Простоваля• 14 июля 2023
Противозачаточные!
Подскажите, можно ли начать пить противозачаточные в середине цикла, чтобы отложить месячные? А то месячные выпадают на всю неделю отпуска.
Мрію про пончик• 14 июля 2023
автор, там период адаптации еще идет. оно того не стоит, если ради моря на месяц их принимать хотите
Не будь КакСвета• 14 июля 2023
Автор. Ну це ж не вітамінки.
Може наробити біди в підсумку
І замість звичних місячних можете отримати мазню на протязі всієї пачки.
І це саме безобідне, що може бути
Може наробити біди в підсумку
І це саме безобідне, що може бути
Редиска Я• 14 июля 2023
В середині циклу вже пізно пити, невідомо, що вийде.
Якби вчасно подумали, то з першого дня циклу можна було випити півтори пачки і подвинути. І то не кожні ОК таке дозволяють.