Ответ дляИрина-5470
Это какого числа ссылка?
⚡️Заборгованість по виплатах ВПО за липень буде погашена найближчим часом
Йдеться про державну допомогу на проживання у розмірі 3 тис. гривень на місяць особам з інвалідністю й дітям і 2 тис. гривень для решти внутрішньо переміщених осіб.
▪️Це питання обговорювалося на сьогоднішній нараді Координаційного штабу з питань забезпечення реалізації прав і свобод ВПО під головуванням Віцепрем’єрки Ірини Верещук.
▪️За результатами наради Міністерством фінансів невідкладно підписано документи для спрямування коштів на виплати держдопомоги ВПО за липень.
▪️Таким чином, найближчим часом гроші надійдуть на банківські рахунки внутрішніх переселенців.
💬 «Виплата допомоги ВПО знаходиться на особливому контролі Уряду. Хочу подякувати Мінфіну за конструктивну і людяну позицію. Наразі вже підписано всі необхідні документи для скерування коштів на виплати для наших ВПО за липень», – наголосила Ірина Верещук.
▪️Якщо маєте питання щодо виплат, звертайтеся до Мінреінтеграції на цілодобову гарячу лінію з кризових питань: 15-48 або на гарячу лінію Уповноваженого з питань ВПО за номером: (066) 813-62-39.
📲Мінреінтеграції
Наталья Цапенко• 14 июля 2023
Ответ дляВитя-1be3
Второй транш поступил на выплату 2,4мрлд
Сегодня в 10 часов вечера
Где вы смотрели можно скрин?
Наталья Цапенко• 15 июля 2023
Ответ дляDias2002
До начала я не оскорблял никого а во 2 номер 1548 горячая линия впо позвони и спроси написать могут что угодно
На этой гарячей линиие постояно говорят разное всем
Наталья Цапенко• 15 июля 2023
Ответ дляВитя-1be3
Без обид
Но туда можно не звонить там бред несут постоянно)
Согласна сколько туда не звонила говорят каждый раз разное