Усім привіт!
Вже не раз мене турбує питання з приводу кольору мого волосся, наразі в блонді, вже на протязі 4 років.. але більше 10 була шатенкою, навіть брюнеткою можна так сказати, синьо- чорний в мене був фаворитом.
Але чомусь останнім часом, стала вагатися… чи то декрет затягнув мене по повній… ну і війна, не пройшла без слізно…думаю, можливо назад в темний? Я розумію це не проблема на часі, я виглядаю просто втомленою …з цим кольором, можливо я себе накрутила. Дівчата, гляньте ви ще своїм оком, можливо підскажете як і що краще!
Фото додані тут, просто звичайні, життєві!
Малая еще та• 14 июля 2023
ви темна, наче моя тітка в молодості, одне лице..капец)))
вам і так і так гарно
зрозуміло що в блонді ви вже старша, а темна просто молодшого віку
але гарно і та і так
я завжди темна бо в блонді наче нечепура якась з хліву
вам і так і так гарно
але гарно і та і так
Задолбулька• 14 июля 2023
Вам классно в любом. Если честно, я даже не знаю, какой выбрать. Наверное нужно ориентироваться на внутреннее состояние.
Fashion_besties• 14 июля 2023
Красивый блонд у Вас.
Только это не тот цвет, который нужен.
На третьей фото - самый лучший, только оттенить прядки в более теплый тон чтобы зелень глаз подчеркнуть
Только это не тот цвет, который нужен.
Ms. При теле• 14 июля 2023
Мені ви більше в блонді подобаєтеся. Але на фото 3 колір просто супер, і вам непогано в ньому, та все ж мені здається, що вам більше білявкою пасує.
Fashion_besties• 14 июля 2023
Ответ дляМалая еще та
вам і так і так гарно
але гарно і та і так
вам і так і так гарно
але гарно і та і так
Нечепура з хліву
👍😆
Ло Шарик• 14 июля 2023
темный вас простит, но в то же время молодит
блонд добавляет лоска, но вместе с тем и возраста
если оценивать в общем, то мне больше нравитесь вы все же в блонде
Ответ дляFashion_besties
Красивый блонд у Вас.
Только это не тот цвет, который нужен.
Дякую! От якраз 3 фото , це я виходила з чорного і відтінок просто плаваючий.)))
Оч@ров@Шк@• 14 июля 2023
Автор, мені взагалі більше подобається темне волосся, але вам дуже гарно зі світлим. Тому я за те, щоб залишити таким)
Ответ дляМалая еще та
вам і так і так гарно
але гарно і та і так
вам і так і так гарно
але гарно і та і так
Так, ви праві, різниця в років 5 добрих)))))
Чучало яблуні• 14 июля 2023
За светлый. Полезет седина и перейдете в светлый как делает большинство русых.
Ответ дляFashion_besties
Красивый блонд у Вас.
Только это не тот цвет, который нужен.
Завжди фарбуюсь в холодний відтінок, це моє)))))) на фото вже все змито давно)))))) хоча стараюся підтримувати колір масками