Невловимий Джо• 14 июля 2023

Пральна машина автомат без водопроводу. Варто чи ні?

Ми впо, хата в селі. Була машинка напівавтомат і чесно це муки. Відрами наносити воду нагріти, потім все одно полоскати в двух мисках і саме жахливе віджимати. Білизна сохне довго. Підодіяльники, ковдри, джинси неріально.
Зламалась машинка.
І ось я думаю може купити автоматичну машинку?
Собі думаю зверху на неї бак поставити, а шланг для стоку на вулицю виводити? В когось був такий досвід?
МояХатаЗкраю• 14 июля 2023
а в бак как вода набирается?

Дюагональ• 14 июля 2023
На вулиці яма повинна бути. Не просто ж так на дорогу вивести
автор Невловимий Джо • 14 июля 2023
Ответ дляМояХатаЗкраю
а в бак как вода набирается?
Теж відрами. Але ж не перетягувати білизну з миски в миску
Дюагональ• 14 июля 2023
Ответ дляНевловимий Джо
И как вы в автомат ведром наберете?
автор Невловимий Джо • 14 июля 2023
Ответ дляДюагональ
Ну там до нас була вигрібна яма - я туди воду виливаю
Ядвига Юсьлегко• 14 июля 2023
Є машинки автомат з баком для води, погугліть я колись бачила.
автор Невловимий Джо • 14 июля 2023
Ответ дляДюагональ
И как вы в автомат ведром наберете?
Ну я бачила на відео як в Миколаєві чи Донецьку бутилками наливають.
А я думаю купити бак пластиковий на 100 л і під´єднати до машинки.
Чи не той?
Леопардові панчохи• 14 июля 2023
Є такі машини, з баком, раніше коштували близько 10000грн
Дюагональ• 14 июля 2023
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Хм... перший раз чую.

Леопардові панчохи• 14 июля 2023
https://bt.rozetka.com.ua/ua/353591088/p353591088/
Леопардові панчохи• 14 июля 2023
Ответ дляДюагональ
Хм... перший раз чую.
Скокмоно - стокнуно• 14 июля 2023
Ответ дляДюагональ
Хм... перший раз чую.
Через отсек для порошка
ПесиКот• 14 июля 2023
Ответ дляДюагональ
И как вы в автомат ведром наберете?
Легко вообще-то. Одно время жили на Юге Украины, в маленьком городке, где проблемы с подачей воды. Многоквартирный дом, водопровод, но воды чаще нет, чем есть. Вода заливается туда же, куда и порошок засыпается
Леопардові панчохи• 14 июля 2023
https://m.olx.ua/elektronika/tehnika-dlya-doma/sti...
Дюагональ• 14 июля 2023
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
Через отсек для порошка
Не смешно даже.
Замурмишка• 14 июля 2023
Ответ дляДюагональ
И как вы в автомат ведром наберете?
Отлично набирают в Никополе и других городах. Шланг с бака в отсек с стиральным порошком. Живут люди, выкручиваются
Дюагональ• 14 июля 2023
Ответ дляПесиКот
У меня она даже не включается, если нет подачи воды через шланг
ПесиКот• 14 июля 2023
Ответ дляДюагональ
Не смешно даже.
Вообще не проблема
Скокмоно - стокнуно• 14 июля 2023
Ответ дляДюагональ
Не смешно даже.
А что я что-то смешное написала?

ПесиКот• 14 июля 2023
Ответ дляДюагональ
Льете воду и все включается. Самсунг машинка
Дюагональ• 14 июля 2023
Ответ дляЗамурмишка
А как узнать когда доливать, сколтко, когда полоскание и т.д. там же программа стоит.
автор Невловимий Джо • 14 июля 2023
Ответ дляДюагональ
Ну от бачок напряму підключити до машинки. Має ж працювати?
ГЛЮкоза• 14 июля 2023
Ответ дляНевловимий Джо
Чи не той?
Я наливала бутилками, коли минулого року в нас напору не було через обстріли, не набиралася нормально вода в машинку. Думаю бак можна було б спробувати.
Замурмишка• 14 июля 2023
Ответ дляДюагональ
Стоят люди над стиркой. Зато воды таскать меньше
То слава Богу я что Вы не знаете и не задумывались
МояХатаЗкраю• 14 июля 2023
в колодец никак нельзя насосную станцию подключить?
ЖующаЯКонфету• 14 июля 2023
Підключають люди так в селах. Місцеві майстри зазвичай знають і порадять вам ,що ще потрібно і як буде краще.
автор Невловимий Джо • 14 июля 2023
Ответ дляДюагональ
В мене в Херсоні була машинка з дисплеєм де вказано що саме робить машинка, і скільки часу залишилось. Якщо раптово вимкнули воду машинка ставала на паузу, і потім відновлювала прання коли подавали воду.
Дюагональ• 14 июля 2023
Ответ дляЗамурмишка
Да, слава Богу. Даже подумать не могла, до чего додумываются.
ПесиКот• 14 июля 2023
Ответ дляНевловимий Джо
Во, и у меня как раз такая была)
автор Невловимий Джо • 14 июля 2023
Ответ дляМояХатаЗкраю
Там ж насос що подає воду на гору. Завести воду в хату , я навіть не знаю. Мабуть це дорого. І це ж яму копати щоб взимку вода в трубах не замерзала.