Иванка Бур• 14 июля 2023

Чим вивести маленьких рудих мурашок в квартирі?

І щоб швидко :)
Бо вже дістали! Вони всюди, падлюкі!
ХуАнита• 14 июля 2023
Дихлофосом

Ну що ви, мамо!• 14 июля 2023
Підтримую пост 1. Ним і вивела
жінка незаміжня• 14 июля 2023
Ой, співчуваю. Ми 10 років тому так намучились, кучу різних засобів випробували. Поки в епіцентрі нам не порадили засіб. Але я, на жаль, вже не пам´ятаю, який, давно було. Тільки ним і вивели.
Тримбулька• 14 июля 2023
Допоміг гель Раптор. Тільки бачу мурах, одразу по їх шляху малюю рисочки гелем, пару днів і зникають. https://rozetka.com.ua/369363633/p369363633/?gclid...
Вилосипедниця• 14 июля 2023
Тільки мамку найти, виводила, але знову появлялися.
жижифреймут• 14 июля 2023
Мы мурацидом травили. Там он по инструкции с медом смешивается, они его несут в муравейник и травятся
Мальчун-задирун• 14 июля 2023
В мене по кухні в полиці з хлібом бігають. В є кіт. Тому незнаю чим можна травить
Нічого вдягти• 14 июля 2023
Может и смешно, но сначала,, собирала,, на мясо. Потом нашла их,, дорогу,, и замазала её первым, что попало под руку, зубной пастой. Потом ещё нашла пару щелей и тоже намазала пастой. Пропали падлы....
Бараболька• 14 июля 2023
ой, всим виводила, років 10. а потім пропали

автор Иванка Бур • 14 июля 2023
Ответ дляВилосипедниця
Як їх розлічати?
автор Иванка Бур • 14 июля 2023
Дівчата, дякую всім!!!! Буду пробувати!!!
Вилосипедниця• 14 июля 2023
Ответ дляИванка Бур
Як їх розлічати?
Я коробку нашла, де вони жили, була дві чашки нові, в упаковці, ще з свадьба, отам вони і сиділи. Вимила, викинула, пропали всі самі.
Вишиванка• 14 июля 2023
Сейчас будет смешно, но реально помогло (от фараоновых муравьев), здесь вычитала, если кто помнит taevkу, несу в массы.
Взять бумажку и написать на ней: ’Здесь живет Феофан’, разложить в местах дислокации.
Fashion_besties• 14 июля 2023
Завести крупных коричневых мурашек и они их съедят.
Fashion_besties• 14 июля 2023
Ответ дляВишиванка
Только мурашки пропадут, а мужик не сбежит из дома?