Вся така шо куди там• сегодня в 11:49
Іду на друге побачення з хлопцем, з яким не бачу майбутнього
Він нормальний і спілкування зайшло, я йому дуже сподобалась, але відчуваю не те... І не зручно відмовити... Шо робить
Тень льва• сегодня в 11:51
Если киев и 3-4 размер то я могу пригласить на свидание
Пойдем в итальянский ресторан
Вся така шо куди там
• сегодня в 11:52
Ответ дляПані з калабані
У вас проблема з самооцінкою, тому ви не можете сказати ні?
А до чого самооцінка?
Танцепесенная• сегодня в 12:05
А я б не поспішала, буває що першого побачення не торкнуло, а далі все закрутиться)
Неначасі• сегодня в 12:09
Я так замуж вышла. Околдовал колдун долбанный. Бегите от него, сверкая пятками!
Уходя дверю не хлопать• сегодня в 12:17
Ответ дляТень льва
Пойдем в итальянский ресторан
Про майбутнє розмовляти?🤣
к.Буланова• сегодня в 12:21
Сходите пообщаетесь, побалакайте. Культурно проведите время. Если надоест, то домой или с подругами ещё куда то.
Пуки-куки• сегодня в 12:21
Заміж вас ще ніхто не кликал. Можна просто цікаво провести час, розвіятись, попити, поїсти та і все
Гадаю_По_шнуркам• сегодня в 12:36
Вы возомнили себя такой принцессой, что ваш отказ очень расстроит его?
Расслабьтесь, вы для него никто, легко заменит другой.
Борисфенка• сегодня в 12:42
Цікава нині молодь. Друга побачення - а вона вже не бачить майбутнього.
Вся така шо куди там
• сегодня в 14:24
Ответ дляБорисфенка
Хто сказав, що я молода
Борисфенка• сегодня в 14:28
Ответ дляВся така шо куди там
Хто сказав, що я молода
А, це хлопець молодий, а вам неміряно років? Тоді таки видніше.
Вся така шо куди там
• сегодня в 14:56
Ответ дляБорисфенка
Ми однолітки, навчіть як треба
Борисфенка• сегодня в 15:02
Ответ дляВся така шо куди там
Ми однолітки, навчіть як треба
З мене вчитель так собі, бо чоловік на 8 років молодше і я десять років на нього не звертала уваги, були просто знайомі і жили недалечко, я таких малоліток знала сотнями і взагалі не розглядала для стосунків, все ровесниками цікавилася чи старше.
А потім, мабуть, постаріла
поїхала на фестиваль за 400 км від Києва і чоловік туди ж приїхав також з Києва. І щось там загорілося, вийшла заміж через пів-року.
А потім, мабуть, постаріла
Вся така шо куди там
• сегодня в 15:04
Ответ дляБорисфенка
А потім, мабуть, постаріла
Супер історія
Борисфенка• сегодня в 15:09
Ответ дляВся така шо куди там
Супер історія
Заміж я вийшла по зальоту, завагітніла в 43 роки, ще й весілля було. Прожили 10 років, чоловік пішов на війну, ми з сином в біженстві 5-й рік, перспективи туманні.
Але це я до того, що з першого побачення нічорта не видно, не поспішайте з висновками.
Вся така шо куди там
• сегодня в 15:11
Ответ дляБорисфенка
Успіхів вам, дякую