Опля Картопля• 14 июля 2023
Гінеколог Яловенко - дайте реальній відгук про неї
Хтось був на прийомі у лікаря Яловенко в Клініці вихідного дня - сподобалась чи ні? Або порадьте гарного гінеколога, бажано на Борщагівці ци хоча б на правому березі.
Царевна_несушка• 14 июля 2023
Хороший лікар, я сестру до неї записувала і якісно провела огляд, узі. Багато знайомих до неї ходять, і дівчаток теж водять,вона і дитячий гінеколог, задоволені
Опля Картопля
• 14 июля 2023
Ответ дляЦаревна_несушка
Дуже дякую!!!