Життє Бентежне• 14 июля 2023
Хто знає добре історію? Зовнішність слов´янок
Слов´янки класичні як правило мають русяве волосся та світлі більш нейтральні очі
Звідки тоді у нас кароокі дівчата з темним волоссям і світлою шкірою?
Карусель-весель• 15 июля 2023
Ответ дляПосле 18
Та ладно. Хоть тут человек узнает новое для себя. Пускай спрашивает. А то все орут, что форум скатился, ужас и мрак. Трусы и губы. А тут познавательно автору.
Точно. Давно никто плоскую землю не обсуждал
Карусель-весель• 15 июля 2023
Ответ для vihola
Але в українців, навіть чорнявих нема монголоїдних рис. Вони просто брюнети.
А парашенці якраз монголоіди.
Мій дядько покійний одружився з росіянкою з Уралу. В дитинстві не розуміла чому вона і двоюрідні сестри схожі на китайців.
Хоча, вони світлі були, не жовті.
А парашенці якраз монголоіди.
Хоча, вони світлі були, не жовті.
Удалено администрацией...
Добротная• 15 июля 2023
Ответ для vihola
А єльцин також башкир? Чому в його біографії написано русскій.
Якщо він не схожий на словʼянина)
Громадянство вказали, народність- ні
Точу ляси• 15 июля 2023
Ответ дляПосле 18
Вполне может быть. Юг и Крым были же под Османской. Правда, там тогда казачество больше на юге было. Но все равно.
Мой дедушка родом с Керчи, мой дедуля был 1923 года рождения, его мать Ульяна чистокровная гречанка была, как она оказалась в Крыму не известно, дедушка не знал, говорил что не принято тогда было особо родителей расспрашивать своих. От прабабушки у нас с сестрой носы с горбинкой, у дедули тоже такой был, через поколение передаётся. Ох мне всегда нравилось и нравится покопаться в таких делах, узнать кто был твоим предком, но получилось очень мало узнать..
Пацаааааааан• 15 июля 2023
Ответ для vihola
І ви приймали у них пологи? Чи просто заглядали?
Тю, чего пристала. Я рожала кесарево было, а девочка соседка по палате каждый день ей мазали промежность раствором бактерицидным. Так понятное дело шо я из палаты не выходила и могла видеть, она ж потом лежала ждала пока высохнет. Тоже мне тема , вам хочется видно эту тему обсмоктать??
А вот недавно• 15 июля 2023
Это достаточно интересно. Потому что русские (словвянки) светловолосые, буллорсски туда же, типичная Славянская внешность у Водяновой, полячки тоже светлые, то есть наши соседи светловолосые со светлой кожей и светлыми глазами.
А вот недавно• 15 июля 2023
Саша лусс Исетью типичную славянскую внешность (только очень красивую к тому же!
П´яна вишня• 15 июля 2023
Ответ дляFilomena
Які словʼяни?)
Угорці, що пишаються своїм виключним походженням, провели генетичні дослідження. Виявилося, що нічим від сусідів не відрізняються.
Словʼяни)
угро-фінни ))) тобто більш до монголоідів)
Без образів• 15 июля 2023
У мене бліда шкіра (навіть влітку), карі очі, русяве волосся - я хто?
Бабуся - темна шкіра завжди, карі очі, чорні брови й очі, мати - блакитні очі, русява, батько - біла шкіра, зелені очі, русявий)
П´яна вишня• 15 июля 2023
Ответ дляУкраїна понад усе!
Я много встречала круглолицых, кареглазых, темноволосых украинок с характерной выраженной носогубной складкой, как бы отделяющей щечки от носа. Встречается темная кожа вокруг глаз, как у индусов. Со мной в роддоме лежала девочка, чистокровная украинка из Черкасской области. Очень тёмные соски, темная кожа промежности, не слегка, а как у мулаток. Откуда - покажет только генетический анализ.
О мама, как Вьі все рассмотрели..
П´яна вишня• 15 июля 2023
Ответ дляПерша на селі
Карі очі, чорни брови- это не славяне, а кто тогда?
Пісня є: Воли та корови всі повиздихають, чорні брови, карі очі повік не злиняють))))
Згадували типову українку)
Без образів• 15 июля 2023
Я не змогла редагувати: у бабусі були чорні брови і волосся) а то я розійшлася - чорні брови й очі)) як в пісні)) але дуже гарна була… Під час Другої світової німці, італійці проходу не давали, змушували позувати для портретів( маю надію, що не чіпали, але не говорила, бо я дитиною була.
П´яна вишня• 15 июля 2023
Ответ дляSmusish
Автор ,дякую за тему! Прям читаю з задоволенням! Я з центральної України. у мене вузькуваті очі, такі як і у моєї мами, її мами та моєї прабабці! От якось же генетично воно відслідковується. Памятаю, як я в дитинстві побачили фотографію своєї прабабці і була дуже здивована, чому у неї не типові очі як для українців. Потім, у більш старшому віці, я чітко вже побачила як ці очі передавались по ’ наслєдству’. У мого чоловіка чорнюче волосся, карі,,круглі виразні очі, а от у нашого сина,таки очі мої вузькуааті, та сірого кольору.
Так, гарна тема
П´яна вишня• 15 июля 2023
Моя прабабуся. родом з Щедрової Хмельницької області. Бабуся моя і прабабуся - чорняві.У прабабці були карі очі і чорне волосся. а у бабусі великі сірі очі, але волосся чорне, як ворона крило
Мама сміялася, що це наслідок того, що монголо- татари погуляли.
Бабуся вийшла заміж за дідуся, дід родом з Вінницької області, був поляк з польською фамілією, але вважав себе українем.Моя мама перша дитина, в дитинстві була світло- русява з блакитними очима.ПОтім волосся почорніло .
А ось діти в нас в сестри блондин, в мене дитина геть руденька, а я з карими очима, а волосся темно-каштанове з рудуватим відливом, в школі дражнили рудою
Без образів• 15 июля 2023
Доречі! Моя молодша донька - білявка з зеленими очима і саітлою шкірою з ластовинням. Ні у кого пл моїй лінії (до пра…) і у чоловіка - таких не було. У нього взагалі всі брюнети (всі!!!) з темною шкірою (говорив, що прадідусь був циган). У мене так само (що зі спогадів бабусі, як ще жива була), що по фото - таких не було. Звідки таке? Звичайно, було б дивовижніше, якби була руда) точно б сказали, що до сусіда ходила
Яичница с беконом• 15 июля 2023
Ответ для vihola
А парашенці якраз монголоіди.
Хоча, вони світлі були, не жовті.
А парашенці якраз монголоіди.
Хоча, вони світлі були, не жовті.
Так циган же скільки в нас. Навіть у маленьких містечках і селах повно
Яичница с беконом• 15 июля 2023
Ответ для vihola
Тобто, українці мішаються з циганами?
Де, коли?
В смислі де і коли? Постійно і всюди. Я з містечка 30 тис чоловік і в нас циган багато живе, схід України. То логічно що з циганами ще більше мішанини ніж колись із татарами. Ті тільки набігали, а ці постійно живуть 🤷
Санта Барбара• 15 июля 2023
Просто национальность и генетика очень разные вещи))) Кто достоверно знает свои корни по 6-7-8-9 колену родословной? Кто-то знает, но это меньшинство.. Вот у нас в роду вроде как все украинцы, но взять всех родственников по отдельности...у всех разная внешность, кто-то темноволосый и кареглазый, а кто-то светловолосый и голубоглазый.. вот и пойди знай, у кого жена с какими корнями была, или у кого муж откуда приехал поколениями ранее. У меня по матери и отцу вроде как все прабабушки и прадедушки украинцы, вот только по отцу редкая фамилия голландского происхождения и откуда она взялась, никто не знает...и по их линии все с очень светлыми волосами, кожей, светлыми глазами, и меня в жизни не единожды спрашивали об этом, ибо я людям часто напоминала какую-то шведку. А у других моих родственников, где тоже вроде как все украинцы по пра-пра бабушкам и дедушкам, у них все дети с карими глазами и черными, как смола, очень густыми волосами, совсем другой типаж внешности. Вот такие мы разнообразные))
Два-три тижні і фсьо• 15 июля 2023
Зараз знаходжусь в США, наші люди всюди помітні, їх не можна переплутати з американцями. Тільки не зрозуміло хто саме це - українці, білоруси чи росєянє.
ВерСаСе• 15 июля 2023
Ответ для vihola
А парашенці якраз монголоіди.
Хоча, вони світлі були, не жовті.
А парашенці якраз монголоіди.
Хоча, вони світлі були, не жовті.
Как интересно. У нас в роду есть какие-то монголоидные черты. Но не знаю был ли кто-то в роду с Урала.
ВерСаСе• 15 июля 2023
Ответ дляПотеряласЯ Я...
Погуглите Антропологические типы славянских народов
Вот теперь я в пол четвёртого утра это гуглю
ПампушОК• 15 июля 2023
Ответ дляПосле 18
Про кельтов не слышала, если честно. Но то, что в нас намешано очень много. Факт. И это хорошо.
ну как-бы почитайте про современные археологические раскопки в Украине, у нас и готов копают например, много стоянок и поселений
Кишмишная Мая• 15 июля 2023
Ответ дляВерСаСе
Удалено администрацией...
Я так розумію,що очі у вас карі
Цикавенная• 15 июля 2023
А в мене голубі очі, як море, темно коричневе волосся, майже чорне . То я не слов’янської зовнішності ?
Кайдашева дочка• 15 июля 2023
Какие светлые волосы и голубые глаза?Мы ж не арийцы.Наша нация как раз чернявые люди.С карими глазами и темными волосами.И кожа которая хоршо загорает
Невловимий Джо• 15 июля 2023
Ответ дляУкраїна понад усе!
Чистокровная украинка
Нашли в капусте• 15 июля 2023
Ответ дляFilomena
Які словʼяни?)
Словʼяни)
А мова , споріднені з ханти- мансійською звідки в них?