Усім привіт!
Вже не раз мене турбує питання з приводу кольору мого волосся, наразі в блонді, вже на протязі 4 років.. але більше 10 була шатенкою, навіть брюнеткою можна так сказати, синьо- чорний в мене був фаворитом.
Але чомусь останнім часом, стала вагатися… чи то декрет затягнув мене по повній… ну і війна, не пройшла без слізно…думаю, можливо назад в темний? Я розумію це не проблема на часі, я виглядаю просто втомленою …з цим кольором, можливо я себе накрутила. Дівчата, гляньте ви ще своїм оком, можливо підскажете як і що краще!
Фото додані тут, просто звичайні, життєві!
Чижик Пижик• 14 июля 2023
Ответ дляalisa9.96
Дякую! В мене скоріш все обличчя в пігментаціі після пологів, все вилізло що тільки можна і ні(
Ipl lumecca, прибирає за сеанси 2-3, але потім може з´явитися нова...але це природній процес. За ціною та ефектом - дуже круто