Life is Beautiful• 15 июля 2023

Яке майбутнє у дітей в Україні?

Якщо це хлопці. Питання для тих, кто залишився з дітьми. Є відчуття тривоги в мене.
Aleksandra0505• 15 июля 2023
Ответ дляIsa Dora
Вы написали что за 7 лет заработали недвижимость.
Ипотека или выкупили?
Про образование это понятно и путешествия. 2 работающих людей в состояние это обеспечить.
Без ипотеки.
5cmhybyna• 15 июля 2023
Ответ дляSpicy -02f0
Не в офисе а в стране без риска прилёта, мобилизации, отсутвия электричества
ще раз, мене як роботодавця це не цікавить. Це мої проблеми. Я виконую роботу, мій рейт озвучено. Контракт підписали і вперед. Не хочете наймайте стадо недороблених низькокваліфікованих і майте головний біль. Але так як я роботу ніхто не виконає!
Ronia Aronia• 15 июля 2023
Ответ дляAteya
Мій брат нещодавно втратив роботу, він айтішник, який працював на фрілансі в досить крутій американській компанії, але вони вирішили прикрити тут офіс і через нестабільність поступово позбулися української команди (робили це цілий рік маленькими звільненями, щоб їх так якийсь комітет не засудив за права співробітників, бо вони мали певні винагороди за хороші умови праці). А посада у нього була хороша і заробляв він теж добре...і навіть маючи досвід, рекомендації, зараз дуже важко знайти аналогічну роботу...ринок переповнений, українців, які працюють звідси, беруть не так охоче. Тож велике питання...
Уже не одна айти-компания избавились от сотрудников из Украины.
Олена Oza• 15 июля 2023
Мои дети живут и будут жить строго в своей стране Потому что она лучшая.За границей есть недвижка,но там на зимовку,на море.А дома-своя земля,свое любимое дело,недвижимость,я не хочу,что б они горбатились рабами на чужбине.У них все есть на родине.
Spicy -02f0• 15 июля 2023
Ответ для5cmhybyna
Так вы работник, или работодатель?
Ну а работодателей в США интересует. Из-за этого вместо наших нанимают индусов.
Ну и специалист за 10 к, это тот, кого его команда вряд-ли заменит а случае форс-мажора. Ну и да такие деньги можно и в других странах найти
Spicy -02f0• 15 июля 2023
Ответ дляRonia Aronia
То просто были недостаточно хорошие специалисты
Ronia Aronia• 15 июля 2023
Ответ для5cmhybyna
сенс їхати, якщо ІТ спец і на ремоуті нормально все виконає.
Шоби шо
Нашо він в офісі?
Вы даже не в курсе, что многие западные компании в этом году переходят от удалённого режима работы к hybrid, который требует 2-3 в неделю нахождения в офисе. И это сейчас общая тенденция.
5cmhybyna• 15 июля 2023
Ответ дляSpicy -02f0
Так вы работник, или работодатель?
якщо хочете допомогти, йдіть до сенаторів і хай зброю видають Україні.
А так, прошу не маринувати.
Blacky_Mik• 15 июля 2023
Ответ дляEkaterina17
Звичайно що різне
У дітей керманичів країни - депутатів вельмож - одне майбутнє
В дітей народу - інше
А хто обирав таких гівняних керманичів?
Spicy -02f0• 15 июля 2023
Ответ для5cmhybyna
А так, прошу не маринувати.
Аргументы кончились?
Ronia Aronia• 15 июля 2023
Ответ дляSpicy -02f0
Некоторые компании еще в январе-феврале 2022 организовывали релокейт в Европу. Среди знакомых есть как минимум пятеро, кому компании предлагали, а они отказались. Трое работают, один в ВСУ, пятый уже год без постоянной работы.
5cmhybyna• 15 июля 2023
Ответ дляSpicy -02f0
Аргументы кончились?
все справедливо. Якщо класний спеціаліст, то війни і всі проблеми висосані з пальця!
Spicy -02f0• 15 июля 2023
Ответ для5cmhybyna
Вы уже устроились на работу за 10к?
5cmhybyna• 15 июля 2023
Ответ дляSpicy -02f0
Вы уже устроились на работу за 10к?
ні, я влаштувалась за 20к.
Spicy -02f0• 15 июля 2023
Ответ для5cmhybyna
ні, я влаштувалась за 20к.
Грн?
smillla• 15 июля 2023
Ответ дляалергирина
От в мене така дилема. Зараз за кордоном, не легко від слова зовсім. Хочеться до комфорту який створювався роками, до мами хворої. В мене 2 хлопців. В Україні може прилаштуватись тільки із зв´язками. Тут можна працювати і жити нормальним життям. Ще дітям не подобалась ніколи укр школа тут в захваті. Менший просить не здавати в укр школу, просить дати вивчитися тут, їм комфортно і ставлення хороше. Капець якийсь, шо робити, незнаю
В якій Вы країні?
Ateya• 15 июля 2023
Ответ дляRonia Aronia
Все вірно, та дівчина просто не розуміє, як взагалі працюють авторитетні американскьі компанії. На початку війни абсолюнто всю команду за кошти компанії вивезли до західного кордону в Закарпаття, три місяці за кошти компанії їм спонсорували хороше житло, харчування, бо безпека співробітників - це типу їх репутація. Звісно вони розуміють, що запросити до себе вони їх не можуть, бо чоловіки не пройдуть кордон, а спонсорувати роками всі ці додаткові умови з постійною загрозою - воно їм треба? Тож які б не були супер круті специ, але вони розуміють, що легше буде найняти нових працівників де інде. І ось так поступово під різними байками про розпуск відділу, про припинення роботи певного продукту, звільняли по декілька людей, поки не звільнили всіх до одного.
Elena_Kiev_Solomenskiy• 15 июля 2023
Ответ дляалергирина
а на кого вы бросаете больных родителей
smillla• 15 июля 2023
Ответ дляbespe4na_mavpa
Пока сыну 10. Не выезжаю. Но умом понимаю, что ничего хорошего тут ближайшие 5-6лет не будет. Держит семья. Без мужа выезжать ужасно не хочу, я не верю в семью на расстоянии. Поэтому пока думаю делать акцент на изучение языка. Упор на английский для ребенка. Думала над немецким. Но Германия настолько мне не подходит по ощущению свободы, что все её плюсы этим перечеркиваются. В-общем, пока сижу на жопе ровно и акцент на учебу. Если уезжать, то надо сделать максимально, чтобы ребенок сразу влился и ассимилировался, потому что я уже вряд ли стану там специалистом, придется идти на чёрную работу и будущее для меня там не радужно
А що зі свободою не так в Німеччині?)) Меньше фейсбук читайте.
Ronia Aronia• 15 июля 2023
Ответ дляAteya
Кроме того, сейчас во многих объявлениях о работе стали указывать требования к статусу - гражданство или гринка. Либо спрашивают при первом же контакте с эйчаром. Раньше такое было только в компаниях, работающих на правительство.
Ronia Aronia• 15 июля 2023
Ответ дляалергирина
Что там думать? Забирать маму.
dreamsunny• 15 июля 2023
Ответ дляMaruskin
Де таке прочитали?
В неї чоловік наче власник будівельної компанії....
Цікаво просто, бо в інтернеті не знайшла інфи.....

По темі - у самої хлопець, майже 14 і мені теж тривожно....в Україні хоч житло поки є своє, а в Європі що ’світить’.....? Голова квадратна від думок, чоловік колишній самовідсторонився від цих всіх питань про сина :(
Нашла один короткий пост.
Но периодически тема всплывает. эту покупку сложно скрыть.
Isa Dora• 15 июля 2023
Ответ дляSpicy -02f0
Почему? У меня почти все знакомые и раньше на бюджете учились, в нормальных ВУЗах.
Я про этот год. Конкурс как был так и есть
Spicy -02f0• 15 июля 2023
Ответ дляIsa Dora
Я к тому что и раньше на бюджет поступали
алергирина• 15 июля 2023
Ответ дляsmillla
В якій Вы країні?
Італія
Isa Dora• 15 июля 2023
Ответ дляAleksandra0505
Без ипотеки.
Это отличный результат.
В другой стране за 7 лет купить свое жилье

Вы молодцы.

Если не секрет страна? Какая квадратура?
Flower Girl23• 15 июля 2023
Ответ дляОлена Oza
Очень пафосно, конечно.) Но, как я понимаю, с Вашим уровнем доходов, мобилизация детей Вам не грозит.)
Элочка LA• 15 июля 2023
Ответ дляKsenia-e9d7
Планирую уезжать с сыном, так как не вижу ни конца ни края. Мой муж на войне, с меня хватит. Предполагаю, что будет куча дизлайков, тут правду не любят
Бывший муж?
lilyD• 15 июля 2023
Навіть без війни в Україні, дітям треба дати таку освіту, щоб вони мали вибір після школи або після універу, де їм жити і куди рухатися
В нас так все і відбулося, вони виявилися готовими до повноцінного і перспективного життя в інших країнах. Хоча обоє хотіли жити в Україні…
Элочка LA• 15 июля 2023
Ответ дляPtashkaO
Звісно що ніякого
От зараз , більшість таки починає думати тверезо - хоч то добре, очі відкривають.
Але їхати, треба було ще вчора !!! Хто адекватно оцінювали ситуацію - так і зробили.

Пс: закордон - не гумовий, теж не мед там, розміститись ще з 10млн людей буде дуже не просто

Як завжди, повезло тим хто були першими
А яка різниця першими чи ні? Добре буде тільки тим , кому є що запропонувати приймаючій державі. Багато хто поїхали тупо переседіти - мову не вчать, не інтегруються.