанам, которые на убывающую луну будут вам в попу дуть от геморроя
До речі, геморой прекрасно можна вилікувати, а не зняти симптоми, без всяких свічок, мазей. Але як тут щось радити то відро помоїв отримаєш, воно мені треба? В аптеці 15 років відпахала, ліками аптечним и майже не користуюся.
НЛОша• 13 июля 2023
Мені здається, існує якась категоричність в медицині-типу або доказові, або недоказові, наче 2 секти. І часто лікарі стають вʼязнями вузького мислення через те, що наприклад модно бути доказовим. При цьому організм людини досі не до кінця вивчена система, іноді читаєш про якусь хворобу і написано лікування на даний момент не існує….Той же дисбактеріоз-діагнозу такого немає, але ж проблема така у людей є. І допомагає наприклад ніфуроксазид або ентерол, тобто зменшити кількість патогенів. Той же біфрен дійсно заспокоює, хоч і не лікує, але ж не завжди в людини важкий нервовий стан, то нащо пити щось важке?
Aishiteru• 13 июля 2023
Ответ дляKROX@
В чоловіка було схоже, навіть операцію робили, яка не допомогла. Всі аналізи, все - навіть я не знайшла причину, пройшло самостійно блін. Теж було боляче в нозі, не міг згинати. Німіла нога і тд.

Думали що це в спині защімило і шло в ногу, після операції стало трошки краще, потім знову погано, потім пройшло.

Віддає кудись біль?
Бешене сарі• 13 июля 2023
мне кажется, что вы не до конца понимаете значение доказательной медицины. Мои дети лечились в клинике, где работают врачи доказательной медицины. И это означало, что они вникали во все исследования, следили за апдейтами в медицине, то есть в своей работе использовали именно доказанные наукой методы. Я им очень-очень благодарна, так как они смогли мозги перепуганной мамы поставить на место и сделать из тревожной мамы достаточно спокойную маму в отношении здоровья детей. И они оказывались правы.
Щедрик• 13 июля 2023
Ответ дляПатика-мотика
А ну-ка, чем там вы его вылечили? Фармацевт избегающих препаратов фармацевтики, интересно вас послушать.
Алина-1240• 13 июля 2023
Сама по себе доказательная медицина хорошая,вопрос к врачам,им не особо охота больным заниматься
автор KROX@ • 13 июля 2023
Ответ дляNatalishka-8242

Віддає кудись біль?
добре, що у вас пройшло)
більше прострілює у моменті, в якомусь положені, при натисканні
в певні ділянки є біль, прям не дається, можливо дійсно якийсь м´яз щімить, бо у нього литки добре так натреновані, але ні масаж, ні ударно хвильова терапія не допомагає
Aishiteru• 13 июля 2023
Ответ дляKROX@
добре, що у вас пройшло)
В мого саме зажався нерв і сухожилля, через протрузію в спині, ось так зі спини віддавало в зад і в ногу, не міг навіть згинати. Спробуйте ще зробити МРТ спини. Нижнього відділу.
автор KROX@ • 13 июля 2023
Ответ дляNatalishka-8242
добре, дякую))
теж думаю що це пов´язано з чимось іншим, або спина, або стопи,
треба шукати
Aishiteru• 13 июля 2023
Ответ дляKROX@
добре, дякую))
треба шукати
Шукайте, на лікаря надійтесь локально - тобто пробуйте шукати причину самостійно, а якщо треба операція - тоді допоможуть локально лікарі. Розбиратись їм лінь)

Шумелка Мышь• 13 июля 2023
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
+1000000
Пыталась лечить остеохондроз традиционными методами, пока не плюнула и не махнула рукой, просто терпела несколько лет боли.
В итоге 10 курсов иглоукалывания, плюс гомеопатия и немного психологии, сделали то что ни разу не удавалось достичь традиционными методами.
Ятак энурез ребенку лечила
КонФФетОшка• 13 июля 2023
Ответ длябювет_в_обед
Ну, ви як прихильник доказової медицини повинні вже знати, що це все парацетамолом лікується. Ну ще провітрюванням і зволоженням повітря. Для чого ви по лікарях ходите? :)
Потому что больничные нужны
Просто болталка• 13 июля 2023
Я ’обожнюю’ як ’Доказові’ в ФБ всіх посилають до психотерапевта. А ше в їх школу схудненя. Наприклад, жінка, пише, що після якоїсь гінекологічної операції почала стрімко набирати вагу, ледь не 10 кг в місять, -- та то ви просто багато їсте. перестаньте жерти і заплатіть за вхід в нашу групу зі схуднення.
А я женатая• 13 июля 2023
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
Стандартный протокол:
диклофенак, миорелаксант, гимнастика, процедуры электро. совковые, которые сейчас опять модно. До опы дверца.
Стандарт это регулярный спорт и курсы массажа по возможности,все
Всех в сад• 13 июля 2023
Ответ длявентиляторная
Як називається?
Сомнолог 😅
Небоброїдка• 13 июля 2023
Ответ дляЛуковая
Не сталкивалась с подобным у врачей доказательной медицины.
Компрессы ,примочки с водочкой как выше написали ,они любят назначать ,когда не знают что делать ,и разбираться не хотят
ДаЗдраПерма• 13 июля 2023
Ответ дляКонФФетОшка
Угу, и детям его вообще нельзя пить. А она его назначала малой 2 года было
а чем кашель лечите?
Герцогиня• 13 июля 2023
Это как ’заслуженные учителя’. Было такое , когда группка учителей читала только в 10-11 классах. Все выдыхались с 5 по 9, а они брали уже взрослых спокойных детей и... ’это мы в них вложили, это благодаря нам они сдали экзамены’))
Так и ’доказательные врачи’ - все врачи говно, а они самые передовые, самые правильные))
А я женатая• 13 июля 2023
Ответ дляKROX@
Не знаю ни одного классного врача,ведущего соцсети)
А я женатая• 13 июля 2023
Ответ дляKROX@
Соэ и с -реактивный в норме ,и острое воспаление ?
задумчивая мордочка• 13 июля 2023
Вони мені як із секти якоїсь.
І хай хоч головою об стіну б´ються і мені доказують, що ношпа не допомагає при сильному пристуобразному сухому кашлі, я все одно буду давати її дітям. Бо я бачу, що вона допомагає миттєво фактично. І тільки з ношпою ми можемо вночі поспати.
А якби раніше перестала слухать, то скільки було б доспаних ночей і в мене, і в дітей.
І любий кашель лікується водою в них і повітрям.
І ноги парити не можна, і картоплею трахею гріти не можна, і редьку від кашлю не можна, і мед тоже не можна. А що можна??? Пийте воду.

І погода в них не впливає на самопочуття, бо це не доведено це міф.
І гранатові шкірки від діареї не помагають. Да да розкажіть мені, а то я не бачу ефекту.
Всього і не згадаєш.