Грав в футбол, не правильно зловив мяч, після чого палець почав боліти, але рухати пальцем можу проте іноді больно, ще він трохи посинів та опух
Блондинка_в_розовом• 14 июля 2023
Если посинел и опух, скорее всего перелом. Возможно, трещина. Точно только по рентгену определят.
Я ходила восени з переломом п´ятої плюсневої кістки на нозі 2 тижні. Медикині зі швидкої переконливо пояснювали, що перелому бути не може, бо я рухаю ногою, стаю на неї, не синє, без набряку... Результат - кістки зрослись неправильно. Тому тільки рентген, і чим швидше, тим краще.