alisa9.96• 14 июля 2023

Дівчата, чекаю вашої критики

Усім привіт!
Вже не раз мене турбує питання з приводу кольору мого волосся, наразі в блонді, вже на протязі 4 років.. але більше 10 була шатенкою, навіть брюнеткою можна так сказати, синьо- чорний в мене був фаворитом.
Але чомусь останнім часом, стала вагатися… чи то декрет затягнув мене по повній… ну і війна, не пройшла без слізно…думаю, можливо назад в темний? Я розумію це не проблема на часі, я виглядаю просто втомленою …з цим кольором, можливо я себе накрутила. Дівчата, гляньте ви ще своїм оком, можливо підскажете як і що краще!
Фото додані тут, просто звичайні, життєві!
автор alisa9.96 • 14 июля 2023
Ответ дляannеt
Моя подружка:). Те саме, весь час хочу повернутись до темного, але жаль витраченого часу по догляду за блондом.
+ за світлий.В світлому Вам краще.
Я вас розумію))))) в мене також догляд не дешевий( але він того вартий

Алиша_LAV• 14 июля 2023
Вам гарно і так і так, але здається що ваш колір темний. )
маска Ілона• 14 июля 2023
Світлий колір ...Вам гарно)
Чу Ча• 14 июля 2023
Автор, в светлом Вы как не Вы, и он Вас старит, я за тёмный
Боневтікла• 14 июля 2023
Светлый лучше, вы милее с ним и моложе выглядите, чем с темным
автор alisa9.96 • 14 июля 2023
Ответ дляCarin
Мне светлый больше нравится. А можете еще фото в светлом добавить? Может, просто 1е фото удачнее последнего, поэтому оно выигрывает в сравнении
Просте домашнє фото))) от за що і кажу)))
I_Love_London• 14 июля 2023
Автор, вы по цветотипу - неконтрастное лето. Мягкий холодный блонд будет очень хорошо!
Тріль підпільний• 14 июля 2023
Ответ дляalisa9.96
У Вас 3 волосины и Вы их еще выжигаете блондом?
Как по мне-это безумие
I_Love_London• 14 июля 2023
Ответ дляalisa9.96
Хорошо, только сделать глубже растяжку и забить цвет.

автор alisa9.96 • 14 июля 2023
Ответ дляI_Love_London
Ще такого не чула)))) дякую!!!! Я зазвичай в фарбуюся в холодний!
Виправлялочка• 14 июля 2023
Светленькой лучше! А темный и старит и лицо негативное становится
I_Love_London• 14 июля 2023
Ответ дляalisa9.96
Посмотрите покраску для своего цветотипа, уйдёт краснота с личика и будете красоткой!
автор alisa9.96 • 14 июля 2023
Ответ дляТріль підпільний
Как по мне-это безумие
Насправді не так, волосся в мене далеко не три( Вже давно потрібно кінці поновити,пофарбувати, шукаю майстра, тому і затянула. Через то і вигляд геть жахливий(А на справді волосина сама по собі тонка но не рідка.
автор alisa9.96 • 14 июля 2023
Ответ дляI_Love_London
Дякую! В мене скоріш все обличчя в пігментаціі після пологів, все вилізло що тільки можна і ні(
Леся Українка• 14 июля 2023
мне больше нравитесь вы с темным оттенком волос.
Ello• 14 июля 2023
Мне больше темный нравится, а вот светлый вас старит.
Сколько_мне_лет?• 14 июля 2023
Гарна жЫночка , але чому погляд як у бездомної
KaVika29• 14 июля 2023
За блонд . Черный или темный еще больше старит .
Дякую_аж_підскакую• 14 июля 2023
В блонді виглядаєте молодшою. Я за блонд однозначно

автор alisa9.96 • 14 июля 2023
Ответ дляСколько_мне_лет?
Ви знаєте, відколи чоловік на 0.. іншого погляду бути не може.. вибачте
Царевна в уггах• 14 июля 2023
На третьому фото - Ви найкраще виглядаєте і саме молодше, хоча як я зрозуміла воно давнє.
парИла я парИла• 14 июля 2023
От я теж довго була темною, а потім з віком він вже перестав пасувати, а світлий, як в вас, зробив веселіше і молодше. Так і в вас: ті, хто каже, що ви у темному молодше виглядаєте, мають зважати на те, що на тих фото ви і є молодше. На тому самому свіжому фото бачу, що не зробить вас темне волосся молодше, а навпаки. Блонд вам пасує!
aleksey.bo• 14 июля 2023
В блонді ви шикарна, як на мене
Carin• 14 июля 2023
Ответ дляalisa9.96
спасибо, светлый все-таки больше идет, мне кажется

а вот оттенки - тут могут быть варианты... Уменьшать длину не планируете?
автор alisa9.96 • 14 июля 2023
Ответ дляCarin

Планую!!! Каре це моє)
автор alisa9.96 • 14 июля 2023
Ответ дляCarin

Якраз знайшла чимало фото а добавити не можу! Були різні довжини… навіть піксі, після невдалого кератину((((( Але каре… це реально моя довжина!
Carin• 14 июля 2023
Ответ дляalisa9.96
Вот как раз хотела посоветовать )
СкумбріяП8• 14 июля 2023
Блонд краще. Ви така гарна і мила.
sim2406• 14 июля 2023
Блонд, як на мене
Чижик Пижик• 14 июля 2023
Я вас бачу в світло русому, якесь складне фарбування типу ейр тача