kamenska• 14 июля 2023

Чому не працює техніка?

Добрий день! Дівчата, може в когось таке траплялось. Підкажіть, будь ласка, куди звернутись і що це може бути. В одній кімнаті квартири часом не працює жоден пульт. Тобто сьогодні пів дня все працює, а на вечір ні, може працювати кілька днів, потім кілька днів не працює. Пульти і техніка вже перевірені і справні, електрика в нормі. Таке враження, що щось приглушує цей сигнал. Таке вже місяць, а раніше два роки жили все було нормально. У сусідів нічого нового з техніки не з´являлось. У яку службу можна ще звернутись?
Незламна• 14 июля 2023
У соседей стоит глушилка. И они об этом вам не скажут. Это запрещено. Вы знаете, чем занимаются соседи по жизни?

Янгол в камуфляжі• 14 июля 2023
У службу відлову привидів. До екзорциста ще можна зателефонувати.
автор kamenska • 14 июля 2023
Сусіди в Молдові вже 1,5 роки, в мене є ключ від їхньої квартири.
Викасикрет• 14 июля 2023
Ответ дляkamenska
Со всех сторон соседи?
автор kamenska • 14 июля 2023
В мене тільки з одного боку сусіди в таунхаусі.
Нехай щастить• 14 июля 2023
Ответ дляkamenska
Треш конечно
И как найти что это такое ?
Незламна• 14 июля 2023
Ответ дляkamenska
Градус глушилки зависит от модели. Там может быть и 45 и 85 и все 360. И ей не обязательно быть с вами через стенку. У них радиус от трёх метров до километра
автор kamenska • 14 июля 2023
Ответ дляНезламна
Яким приладом це можна встановити? В сусідній кімнаті в мене такий самий кондиціонер і він працює від обох пультів.
Свідок Перемоги• 14 июля 2023
Может батарейки поменять нужно?

автор kamenska • 14 июля 2023
Ответ дляСвідок Перемоги
Может батарейки поменять нужно?
Батарейки міняли, цей самий пульт працює в сусідній кімнаті з таким саме кондиціонером. Тобто в одній кімнаті працюють два пульти, в іншій жоден.
Галя із Дарниці• 14 июля 2023
Ответ дляНезламна
Глушилка чего?
ГоловнаЯ• 14 июля 2023
Ответ дляНезламна
А для чого сусідам ця глушилка?
Вилами по Воде• 14 июля 2023
Грязь,пыль накопилась. Разобрать,по чистить попробуйте . Или по менять пульты
Элька-Карамелька• 14 июля 2023
Ответ дляНезламна
І що вона глушить?🤣🤣🤣
7_кг_рыбы• 14 июля 2023
Какая в жопу глушилка. 99 процентов пультов работают на инфракрасном свете. Модель техники какая ? От чего пульт ?