Та никада в жизни• 13 июля 2023

Дали відпустку ч, хочу поїхати кудись, він проти

Типу берегтися треба 23 тижні..... хотіла в буковель чи Трускавець удвох .. послухаю, це що сильна примха? Він хоче щоб приїхали його батьки і робити ремонт...
Правильно_Валерчик• 13 июля 2023
Куди вам їхати на 23 тижні у воюючій країні?

Зам. зав. Анонима• 13 июля 2023
отдых нужен.
А родители на голову - то не айс
Vvslera• 13 июля 2023
Ответ дляПравильно_Валерчик
Так у Карпатах навпаки відпочине. Не бачу проблеми взагалі
автор Та никада в жизни • 13 июля 2023
Ответ дляПравильно_Валерчик
Так я під Київом тут через ніч вибухи
Правильно_Валерчик• 13 июля 2023
Ответ дляVvslera
То ще треба в ті Карпати добратися. Невже така велика необхідність кудись їхати з животом? Під час війни? Вдома можна відпочити.
Скользкая• 13 июля 2023
Ответ дляПравильно_Валерчик
Навіщо відпочивати вдома, якщо можна в Карпатах?)
Vvslera• 13 июля 2023
Ответ дляПравильно_Валерчик
Шо там добиратися? От нещодавно їздила в Ужгород. Взагалі ніяких проблем з дорогою, якщо це не смердючий плацкарт, звісно
автор Та никада в жизни • 13 июля 2023
Ми живемо у відремонтованому приміщенні це інший об´єкт. Він вс 1.5 роки без відпустки. Не хоче їхати, каже їдь з сестрою
АБВГДейка• 13 июля 2023
Смотря как вы себя чувствуете. Я потеряла первого ребенка и от своего врача до родов ни на шаг. Если все хорошо, то нужно отдохнуть, конечно. Как вариант, под Киевом есть санаторий для беременных, можете там отдохнуть.

Додаю напруги• 13 июля 2023
Ответ дляПравильно_Валерчик
Відпочивати їхати чи думаєте в Трускавці гірше ніж в тому ж Києві сидіти?
Правильно_Валерчик• 13 июля 2023
Ответ дляСкользкая
Навіщо їхати кудись з животом? Ризик ракетного обстрілу в дорозі ніхто не скасовував. Та й взагалі їхати кудись в таку спеку вагітною -- це треба мати ідеальне здоров´я. Але я, можливо, упереджено на це дивлюся, бо в самої була важка і проблемна вагітність.
Единорог_помог• 13 июля 2023
Звісно, їхати! У вас чудовий термін для подорожей!
Додаю напруги• 13 июля 2023
Ответ дляПравильно_Валерчик
У вас болить своє. Ракетний обстріл він усюди.
Лагшмивара• 13 июля 2023
Орієнтуйтеся на своє самопочуття та проконсультуйтесь з лікарем. Якщо все ок - чому б не поїхати? Я минулого року на терміні 25 тижнів їздила з чоловіком та сином потягом з Києва в Трускавець у червні. Купували все купе, вагон з кондиціонером. Ввечері виїхали - вранці на місці, краса. Відпочили, набрались сил. Я навіть на екскурсію в Тустань їздила. Цього року відвідували Трускавець вже вчотирьох)
Небоброїдка• 13 июля 2023
Я похерила всіх і поїхала з донькою в Моршин. Моє здоров´я найважливіше. П´ю воду. Погода чудова. Спимо. Гуляємо.релакс. роблю масажі. Ходжу до косметолога...я тут 6 днів. Вже скинула 2 кг. Отьокі зійшли. Я ніеого неслухаю, а дбаюпро себе і своє здоров´я. Мені головне що я хочу. А пити водичку.подизати ровітрям. Почистити печінку .прлікувати підшлункову для мене дуже важливо. Я тежмогла робити ремонт.але я його всрала, чесно.
Заліковий троль• 13 июля 2023
Ответ дляТа никада в жизни
Вот и езжайте. И меньше ведитесь на манипуляции, дальше хуже будет.
Без QR коду• 14 июля 2023
Я на таком сроке летала в Турцию.
Если врач даёт добро, почему б не поехать. Родители пусть делают ремонт, раз так хотят, а я б выбрала отпуск.
Эмоции положительные, природа, воздух, супер!
КоролеВешна• 14 июля 2023
Ответ дляVvslera
Не надо про плацкарт, мы с подружкой не смогли купить нормальные билеты в Ворохту, ехали туда и назад плацкартом, тоже рисовали жуткме картинки , абсолютно ничего вонючего, такие же прекрасные не вонючие люди как и в купе, чистый вагон, плохо что кондея не было, а под утро и в люксе все пованивают без исключения)) а поскольку традиционно это туристический поезд , мы ещё познакомились с кучей любителей походов в горы, в общем современный плацкарт не вонюч и не страшен
Булькаю• 14 июля 2023
Ответ дляТа никада в жизни
А як ви завагітніли, якщо без відпустки?

Дайте вподобайок• 15 июля 2023
Ответ дляПравильно_Валерчик
А в чому конкретно проблема проїхатися потягом під час вагітності?
автор Та никада в жизни • 17 июля 2023
Ответ дляНебоброїдка
Можете порадити де поселилися що там цікавого. Думаю про Трускавець
Небоброїдка• 17 июля 2023
Ответ дляТа никада в жизни
На Квартирі. Але шукати житло треба зарання. Вільного майже ні ого немає.все забито. Навіть дорогі готелі