Оля_с_киркою• 14 июля 2023

Приїхала додому і чоловіка дратує кожне моє слово

З початку війни чоловік втратив роботу, сидить дома і інколи перебивається дрібними підробітками. Йому самому вистачає. Я знайшла роботу за кордоном і працюю рік, їжджу при кожній можливості додому щоб зберегти сім´ю. Дитину влаштувала в школу за кордоном і повністю усі витрати дитини я перейняла на себе. За цей рік так вимоталась їздити туди-сюди кожного місяця на тиждень (усі вихідні беру разом), що словами не передати. А від чоловіка з кожним приіздом все більше дратівливості і бачу що вже немає сенсу триматись за сім´ю бо її вже немає. Їхала 35 год по жарі до нього, відчинив двері і пішов телевізор дивитись. Нічого не питає і уваги не звертає. Потрібно себе заставити і почати відпочивати, прийняти цю ситуацію. Ось така історія, тут часто читала що сім´ї на відстані розпадаються от тепер і мій досвід в копілку.
Nelly-4875• 14 июля 2023
Ответ дляРепетиторша
Если женщина превращается в добытчика, то мужчины так себя и ведут, не все, но бывает, он ее начинает воспринимать, как конкурента, откуда и такое поведение
Автор не должна это терпеть. Оправдывать такое повеление мужчин вообще отдельная история «спасательниц». Чем смотреть на поведение мудака - лучше смотреть на себя и свое будущее. Многие мужчины теряют работы, но не все ведут себя как чмыри по отношению к своим женщинам.

успокойте_Меня• 14 июля 2023
Ответ дляБасина
Може і так. А може як в моєї родички. Спочатку:’Та чого тобі їхати, мамі важко з малим (13р) самій тиждень’, а потім:’Не приїзджай. В мене стосунки і ти когось шукай’
Ну так в данному випадку хоч ізди, хоч ні, результат буде однаковий. Бо і тут (і в ситуації автора) чоловік явно натякає ’Не їдьте, я не хочу’
ГейСюда• 14 июля 2023
Ответ дляНе будь КакСвета
Може він і радий був би поїхати на заробітки, але ж не випускають.
Так тут хай заробляє.Мій перший чоловік все ніяк не міг знайти достойну роботу для себе «принца лиманського».Грошей нема,пройшла любов.Бо купа фінансових проблем,на фоні яких сварки.Лишила його.
Зараз одружена за чоловіком,який в 🇺🇦 зароблчє за місяць більше як деякі закордоном.Так він паше,але на те він і чоловік аби забезпечувати сім‘ю.
Треба шукати можливості,а не сидіти на сраці і чекати манни з неба
Да Щас же• 14 июля 2023
Ответ дляОля_с_киркою
може й так, хоча дома такий безлад, то коханку додому не приводить, бо прибирався б
Отвык просто.
ГейСюда• 14 июля 2023
Ответ дляНекомильфо
Ужас.....
Чому?
Глаголиця• 14 июля 2023
Ответ дляОля_с_киркою
він про свої страхи і невпевненість ніколи не скаже. питала прямо що я тебе дратую? то він каже що мені здається, що все як має бути і він звичайно себе поводить
Т е. он ничего не замечает и говорит что всё хорошо ?
Это хуже всего.
Если бы сказал , что мол да, извини, я на нервах , не хотел тебя обидеть. Это было бы ещё хоть как-то обнадеживающие, а так , думаю, что отношениям конец.
Скользкая• 14 июля 2023
Згадайте 90-ті, як ломалися чоловіки від проблем... Врази більше чим жінки. А тут взагалі колапс... І не усі можуть взяти у руки зброю, у мене в сім´ї усі розуміли з першого дня, що мій чоловік не піде у тероборону чи десь далі, але зможе заробити гроші і знайти, що потрібно у допомозі, бо у нього працює голова. Напочатку забезпечив усіх хлопців у теробороні формою, волонтер, а потім зламався...
Таке вичворяв словами, що жесть. А я теж до нього щомісяця їздила🙈🙈🙈, хоча у квітні було капець як страшно повертатися до України, ми виїхали з Бучанського району 🙈, зустрічалися у Луцьку, без дітей звичайно.
То загнала до лікаря невролога і він назначив, щось типу нейротропів і усе стало налагоджуватися. Через рік повернулися і він став ясним сонечком🫂😘.
успокойте_Меня• 14 июля 2023
Ответ дляГейСюда
Дело даже не в зарабатывании, а в мотивации. Ладно не выпускают из страны. Неужели, живя одному, так впадляк заработать, чтобы хоть ближе к границе подъехать, и автору не 35 часов ехать, а 25.
Ну один живёшь, не нужно ни с кем после работы на площадке гулять, на танцы вести, бежать с работы чтобы из сада забрать, натравливать на 4 человек. Бери и работай.
ТаЕщеОптимистка• 14 июля 2023
Ответ дляМолчавочка
Можливо, але НЕ факт
Факт или не факт знает только муж автора))

автор Оля_с_киркою • 14 июля 2023
Ответ дляГейСюда
так, я про це часто думаю і неприємно. хочеться від нього почути, що працюй менше , я покрию витрати. Але не те щоб фінансові питання вирішити, я не бачу бажання для мене хоч щось робити
Тепличная• 14 июля 2023
Ответ дляТаЕщеОптимистка
Нашел кого то((
не обязательно.
Да_Я_ТакаЯ_• 14 июля 2023
У меня практически такая же история . Еще до начала войны муж год практически ничего не зарабатывал, перебивался какими-то подработками, был раньше бизнес свой, потерял, наемный труд его не интересует. Я зврабатывала неплохо.
С начала войны я с ребенком не в Украине. У меня здесь хорошо оплачиваемая квалифицированная работа. Без него мне легче. У него, как и раньше, нет толком заработка. Почти год оплачивала ему квартиру в Украине, потом забила на это.Кроме всего прочего, у нас нет ни общих интересов, ни планов, ни мечт. Мы даже по-разному любим отдыхать. Нам не интересно друг с другом. Возможно, удобно, или просто привычка.
Появились мысли о разводе. Но для себя решила, что поеду в Украину и дам нам еще один шанс. Не виделись год. Приехали. Меня всё в нем раздражает, абсолютно всё. Поняла, что это конец. И совсем не жаль, а своего рода облегчение. Сказала ему о своих намерениях, он против, считает, что у нас всё нормально.

Я считаю, нужно отпускать людей, если они исчерпали свой ресурс в нашей жизни. На развод так и не подала, не хватило смелости, но это формальность. Мы практически даже не общаемся, еще больше отдалились друг от друга. Я была бы рада, если бы он себе фею завел, было бы проще оборвать отношения. Но он такой ленивый, что даже на это не способен.
Тепличная• 14 июля 2023
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
Інколи нам боляче відпускати те, що було колись цінним, але таким вже не є. Однак тільки відпустивши старе, можна дати потік новому.
Нехай Вам щастить!
новое, это дележка имущества? потом одной тащить ребенка? не все любят мужчин менять и найти нормального ох какая сложность.
ГейСюда• 14 июля 2023
Ответ дляОля_с_киркою
Ну вам вирішувати як далі бути.Але справжній чоловік має забезпечувати родину і жінка не має їхати на роботу закордон.Бо він виходить альфонс…а вам таке треба?Цінуйте себе і свій час,своє здоров‘я.У вас є дитина,якій ви потрібні.Не треба приносити себе в жертву заради пісюна невдячного.
Мрії у вирії• 14 июля 2023
Ответ дляБасина
Чого йому радіти? Тиждень коханку не побачить, бідолага...
Та да, на безработного мужика, который просиживпет штаны на диване вообще же очередь будет из любовниц.
ГейСюда• 14 июля 2023
Ответ дляТепличная
Так автор і так таще дитину на собі,ще й чоловіка по ходу.Нащо той прицеп?Автор прекрасно справляється сама
Некомильфо• 14 июля 2023
Ответ дляГейСюда
Чому?
Отношение как к вещи, сломался - выкинуть
Репетиторша• 14 июля 2023
Ответ дляNelly-4875
Это временное явление, я так поняла, был бы он мудак всю семейную жизнь, автор бы его уже давно бросила.
Молчавочка• 14 июля 2023
Ответ дляТепличная
не обязательно.
І я те саме написала вище

Тут контингент, просто не вважає чоловіків за людей, у яких є емоції, почуття, емпатія,,

Автор, вам обовязково поговорити треба, підібрати момент, легенько підійти до теми,
Ще варіант, можливо щі здоров´ям шось не добре, чоловіки переважно таке самі переварюють, не признаються,,

Ваш чоловік просто замкнувся в собі, якщо не відкриється - толку не буде

Тепличная• 14 июля 2023
Ответ дляМрії у вирії
ага, дур прям куча.кому они сейчас такие сдались. хуже детей.
ГейСюда• 14 июля 2023
Ответ дляНекомильфо
Ну я не мати Тереза аби тягнути на собі всіх бідолаг.Я мала альфонса,дякую не хочу.Я навчилася цінувати себе і ціную свого теперішнього чоловіка.
А ви якщо любите пожаліти бідолаг типу чоловіка автора,будь ласка.
Некомильфо• 14 июля 2023
Ответ дляГейСюда
Значит и вас можно выкинуть, если заболеете или доход потеряете или какие у вас обязанности?

При чем тут все? Речь идёт о близком человеке, а не о всех. Я имею другие взгляды по жизни, но альфонсы ко мне не липнут, потому как я такое не рассматриваю даже, а вот любимого мужа всегда поддерживала, как и он меня, в любых ситуациях.
KaVika29• 14 июля 2023
Автор. Вы шикарно устроились , работаете там , где можно неделю в месяц не работать . Есть деньги кататься туда сюда . Есть на кого на неделю ребенка оставить . Главное у вас есть силы и работать и еще ездить . Фантастика просто .
ГейСюда• 14 июля 2023
Ответ дляНекомильфо

Плюсик вам до карми.
Не порівнюйте чоловіка і жінку.Якщо у вас в трусах є яйця,тоді так.
Люблю пиво• 14 июля 2023
Ответ дляДівчина Бобула
+1. як москалі кажуть ’лошадь сдохла - слезь’
это китайская или японская пословица.
Некомильфо• 14 июля 2023
Ответ дляГейСюда
Плюсик вам до карми.
Вы серьезно? Мужчины не люди по вашему? Какая разница где ваши яйца, в трусах или внутри организма?😲
Щира українка• 14 июля 2023
Таке враження, що у нього заздрість, що Ви з дитиною на руках і закордоном змогли, а він не може нічого в комфортних домашніх умовах. І на Вашому контрасті почуває себе кепсько. А оскільки брати відповідальність за своє життя (не кажучи про родину) він не хоче, то йому знадобиться винуватий (це Ви, бо через Вас йому погано) і самоствердження, бо він же чоловік і щось та й може (коханка, що буде співати диферамби). Що робити? Рятувати себе. Робіть тільки так, як Вам, автор, краще.
База_птеродактилей• 14 июля 2023
Ответ дляОля_с_киркою
ой у меня в новострое соседи сверху развели тараканов. придурки

ничего, жена уезжала вот на полгода и какя-то баба к нему таскалась. еще и когда не было света стучала каблуками по лестнице ночью на 15 этаж.. ну хотя он пылесосом елозил по воскресеньям, да)) в день ее стонов.
Некомильфо• 14 июля 2023
Ответ дляТепличная
Ну мужчин сейчас мало. У мужа есть коллега, такое себе, тухтий, вечно(я его уже лет 5 знаю) один, а сейчас от женщин отбоя нет, ходит как павлин)
ГейСюда• 14 июля 2023
Ответ дляНекомильфо
Ось тому і створюються теми про нещасного чоловіка,який в трансі,бо війна і йому важко і в нього депресія.А жінка коняка і може все.Ми говоримо зараз про ситуацію автора.Її чоловік став альфонсом і пристосуванцем,вона як кінь все тягне на собі,я впевнена,що і грошей йому підкидає і приїздить до нього на кавалєрку,а він крутить носом,бо його заїло шось там.В нього все прекрасно,його все влаштовує,йому так підходить.Нащо йому напрягатися,якщо жінка все виконує,що він мав би???
Жінки зараз себе знецінили,чоловіки стали такі ранімі…жінки як матусі спасають таких.
В нас теж з чоловіком були різні ситуації і він хворів і я.Але я відчувала себе жінкою поряд з ним,захищеною в усіх планах.
У кожного свої пріорітети і погляди на життя.І ви мене не переконаєте про шалену любов у шлюбі,коли жінка заробляє більше чоловіка.