Добрий вечір!
Дівчата, як ви спали під час вагітності?
Я не можу довго лежати на правому або лівому боці (в консультації заборонили на спині і сказали спати переважно на лівому), а я звикла все життя до сну на спині((( я розумію, що це дитина і треба потерпіти останній триместр, але просинаюсь я вночі або вранці саме на спині …
Через це переживаю, це дуже критично?
Numerologist• 14 июля 2023
Купила сразу подушку для беременных. Это очень крутая штука!!! Даже муж на нее ноги закидывал. Вообще со сном не было проблем
птицаворона• 14 июля 2023
Моя лікарка мені дозволяла спати на спині, бо у мене все було ок з кровотоком в районі тазу. Але якщо вам заборонили - певно, є протипоказання.
Hanna-Hanna• 15 июля 2023
Якщо вам саме лікар рекомендував не спати на спині, то я би спробувала ще подушку для вагітних в формі підкови або намостити ковдр собі паралельно тілу з обох боків, щоб можна було на той валик трохи спертися, коли на боці лежиш.
У мене на останніх місяцях був величезний живіт і спати на боці було легко і без подушки, бо той живіт сам собі підпоркою слугував. В от від того, що не можна на животі, було сумно дуже. Після пологів це такий кайф був на живіт перегорнутися)