Мадам БрЮшкина• 11 ноября 2012

Де і як можна почистити дитячий візочок, НЕ в домашніх умовах?

Дівчата, мене цікавить питання - чи можна здати дитячий візочок , для прикладу, у хімчистку, де чистять салони автомобілів? Чи буде в них можливість почистити дитячий візок?
Чи, можливо, є інші місця, де це можуть зробити?
автор Мадам БрЮшкина • 11 ноября 2012
Мене цікавить, зокрема, чистка люльки та прогулянкового сидіння

yuliya-mila• 11 ноября 2012
На автомойку,но учтите,что в химчистке,что на автомойке используют агрессивные моющие компоненты,то что отмоется все-это да,но я бы не стала ложить новорожденного в такую коляску.
автор Мадам БрЮшкина • 11 ноября 2012
Ответ дляyuliya-mila
ок, дякую, а не підкажете, може є варіант почистити неагресивними компонентами?
Чи це може бути тільки прання?
візочок практично чистий, просто я хотіла, щоб він був дуже-дуже чистий))) видно, доведеться або потерпіти або прати самій
Anna*• 06 декабря 2012
Я всегда дома в ванне мыла, никаких проблем:-) Намылила, щеточкой где надо потерла,сполоснула душиком,оставила на пару часов пока стечет вода,а потом ближе к батарее. Синтетика сохнет быстро! Ванну потом тщательно мыла да и все. Это как по мне. И сами знаете чем мыли, и деньги при вас.