KROX@• 13 июля 2023

Дратує "доказова медицина" з її упевненістю і недбалим ставленням до пацієнта

Дівчата, тема просто поговорити.

Колись була прихильником усього перевіреного, доказового і співала їм оди.
Але з часом я зрозуміла, що у цій доказовій медицині є багато "нюансів", всі націлено і зроблено по шаблонам і протоколам, допомогли тобі супер, ні - ну то у вас функціональний розлад, лікуйте голову.
Просто жах що твориться. Аналізи на копрограму, дисбактеріоз - оце все советське, не науково і нічого інформативного не несе. А ви несіть нам грошенята, "доказовим лікарям", і ми будемо призначати дорогущі аналізи і назначати таблеточки по протоколу, або до психіатра відправимо.
Прям щось мене торкнуло, що у нас якась роботизована медицина стає(
Навіяно блогом sviy.doс
також підписана на багатьох лікарів звідти, іноді самі собі суперечать, і нічого толково не можуть сказати, окрім того що написано у книжечці, ніякого клінічного мислення
Луковая• 13 июля 2023
Ну несите денежки шарлатанам, которые на убывающую луну будут вам в попу дуть от геморроя

Пишу каліграфічно• 13 июля 2023
Лечитесь по старой схеме...пробиотики, венотоники, ноотропы...никто ж не запрещает
Стрекоза любви• 13 июля 2023
А якби у вас була страховка і не доводилося платити за аналізи та дослідження, тоді ок би було?
Куда ж без меня• 13 июля 2023
Вам по душе наверное, когда назначают фуфломицины?
автор KROX@ • 13 июля 2023
Ответ дляЛуковая
цікаво, а коли травматолог в добробуті каже - ну ставте примочки з водочкою, то як рахується, як шарлатани чи норм так кандидату наук?
коли гастроентеролог, професор, відправляє на аутотренинг 8 сеансів, за прийом 1500 грн?
вони усі доказові лікарі)
Два-три тижні і фсьо• 13 июля 2023
+1000000
Пыталась лечить остеохондроз традиционными методами, пока не плюнула и не махнула рукой, просто терпела несколько лет боли.
В итоге 10 курсов иглоукалывания, плюс гомеопатия и немного психологии, сделали то что ни разу не удавалось достичь традиционными методами.
КонФФетОшка• 13 июля 2023
Ответ дляПишу каліграфічно
Противовирусное - моё любимое. Пришла к врачу с соплями и горлом - он тебе сразу противовирусное. Ребёнка привела с кашлем - он тебе сироп от кашля и противовирусное🤦‍♀️
Сама не знаю• 13 июля 2023
Ответ дляKROX@
вони усі доказові лікарі)
Значить ідете до іншого лікаря.
Благо у нас вибір є
Луковая• 13 июля 2023
Ответ дляKROX@
вони усі доказові лікарі)
Не сталкивалась с подобным у врачей доказательной медицины.

Пишу каліграфічно• 13 июля 2023
Ответ дляКонФФетОшка
Так и сироп от кашля часто провоцирует кашель нюеще больше
Не против• 13 июля 2023
Я в Советском Союзе ни о каком дисбактериозе и не слышала, это уже новое веяние медицины.
КонФФетОшка• 13 июля 2023
Ответ дляПишу каліграфічно
Угу, и детям его вообще нельзя пить. А она его назначала малой 2 года было
Пишу каліграфічно• 13 июля 2023
Ответ дляKROX@
вони усі доказові лікарі)
Если говорят ну...это значит вы не понимаете, что ибупрофен рулит
Рожайтретьего• 13 июля 2023
Всегда по протоколу, только протоколы меняются)))
автор KROX@ • 13 июля 2023
Ответ дляСама не знаю
Значить ідете до іншого лікаря.
Благо у нас вибір є
охохо
а де ж система, яка це повинна контролювати?
І я к я дізнаюсь що лікар норм? коли у мене закінчаться гроші платити за кожен прийом по 1000 грн?
Пишу каліграфічно• 13 июля 2023
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
+1000000
А разве его лечат, это ж образ жизни
Пишу каліграфічно• 13 июля 2023
Ответ дляKROX@
охохо
Ходите бесплатно, я не разу не платила
Сама не знаю• 13 июля 2023
Ответ дляКонФФетОшка
А мне моя врач не назначает, и врач моего частобрлеющего ребенка за его 9 лет два раза назначила противовирусное - при Коксаки не в легкій формі и при ковиде+грипп одновременно.

И один раз антибіотик, когда уже выхода не было.

Зависит от врача.
автор KROX@ • 13 июля 2023
Я впевнена, що вопіюще-доказова медицина, створена для того щоб мінімум грошенят витрачати на пацієнта, тобіш клієнта по страховці.
Бо вона просуваються с западу, а там все разраховано

Всміхайлик• 13 июля 2023
Ответ дляКонФФетОшка
У меня на этот счёт как раз и сработала доказова медицина. В доме не было лишних денег на противовирусные, и о чудо, ребенок без них поправился точно так же,как и с ними:))
Столічна штучка• 13 июля 2023
«Доказових» обходжу десятою дорогою
Два-три тижні і фсьо• 13 июля 2023
Ответ дляПишу каліграфічно
А разве его лечат, это ж образ жизни
Стандартный протокол:
диклофенак, миорелаксант, гимнастика, процедуры электро. совковые, которые сейчас опять модно. До опы дверца.
Сама не знаю• 13 июля 2023
Ответ дляKROX@
охохо
Відгуки.
Майже всіх гарних лікарів я, доречі, знаходила тут. Дякую дівчатам.
Або від інших лікарів, яким довіряю.
Не против• 13 июля 2023
Ответ дляKROX@
охохо
А хіба державні лікарні уже закрили?
КонФФетОшка• 13 июля 2023
Ответ дляВсміхайлик
Так и есть)
Неделю если лечить и 7 дней если не лечить)
Alex_Kri• 13 июля 2023
Ответ дляKROX@
В основном - да. Но к этому придется привыкать - протоколы обязательны для врачей.
Всміхайлик• 13 июля 2023
Ответ дляKROX@
охохо
В моєму випадку так і сталося. І я зрозуміла, що дитина здатна одужати ,якщо її просто поїти.
Малявка ще та• 13 июля 2023
От мені так завжди цікаво- в нас люди завжди знають, як лікарю лікувати і як вчителю вчити, але щодо перукарів- нічого не кажи, бо формули для фарбування підбирати- то дуже складний процес, не всім данО
Столічна штучка• 13 июля 2023
То ви ще в групі фб «доказові» не були… ото де кукушечка поіхавша
Сама не знаю• 13 июля 2023
Ответ дляKROX@
охохо
Я до більшості ходжу безкоштовно.
Просто потрібно шукати.