Тектологиня 80lv• 15 июля 2023

Що вам допомогає казати "ні".

От я така безхребетна, мені постійно всіх шкода або просто незручно відмовити. І бачу що люди просто цим користуються. Що вам допомогає казати людям ні.
Автопортрет нурофена• 15 июля 2023
Чоловіки вас, певно, обожнюють)))

ХаДиДиШь• 15 июля 2023
Просто кажу і все
Чемодан-Вокзал-Майами• 15 июля 2023
Ртом так и говорю, нет
Викасикрет• 15 июля 2023
А чого ви боїтеся що про вас подумають люди? Це головний фактор , коли люди не можуть відмовити.
Я настільки самозакохана, що свої бажання в мене на першому місці(крім дитини, брешу). Всі решта мене не хвилюють.
І саме цікаве, ніхто вже давно мене не просить робити те що я точно не захочу.
Звичайно треба мати межу, де треба відчувати де людина вкрай нужденна в твої допомозі, а хто просто вас використовує
tarveldy• 15 июля 2023
Моє небажання
Стрекозей• 15 июля 2023
йдіть на стажування в наш собес, місцеві тітки вам дадуть майстер - клас.
Tammy21• 15 июля 2023
Розуміння того, що я буду вимушена віддати час, сили, пожертвувати комфортом заради цілей чи людей, яких я не обираю.
Сиреневая цапля• 15 июля 2023
Если меня просят, а чаще от меня требуют сделать то, что мне делать не выгодно, я прокручиваю в голове ситуацию, вроде как уже я это сделала, и оцениваю последствия. Желание идти на поводу сразу проходит.
АсобеннАя• 15 июля 2023
В основном мысль что меня хотят использовать, а мне это невыгодно

Бжоли-бандерівці• 15 июля 2023
Рот. Власне ним я це і роблю))
Мовчу, але хочу• 15 июля 2023
Мне прям удовольствие доставляет отказать какому-то человеку, который пытается залезть на шею.
Рассказница• 15 июля 2023
Отсутствие чувства вины и неловкости.
автор Тектологиня 80lv • 15 июля 2023
Ответ дляРассказница
Отсутствие чувства вины и неловкости.
Заздрю. В мене і те і інше
Рассказница• 15 июля 2023
Ответ дляТектологиня 80lv
Заздрю. В мене і те і інше
Очень важно научить детей говорить ’нет’. Этот навык здорово облегчает жизнь:))))
автор Тектологиня 80lv • 15 июля 2023
Ответ дляРассказница
Тут би самій навчитися.
я Кукарача• 15 июля 2023
Что помогает? Высокая самооценка и любовь к себе. Прежде всего я и мои интересы, потом все остальное
Stepa_nida• 15 июля 2023
Просте усвідомлення, що за усіма ’мені всіх шкода’ стоїть зовсім інше.
Рассказница• 15 июля 2023
Ответ дляТектологиня 80lv
Тут би самій навчитися.
Если у вас есть дети, стать примером-неплохой мотив)
автор Тектологиня 80lv • 15 июля 2023
Ответ дляStepa_nida
Ну тут реально Шкода. А коли незручно: то тут дійсно, боюся мабуть бути поганою

ПлакалаВАвто• 15 июля 2023
Якщо не вмієте відразу казати ні, то робіть проміжний варіант. Кажіть, я подумаю. А потім передзвонюєте і кажете ні. Дуже класно допомагає. Але тут головне не почати виправдовуватися і не придумувати причину, чому ні. Достатньо фраз «я не можу це собі дозволити, це мені незручно, просто не хочу».
Коренная киевлянка• 15 июля 2023
Книга Калабухи ’Почніть говорити ні’
Кидстаффовка• 15 июля 2023
Ответ дляБжоли-бандерівці
Рот. Власне ним я це і роблю))
пиндец, Петросяны подтянулись🤪🤪
VitalinkaGL• 15 июля 2023
открываю рот и говорю
Пишу_граммотно!• 15 июля 2023
Мне помогает любовь к себе. Когда я говорю нет другому, я говорю да себе. И никакой вины не испытываю. Я всем не обязана. Помогаю по отклику.
VitalinkaGL• 15 июля 2023
если мне неудобно,не надо и т.п.
уже дачно живу как я хочу и делаю то ,что я хочу.
здоровый пофигизм выработала.
ОйЙой• 15 июля 2023
У Вас, мабуть, дуже багато вільного часу. Я свою роботу не встигаю переробити, а за когось іншого - навіть мови не може бути. Так і кажу, що дуже зайнята, зашиваюся, нема коли.
ХуАнита• 15 июля 2023
Автор, я была такой же, как Вы). Теперь кайфую от реакции на мое ’Нет’))
Гербарія сушу• 15 июля 2023
Потрібно вчитися казати ні:
- Вам келих шампанського?
- Ні, пляшку, будь ласка!🥂🍾
Гербарія сушу• 15 июля 2023
Мені допомагає моя любов до себе, до власного комфорту і мій власний егоїзм.
Якщо мені щось не подобається, кажу, НІ!
Ашолюдискажуть• 15 июля 2023
Для меня это какая то абстракция. Приведите пример, что значит сказать нет?