Оля_с_киркою• 14 июля 2023
Приїхала додому і чоловіка дратує кожне моє слово
З початку війни чоловік втратив роботу, сидить дома і інколи перебивається дрібними підробітками. Йому самому вистачає. Я знайшла роботу за кордоном і працюю рік, їжджу при кожній можливості додому щоб зберегти сім´ю. Дитину влаштувала в школу за кордоном і повністю усі витрати дитини я перейняла на себе. За цей рік так вимоталась їздити туди-сюди кожного місяця на тиждень (усі вихідні беру разом), що словами не передати. А від чоловіка з кожним приіздом все більше дратівливості і бачу що вже немає сенсу триматись за сім´ю бо її вже немає. Їхала 35 год по жарі до нього, відчинив двері і пішов телевізор дивитись. Нічого не питає і уваги не звертає. Потрібно себе заставити і почати відпочивати, прийняти цю ситуацію. Ось така історія, тут часто читала що сім´ї на відстані розпадаються от тепер і мій досвід в копілку.
Репетиторша• 14 июля 2023
Может быть завидует, что у вас все сложилось, а он сидит лузером, еще и мобилизация может его коснутся
ЧукИГеки• 14 июля 2023
Ответ дляРепетиторша
Уже й чоловіки заздрять))) щось нове
Репетиторша• 14 июля 2023
Ответ дляЧукИГеки
Уже й чоловіки заздрять))) щось нове
А почему нет, автор сейчас больше мужик чем ее муж, его это задевает
очки_ннадо• 14 июля 2023
Ответ дляЧукИГеки
Уже й чоловіки заздрять))) щось нове
А чего нет? Женщины катаются за бугор, работают там,а мужики заперты
Люблю Украину• 14 июля 2023
Ответ дляЧукИГеки
Уже й чоловіки заздрять))) щось нове
Заздрять всі
Директриссимо• 14 июля 2023
35 год щомісяця в дорозі,не уявляю,да ще цілий рік.Я б і разу то не приіхала.
Глаголиця• 14 июля 2023
Расстояние тут не при чём.
Точнее оно просто стало катализатором того, что семьи нет .
Полонянка SexShop-а!• 14 июля 2023
Інколи нам боляче відпускати те, що було колись цінним, але таким вже не є. Однак тільки відпустивши старе, можна дати потік новому.
Нехай Вам щастить!
Глаголиця• 14 июля 2023
Ответ дляДиректриссимо
Наверное у Вас поэтому и нет мужа
Глаголиця• 14 июля 2023
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
Нехай Вам щастить!
В точку!
Дівчина Бобула• 14 июля 2023
Ответ дляГлаголиця
Расстояние тут не при чём.
+1000000, можна подумати, що до від’їзду пилинки з автора здував, на руках носив і жили душа в душу. Але ж то так зручно кивати на відстань... наш знайомий вже рік раз на місяць бере відпустку за власний рахунок і власним бусом їде по волонтерку безплатно, лиш би з сім’єю побачитись.
Директриссимо• 14 июля 2023
Ответ дляГлаголиця
Наверное у Вас поэтому и нет мужа
Та хоч скільки хочеш хай буде,ну в дорозі 35 год іхати мене б заставила тільки крайня життєва ситуація пов’язана з здоров’ям і небезпекою.Автор взагалі герой.Але ж і ніхто того не цінить.
Дівчина Бобула• 14 июля 2023
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
Нехай Вам щастить!
+1. як москалі кажуть ’лошадь сдохла - слезь’
Оля_с_киркою
• 14 июля 2023
Ответ дляРепетиторша
так якби в мене не склалось, то і його дитині було б гірше. не логічно в мені ворога бачити
успокойте_Меня• 14 июля 2023
Автор, ну Вы же тоже не в восторге. ’Їду, щоб зберегти сім´ю’, ’їхала до нього’. Відчувається обов´язок, а повинно бути бажання. ’Їду для себе’. У Вас цього нема, у нього нема. Він вже зрозумів, Ви - ще ні.
В рот не ложи• 14 июля 2023
Ответ дляЧукИГеки
Уже й чоловіки заздрять))) щось нове
А що, вони не люди? Життя все шкереберть.
Ласкове телятко• 14 июля 2023
Ответ дляЧукИГеки
Уже й чоловіки заздрять))) щось нове
Конечно завидуют, их же не выпускают.
Оля_с_киркою
• 14 июля 2023
Ответ дляБасина
Чого йому радіти? Тиждень коханку не побачить, бідолага...
може й так, хоча дома такий безлад, то коханку додому не приводить, бо прибирався б
успокойте_Меня• 14 июля 2023
Ответ дляОля_с_киркою
Коханку заводять не для того, щоб прибиратись якби
Оля_с_киркою
• 14 июля 2023
Ответ дляИрина_Б_
а поговорить с мужем, а не на форуме?
я до нього щось кажу а він ніби не чує а потім - нічого не знаю, я дивлюсь і зайнятий