Реверанс• 14 июля 2023

Суд над покійним Героєм Юрком Горовцем триває.

Ні суддю Шевченківського суду,ні прокуратуру не хвилює факт,що Юрко загинув в минулому році разом з своєю розвідгрупою.
Вже двічі юристи подавали клопотання про відмову від обвинувачення. Двічі їм відмовили в прокуратурі. Бо прокуратура захищає інтереси пана Мураєва, який відкрито співпрацював на окупантів .
Цього разу на суді прокурор глузливо сказав, що відмовитися від обвинувачення, якщо Юрію Горовцю присвоять Героя України.
Коментувати прокурора, який глузує над загиблим Героєм неможливо .
Соната любви• 14 июля 2023
страна беспредельщиков.
Мимо_шла• 14 июля 2023
Это правда?
Жесть....
автор Реверанс • 14 июля 2023
Ответ дляМимо_шла
Это правда?
Жесть....
Можете прийти на засідання в Шевченківський суд послухати.
Як Україна дякує за подвиг,ціною в життя Святоші.
До Мураєва чомусь питань в правосуддя нема
автор Реверанс • 14 июля 2023
Реформу судової системи покладено зараз на Андрія Смирнова,який чудом не вбив Романа Ратушного з своїми тітушками.
Tammy21• 14 июля 2023
Це все пц, але я допишу, для повноти картини. Бо я не впевнена, що саме зараз справа у Мураєві. Там ворогів вистачало.

Людина була у ’Братстві’ Корчинського, який, на хвилинку, використовував свій кружок за інтересами у т.ч. і як силову структура працюючи на медведчука та ко. Звісно ж вони проти фемок, лгбт, соросят та ін.неблагонадійних, ага.
Усіх журношавок, які працювали на ’нашому’ та ін.пропаганд.каналах треба було пі@#₴ти та судити, судити та п@#₴_&и.
ebbi• 14 июля 2023
Скоти .Карма і до багатьох і в нашій країні просто повинна навідатися.Я навіть не знаю що робити...А результатоом буде те,що люди все забудуть і знов всю цю мразоту поперепризначають.Нажаль у нас люди не люблять дуже глибоко занурюватися хто є хто і чим відзначився
автор Реверанс • 14 июля 2023
Роман РатушнийВесь наш разговор я записал на диктофон. Сначала Смирнов мне предлагал деньги, чтобы я слил протест. Когда он понял, что деньги я не возьму, он начал угрожать, что меня повезут в лес, будет много крови. Через месяц после этих угроз, к слову, Смирнов стал заместителем главы Офиса президента.Что говорил Владимир Зеленский?

На встрече я рассказал об угрозах от Корбана, которые он писал в Facebook. И хотя он поудалял комментарии, у меня остались скриншоты. Когда я заговорил о Смирнове, Зеленский сказал: “Так это же было до назначения на должность”. Я напомнил, что есть записи из кабинета директора ГБР Романа Трубы, на которых Смирнов якобы пытается решить вопрос для Корбана. На что мне снова ответили: “Так это же было до назначения”. И на этом наше общение закончилось.
https://bykvu.com/ru/mysli/roman-ratushnyi-liudiam...
Романа життя врятував випадок і евромісар ,який особисто дзвонив Зеленському.
Через зовсім небагато Рома загинув від рук московитів.
lenakarp• 14 июля 2023
Не понятно судят за что?
автор Реверанс • 14 июля 2023
Хто не цікавився,саме групі Святоші ми завдячуємо ’бавовною’ на території росії.Чотири орли склали свої голови на Брянщині.
Тіла було виміняно в ворога.
Ворог в Києві судить мертвого Юру Горовця.
При повній підтримці прокуратури
автор Реверанс • 14 июля 2023
Ответ дляlenakarp
Не понятно судят за что?
Те,що в суді судять мертвого Героя не бентежить?Вам цікаво за що?
Абсурдність ситуації норм?

Потім що?
Вирок тілу ?
Це навіть не цирк,в мене нема слів,як це треба назвати.
автор Реверанс • 14 июля 2023
Ответ дляlenakarp
Не понятно судят за что?
Покійний Юра звинувачується у тому, що протидіяв мураєвському проросійському телеканалу «Наш».
Абсурд,треш судової системи лякає
Oksiz• 14 июля 2023
Ответ дляРеверанс
Абсурдність ситуації норм?

Потім що?
Вирок тілу ?
Ну так деньги за суд заплачены, судьи отрабатывают я не знаю, что вообще спасёт Украину
Betelgeise• 14 июля 2023
Корбан судився з загиблим Романом Ратушним. Можливо, що суди ще тривають. Абсурд.
автор Реверанс • 14 июля 2023
Ответ дляBetelgeise
Суди по Роману закінчені.Роман переміг.
А суд над покійним Горовцем набирає обертів.
Donnafugata• 14 июля 2023
Просто треш.
Пам´ятаю, як з сумом сприйняла звістку про загибель їхньої групи. Унікальні були хлопці...
Патріоти гинуть, а цим перевертням і відвертим агентам кремля море по коліно(
автор Реверанс • 14 июля 2023
Слова : Я ваш вирок набувають нових забарвлень.
Нема питань до Баканова,до колаборантів,до зрадників.
Питання судової системи тільки до захисників України.
Ще отаке фото трапилось,нічого не нагадує ??
Соната любви• 14 июля 2023
Ответ дляРеверанс
это фото символизирует пинание Украины, украинцев.
вот так зе относится к стране и всем украинцам.

если бы обычный человек ногой по флагу, его бы уже обвинили во всех смертных грехах.

а зе- отлично, никого не смущает.
автор Реверанс • 14 июля 2023
Хто не розуміє подвиги групи Святоші ,то непомітно треба забратися на территорію росії на багато кілометрів вглиб,дойти до цілі з 50 кг вибухівки ,крім екіпіровки і автоматів.І їм це декілька разів вдавалося.
Вдавалося завдати шкоди і повернутися на базу.Вони за життя вже були легендою розвідки.Про них напишуть книги і знімуть фільми.
А за такий суд з прокурорів та судді треба спитати
lenakarp• 15 июля 2023
Ответ дляРеверанс
Абсурд,треш судової системи лякає
такое обвинение не о чем ! Судебная система прогнила полностью, дело рассматривать не должны были
автор Реверанс • 15 июля 2023
Ответ дляlenakarp
Мураєв ,нове молоде обличчя гауляйтера України від москви.Його на всіх каналах презентували.Просто оккупації не сталося,завдяки таким героям як Юрко,як Роман.
От до Мураєва чомусь ніяких питань від влади.Шуфрич проросійський з рештою ОПЖ в Раді отримує зарплату і приймає для українців закони.До ОПЖ теж нема питань
Тільки до справжніх патріотів судові справи чомусь.
Навіть посмертно.
Такого глумління ,як суд над покійним героем,раніше й уявити не могла.
Але і це сталося.
Betelgeise• 15 июля 2023
Ответ дляРеверанс
Де можна побачити відео?