Попихтю та й годі• 14 июля 2023

В чоловіків є криза 40 років?

Чи це все вигадки?
Як пережили це?
Гарантую неперелевки• 14 июля 2023
Ответ дляПомилуйте мадам
В мого є і це для мене це явилося не вигадка,надув губи і мовчить у всьому винна я…думала навпаки стане чоловіком,а веде себе як обійдений студент.
Ооо, точно мій наразі. То може якісь плутон, венера, чи шо там у ретрограді, що їх так колбасе.
Ну прям не впізнаю, що трапилось. Сьогодні вже сказала один одному про розлучення

Шкварочка• 14 июля 2023
Да, первые 40 лет в жизни мальчика самые сложные
Помилуйте мадам• 14 июля 2023
Ответ дляГарантую неперелевки
Я вже подала.
Вельшановна• 14 июля 2023
на жаль,є.
моєму 38 тільки, але вже криза середнього віку повним ходом. ’життя таке коротке, а вже половина пройшла, а я так і не зробив оте, оте і оте, не купив оте, оте і оте, я вже старий, кар´єра тепер піде тільки вниз’ і так далі.
я вже мовчу про те, що з´являються в такий час ’подруги’ молодшого віку. не у всіх, це мені так не повезло.
в мене їде дах
ЖонДуан• 14 июля 2023
Ответ дляТану на сонці
рано потому что
все что до 30 - рано
я абсолютно согласна. Не успела я натуситься от души, и натрахаться тоже не успела (((
ішо• 14 июля 2023
Ответ дляБез образів
Що ще може початись у 40 років? Мені не вистачає фантазії. Якщо чоловік одружений і не проїв мозок ниттям, жінка доступна для нього
ага, чия жінка?
Без образів• 14 июля 2023
Ответ дляішо
ага, чия жінка?
У 40 хто хотів, той знайшов пару
ішо• 14 июля 2023
Ответ дляБез образів
У 40 хто хотів, той знайшов пару
дружина і коханка, це якраз пара
Луноходик_Ик• 14 июля 2023
У меня тоже кризис. Кризис это когда жизнь не устраивает, это может быть в любом возрасте. Смешно когда говорят у детей кризис 1,3,5.. лет, у людей, в семьях, вся жизнь сплошной кризис. А мужики как не крути тоже люди😂

сама себе прекрасная• 15 июля 2023
Моего накрыло этим кризисом, из успешного, хорошо зарабатывающего карьериста стал никем. Бросил работу, стал искать себя. Ничего не нашел, работу потерял, с потенцией все ок. Вообщем грустно
Гарантую неперелевки• 15 июля 2023
Ответ длясама себе прекрасная
Я думаю, это война ещё спровоцировала