Зараз на дієті• 14 июля 2023

Чи надали б Ви розголосу ситуації, яка трапилась з дітьми без нагляду

В нас у місті є один літній табір, я підписана на нього в соц мережі, так як шукала дитині на літо заняття.
У соц мережах все дуже гарно та безпечно.
Але ось нещодавно відпочивали ми на природі біля річки. Паркуємось і тут я помічаю керівника цього табору, він саме сідав на велосипед. Сів та поїхав (поруч траса). Діти, яким на вигляд 8-10 років лишаються без нагляду дорослих біля річки. Я ще обдивилась навколо, спостерігала за дітьми і вони весь час були без дорослого!
Хвилин за 20 цей чоловік повернувся. За цей час могло трапитись все, що завгодно. Хтось би поліз купатись, хтось міг вирішити піти до швидкісної траси, а до когось могли підійти особи в неадекватному стані.
Ви б надавали розголосу цій ситуації? Фото я не робила (вважаю не етичним фотографувати чужих дітей), але вже задумалась, що можливо й треба було, щоб були докази.
Чи написати в особисті повідомлення адміністрації табору щодо цієї ситуації?
Як вважаєте?
автор Зараз на дієті • 14 июля 2023
Хочу ще доповнити, що зазначена зона відпочинку - це загальнодоступний пляж, на якому немає відповідальних та чергових, кожен представлений сам собі
ЯсноВидящая• 14 июля 2023
Це Україна чи закордон?
Залежно від вашої відповіді
Якщо Україна ви самі знаєте, що робити і куди звертатися
Якщо закордон, запитайте у групах мам вашого міста, що вам найкраще зробити у цій ситуації. Вам однозначно порадять розповісти про цю ситуацію керівництву закладу, а інші варіанти уже будуть залежати від тих законів та звичаїв, які у цій країні, але вам теж їх розкажуть. Називати назву закладу не поспішайте, поки не поговорите з керівництвом.
автор Зараз на дієті • 14 июля 2023
Ответ дляЯсноВидящая
Це Україна чи закордон?
Залежно від вашої відповіді
Україна. Міні-табір. Як я зрозуміла, на кожну зміну набирають невелику групу дітей і супроводжуючий один і той самий
Лепетун• 14 июля 2023
Сказать, только куда? Вот мне это очень важно, я искала лагерь, нормальных отзывов нет, реальных, тоже нашла один где в деревянном домике на несколько детей их на ночь закрывают. Меня это испугало, вдруг пожар или плохо стало, вожатых в домике нет.
Хотя бы отзыв в гугле напишите
Незламна• 14 июля 2023
Ответ дляЗараз на дієті
У нас таких куча. Просто родители не знают. Напишите хотя бы отзыв в Гугле. Как-то отдыхали в пансионате, там часть домиков снимал подобный лагерь, руководитель редкий ушлепок, но видосики для родителей снимал классные и все счастливы.
ИзЮмрудная• 14 июля 2023
Думаю, не зная ситуации, нельзя судить.
Он мог попросить другого присмотреть, а Вы не заметили того человека.
Или поехать кому-то из детей за лекарством. Собирать всех было долго.
Или ещё что
Зяблик протестант• 14 июля 2023
Ответ дляИзЮмрудная
Думаю, не зная ситуации, нельзя судить.
Или ещё что
Оставить детей без присмотра, чтобы поехать за лекарством - недопустимо. Если какая-то срочная ситуация - вызывается скорая. Если нет срочности - зна ит подождет.
Да, возможно был другой взрослый. А может и не был.
Playland• 14 июля 2023
я би не мовчала - вам же спокійніше буде
Чарівне зіллячко• 14 июля 2023
Ответ дляИзЮмрудная
Думаю, не зная ситуации, нельзя судить.
Или ещё что
Какое лекарство? Аптечка должна быть с собой
Пишу каліграфічно• 14 июля 2023
Так, в першу б чергу б знімала навідео, дітей би заблюрила, просто щоб був доказ що вожатого справді немає. А так це просто ваші слова
Телепузик• 14 июля 2023
Я бы написала и в инстаграме и в Гугл отзывах, и задала бы вопрос администрации , их ответы и поведение возможно уберегут кого то от того, чтоб доверить им своего ребенка
Такое к сожалению сплошь и рядом
Мы в Штатах, дочь была в конном лагере, как оказалось, что за детьми в бассейне тоже никто не смотрел, хотя до этого говорили что по два тьютора на 10 человек, и они то были, но сидели отдыхали очень отдаленно от детей, буду разбираться с этой безответственностью
сЛАдКОежКА• 14 июля 2023
Да, вот так доверь свое ребенка лагерю. Берут деньги и нет никакой ответственности. Страшно
ОдинРазНадетое• 14 июля 2023
А ви розмовляли з цим вихователем? І чи ж в нього дозвіл на роботи з дітьми?
vecya• 14 июля 2023
Я бы сначала к воспитателю с таким вопросом подошла, почему оставил детей
Реанимация• 14 июля 2023
Керівник табору на веліку?
А ви паркуєтеся і всіх в обличчя знаєте...
А потім наглядає за чужими дітьми ще 20 хвилин...
Хто маніяк?
ИзЮмрудная• 14 июля 2023
Ответ дляЧарівне зіллячко
От всех болезней?
Это не реально
ИзЮмрудная• 14 июля 2023
Ответ дляРеанимация
Керівник табору на веліку?
Хто маніяк?
Мне тоже странно.
А дети пешком пришли,выходит
ИзЮмрудная• 14 июля 2023
Ответ дляЗяблик протестант
Для этого надо было выяснить ситуацию.
Как вариант, спросить у того воспитателя по прибытию, как так вышло, что дети без присмотра.
Модем, в этот день вообще в лагере был выходной и дети сами пришли на пляж
Мадам Тю-лю-лю• 14 июля 2023
Странно, видя детей без присмотра, не вызвать полицию на месте. Куда сейчас писать и о чем?
Пугачиха• 14 июля 2023
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
Для начала модно просто подойти и спросить,кто тут старший?может кто то был
Ms. Любмая жена• 14 июля 2023
Я б тоже вызвала милицию. О то б был бы скандал 😁 но я такая что буду потом сомневаться что человеку плохо сделала. А в друг у него был понос и он поехал за таблетками☺️. То что нельзя детей оставлять одних. Это да! Могло случиться все что угодно. Короче надо было не молчать, а сейчас уже поздно что то доказывать.
Можете оставить отзыв как тут вам подсказывали. День, место и обязательно дату и время.
Рожева юбка• 14 июля 2023
Ответ дляПишу каліграфічно
Може там була доросла ростом 156 см, яка не займалася тим, щоб її помітили усі цікаві особи, а автор собі нафантазувала. А може самі були діти. Автор якби Ви підійшли до дітей, з´ясували чи є дорослий, зафіксували це, поліцію наприклад викликали, якщо не було нікого це одне. А так фантазувати нема сенсу.
Сегодня я не я• 14 июля 2023
Много лет работала с детьми, даже в страшном сне такого не представляю. Хотя, чаще всего два учителя было. Странно.
Рожева юбка• 14 июля 2023
Ответ дляТелепузик
Такое к сожалению сплошь и рядом
Автор нічого не з´ясувала, куди писати, які докази? Щоб подали зустрічний позов проти неї?
Небалувана Галя• 14 июля 2023
Поздно уже,он отбрешется,дети могут не подтвердить,если любят воспитателя,хотя конечно хоть один стукач,но найдется.
Обращеница• 14 июля 2023
Ответ дляЗараз на дієті
Рознолос бесполезен, онр скажут, что вы просто не видели воспитателей, а они были. Просто надо понимать, что отправляя в лагерь, никто там за детьми не следит, поэтому до 12 лет точно не стоит
Мішечок щастя• 14 июля 2023
Думаю,там нормальные адекватные дети,8-10лет,это не 2летка,который не соображает. В этом возрасте дети сами уже гуляют,ездят в школу на метро,автор,вы перебарщиваете.
Котогосподиня• 14 июля 2023
Ответ дляРеанимация
Керівник табору на веліку?
Хто маніяк?
а ви забули, як табір ,здається в Одесі згорів? дерев’яні будиночки. Ліпше перебдєть, як кажуть.
Стервочка• 14 июля 2023
В лагере всегда есть дети без присмотра. Воспитатель не водит за ручку весь свой отряд. И в лучшем случае догадывается, где его подопечные. Но по факту они могут быть где угодно. Так что то, что вы видели, лишь фрагмент из общей картины.
БЦАшка• 14 июля 2023
Я би озвучувала цю подію. Колись давно, коли тільки починали з´являтися часні садки ми ходили в такий на розвиваючі заняття. Садок у звичайному домі багатоповерхівці. На прогулянці ’няня’ типу всіх зібрала до кучи ( біля 4 дітей) і пішла. А одна дитина заховалася під машиною, бо там же парковка місцевих. Я навіть подумала, що це дитя не с группи. Потім, прийшов час мені ідти з молодшим за старшим, бо година пройшла - і те дитя поплілося за мною і зайшов, бо не міг подзвонити у дзвоник. Думаєте хтось відреагував, що той зайшов? Ні. Напевно через те, що я була не подали виду. Роздягли його і завели.