Тектологиня 80lv• 15 июля 2023
Що вам допомогає казати "ні".
От я така безхребетна, мені постійно всіх шкода або просто незручно відмовити. І бачу що люди просто цим користуються. Що вам допомогає казати людям ні.
Викасикрет• 15 июля 2023
А чого ви боїтеся що про вас подумають люди? Це головний фактор , коли люди не можуть відмовити.
Я настільки самозакохана, що свої бажання в мене на першому місці(крім дитини, брешу). Всі решта мене не хвилюють.
І саме цікаве, ніхто вже давно мене не просить робити те що я точно не захочу.
Звичайно треба мати межу, де треба відчувати де людина вкрай нужденна в твої допомозі, а хто просто вас використовує
Стрекозей• 15 июля 2023
йдіть на стажування в наш собес, місцеві тітки вам дадуть майстер - клас.
Сиреневая цапля• 15 июля 2023
Если меня просят, а чаще от меня требуют сделать то, что мне делать не выгодно, я прокручиваю в голове ситуацию, вроде как уже я это сделала, и оцениваю последствия. Желание идти на поводу сразу проходит.
Мовчу, але хочу• 15 июля 2023
Мне прям удовольствие доставляет отказать какому-то человеку, который пытается залезть на шею.
Тектологиня 80lv
• 15 июля 2023
Ответ дляРассказница
Отсутствие чувства вины и неловкости.
Заздрю. В мене і те і інше
Рассказница• 15 июля 2023
Ответ дляТектологиня 80lv
Заздрю. В мене і те і інше
Очень важно научить детей говорить ’нет’. Этот навык здорово облегчает жизнь:))))
Тектологиня 80lv
• 15 июля 2023
Ответ дляРассказница
Тут би самій навчитися.
я Кукарача• 15 июля 2023
Что помогает? Высокая самооценка и любовь к себе. Прежде всего я и мои интересы, потом все остальное
Рассказница• 15 июля 2023
Ответ дляТектологиня 80lv
Тут би самій навчитися.
Если у вас есть дети, стать примером-неплохой мотив)
Тектологиня 80lv
• 15 июля 2023
Ответ дляStepa_nida
Просте усвідомлення, що за усіма ’мені всіх шкода’ стоїть зовсім інше.
Ну тут реально Шкода. А коли незручно: то тут дійсно, боюся мабуть бути поганою
ПлакалаВАвто• 15 июля 2023
Якщо не вмієте відразу казати ні, то робіть проміжний варіант. Кажіть, я подумаю. А потім передзвонюєте і кажете ні. Дуже класно допомагає. Але тут головне не почати виправдовуватися і не придумувати причину, чому ні. Достатньо фраз «я не можу це собі дозволити, це мені незручно, просто не хочу».
Кидстаффовка• 15 июля 2023
Ответ дляБжоли-бандерівці
Рот. Власне ним я це і роблю))
пиндец, Петросяны подтянулись🤪🤪
Пишу_граммотно!• 15 июля 2023
Мне помогает любовь к себе. Когда я говорю нет другому, я говорю да себе. И никакой вины не испытываю. Я всем не обязана. Помогаю по отклику.
VitalinkaGL• 15 июля 2023
если мне неудобно,не надо и т.п.
уже дачно живу как я хочу и делаю то ,что я хочу.
здоровый пофигизм выработала.
ОйЙой• 15 июля 2023
У Вас, мабуть, дуже багато вільного часу. Я свою роботу не встигаю переробити, а за когось іншого - навіть мови не може бути. Так і кажу, що дуже зайнята, зашиваюся, нема коли.
Гербарія сушу• 15 июля 2023
Потрібно вчитися казати ні:
- Вам келих шампанського?
- Ні, пляшку, будь ласка!🥂🍾
- Вам келих шампанського?
- Ні, пляшку, будь ласка!🥂🍾
Гербарія сушу• 15 июля 2023
Мені допомагає моя любов до себе, до власного комфорту і мій власний егоїзм.
Якщо мені щось не подобається, кажу, НІ!
Ашолюдискажуть• 15 июля 2023
Для меня это какая то абстракция. Приведите пример, что значит сказать нет?