Анонім-ка• 14 июля 2023
Кто что скажет об этом наборе для чистки ушей
Может у кого-то есть опыт использования - поделитесь, плиз
Или поделитесь своими логическими размышлениями
Спасибо
Анонім-ка
• 14 июля 2023
Ответ дляНіколи не збрешу
Я за краплі, а не колупатися там всім підряд
Я вони після бризкання витікають чи як?
ПоЗиТиВнАя• 14 июля 2023
Я капала а церумен. Потім воно витікає,промокнутр серветкою,почекати і пружиною з набору покрутити,гарно дочищає
Анонім-ка
• 14 июля 2023
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Пружина дійсно накручує сірку з вух?
КвартираЧья• 14 июля 2023
Ми так докрутились до отиту з лімфовузлом. Лор гарно все рромив і прочистив. Завжди після літака і перепаду тиску була проблема з вухами. Після чистки у лора взагалі забули про вуха при перельоті, вперше