Життє Бентежне• 14 июля 2023
Хто знає добре історію? Зовнішність слов´янок
Слов´янки класичні як правило мають русяве волосся та світлі більш нейтральні очі
Звідки тоді у нас кароокі дівчата з темним волоссям і світлою шкірою?
Незламна• 15 июля 2023
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
У мене також вузькі очі, зелені, батьківські, батько з Глухівського району Сумської області, мати з рильського району курської області, між селами кілометрів 10. Що цікаво, обидві мої доньки успадкували мій розріз ока, але у старшої очі карі, до того ж обидві скуласті, а у всьму іншому, побудові тіла схожі на рід батьків.
І ще, не влізло
Детские_Будут?• 15 июля 2023
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
Земляки))
Sandra_6594• 15 июля 2023
Я завжди підозрювала що в мене є якісь гени татарські, турецькі …. одного разу навіть чоловік з Азербайджану спросив мене чи я також з Азербайджану чи Грузії, бо коли побачив мене, то відразу подумав що я звідти 😀😜. В дитинстві хтось у школі з вчителів питав чи в мене хтось з батьків з Туреччини 🤷🏽♀️ Я дуже швидко загораю і ніколи майже не згораю, в мене якийсь жовтий пігмент і загар відразу шоколадний. В мене дуже густе, жорстке темне волосся ( як дріт 😵💫) трохи гострий ніс, сама я трохи волохата ( 😀руки, ноги), очі зелено- сірі, чорні брови… я схожа на бабусю, в неї лише очі були незвичайного кольору -кольору бурштину, була красуня, засмагла, з темною косою ( не чорною)
Вся наша родина з Києва 😇🌺👋🏼
Дверной_Проем• 16 июля 2023
Ответ дляМошей ницца
А може просто мама сгрішила
Я думаю, якби в невеликому селі у кінці 40-х з´явівся якийсь кореєць, то все село вже б гуділо, що така-то в гречку стрибнула. Тим більше, що у двоюрідної бабці всі діти в якісь мірі мали монголоїдні риси, а різниця між старшою і молодшою дитиною - 16 років. Це була б дуже довга історія гріха :) Доречі 3 з 4 дітей бабці живуть у росії, теж мабуть гени, що тут скажеш.
Дрібка щастя• 17 июля 2023
Ответ дляНезламна
Цікаво) у мене навіть є папка ’сумські лисиці’) Зараз
І де тут ’лисиці’? Ви у всіх питали їх та їх батьків національність?
Незламна• 17 июля 2023
Ответ дляДрібка щастя
Читайте уважніше.