Люблю джаз• 14 июля 2023
Пастила из белого налива
Приветики.Девчонки,посмотрите какая у меня получилась пастила!Неделю назад купила сушилку,не могу нарадоваться.
В составе:
Белый налив
Мед
Немного воды
Капля корицы.
Пастилу делала второй раз.
Первый раз была из шелковицы .
Только не пойму,почему она сохранила свой цвет,не стала темной ...?
В составе:
Белый налив
Мед
Немного воды
Капля корицы.
Пастилу делала второй раз.
Первый раз была из шелковицы .
Ласую колобками• 14 июля 2023
А какая у Вас сушилка? Очень красивая. По цвету пастилы не подскажу.
ДлинноНожка• 14 июля 2023
Яблука в сушці теж світлі виходять. І на смак компот потім, як із свіжих яблук, а не з сушки і світлого кольору. Пастила дуже гарна і смачна, напевно)
Люблю джаз
• 14 июля 2023
Ответ дляДлинноНожка
Ще не куштувала)Я гадаю шо так)
Люблю джаз
• 14 июля 2023
Ответ дляЛасую колобками
ezidri
Успокойся_Успокойся• 14 июля 2023
А чому вона мала змінити колір? Зазвичай пастила з яблук світла. Тим паче такий білий сорт яблук.
Просто Фіфа• 14 июля 2023
Ответ дляКринжова баба
Автор, в якій області живете? В нас ще яблуками і не пахне(
У вас ещё нет белого налива?
Кринжова баба• 14 июля 2023
Ответ дляПросто Фіфа
У вас ещё нет белого налива?
Чернігівська область. Ніде ще не бачила.
А я з косою• 14 июля 2023
Я навіть не уявляю пастилу із шовковиці. Вона ж дуже водяниста, одні кістки залишаться. Але може я чого не знаю по технології приготування.
Байрактарна• 14 июля 2023
Ответ для..Марина
Чем смазываете лотки? Сколько по по времени сушили? И как так красиво скрутили, это ведь не целый размер, вы их разрезали перед скруткой?
А по цвету, да, пастила и яблоки кусочками выходят светлыми.
Не автор. Но напишу про себя. У меня такая я же сушка. Силиконовые поддоны докупила. Смазываю конжутной олией, очень мало. Она не воняет со временем и вкус не портит пастилы.
Режется круг на сектора ножницами, на штук 12-16 и сворачиваете.
Сушить до 12 часов
Успокойся_Успокойся• 14 июля 2023
Ответ дляА я з косою
Дуже і дуже смачна пастила виходить. Мені навіть чимось шоколад нагадує. Робила в тому році і ось тиждень тому робила.
Успокойся_Успокойся• 14 июля 2023
Ответ дляПродаю витрішки
Автор, а ви купляли ці спеціальні силіконові килимки на сушку?
В езідрі є спеціальні піддони
Успокойся_Успокойся• 14 июля 2023
Ответ дляБайрактарна
Сушить до 12 часов
А навіщо силіконові килимки, якщо в езідрі, про яку автор писала, є спеціальні піддони з бортиками?
Байрактарна• 14 июля 2023
Ответ дляУспокойся_Успокойся
Там один в комплектації. А це зовсім мало.
Ответ дляБайрактарна
Сушить до 12 часов
Спасибо большое!
Ждушечка• 14 июля 2023
Ответ дляБайрактарна
Я беру пергамент з атб, нічим не змазую, кладу на решітки (в мене їх 7)і прекрасно потім відлітає від них пастила, навіть по 3 рази використовую один і той самий пергамент. Не бачу сенсу купувати ті дорогущі килимки, якщо проблему можна вирішити за копійки. Змащену олією не люблю, вона на дотик неприємна і з часом все ж має запах
Успокойся_Успокойся• 14 июля 2023
Ответ дляБайрактарна
Ну так дозамовляється там же. Я дозамовляла відразу з дегідратором. Нащо мучитися з тими силіконовими килимками чи пергаментом?
Байрактарна• 14 июля 2023
Ответ дляУспокойся_Успокойся
Я так і написала. Я докупила. Але пізніше. Коли вже почала пастилу робити. Не планувала спочатку. Більше джерки курячі робила.
Люблю джаз
• 14 июля 2023
Ответ дляКринжова баба
Місто Ізюм,Харківська обл.
Люблю джаз
• 14 июля 2023
Ответ дляА я з косою
Шелковица
Умничка-помощничка• 14 июля 2023
Ответ дляЛюблю джаз
Шелковица
Каким слоем накладывали шелковицу на поддон и сколько по времени готовили? С килограмма шелковицы сколько выйдет пастилы? Косточки сильно чувствуются? Спасибо.
Продаю витрішки• 14 июля 2023
Напишіть хтось, скільки чого потрібно давати і як її робити? Така красива вона у всіх!!!