Ребёнку 2 года спит с нами в комнате, в своей кроватке, сон чуткий, наша кровать очень скрипучая ( муж никак не починит ее) стараемся тихо себя вести. Сексом занимаемся не при ребёнке. И тут мы уснули, посреди ночи он меня будит что бы заняться сексом прямо тут, я не в восторге, но он продолжает, он говорит что ты как бревно лежишь?! Я сказала что я сплю и не хочу, ребёнок проснётся, кровать скрипит. Он отвернулся назвал меня бревном и лёг спать. Что думаете кто прав?
Love_Love_Love_• 15 июля 2023
Ответ длялюдааня
Простите , но муж прав наверное.
Для мужчин секс очень важен.
Тому плювати на її сон і скрипцче ліжко, вона ж рабиня чи надожниця, в неї немає вибору. Жесть шо в голові
LenOK-06ab• 15 июля 2023
Ви однозначно.Якщо йому припекло тут і зараз,то треба було ліжко відремонтувати.
І взагалі,чому жінка має розставляти ноги,коли чоловіку сперма в голову стукає?
Хай купить собі надувну,та безвідмовна
Love_Love_Love_• 15 июля 2023
Ответ дляAlve
Вам ребенок не помеха?
Ви шо який рєбєнок- мужу важен секс, все інше пофігу
Ответ дляRyramily
Не, давно тут не писала
Ответ дляSo_so
Эгоистично 100 %, об остальном не знаю
Львiвська пляцка• 15 июля 2023
я после слова бревно, кроме как мелкописечник и импотетнт его б не называла. импотент, иди есть! мелкописечник, ты чего такой грустный, случилось чего?
Love_Love_Love_• 15 июля 2023
Ответ дляAlve
Да всем важен секс. Но как ахаться при ребенке в той же комнате, мне не понять
А з просоння на скрипучому ліжку і сплячою дитиною?
lawyer2006• 15 июля 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
А кого йому будить серед ночі, якщо дуже закортіло? Сусідку?
Love_Love_Love_• 15 июля 2023
Ответ дляlawyer2006
Серйозно? В людини немає стримання, поваги, лише задоволення інстинктів? Триндєц
lawyer2006• 15 июля 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
Скажіть, що ви самі робите, коли у вас овуляція, на стіни вилазите, хочеться, а чоловік заснув раніше вас? Ви прямо терпите?
Love_Love_Love_• 15 июля 2023
Ответ дляlawyer2006
От сьогодні я прокинулась після вечірки з просеко, обожнюю секс після п‘янок- чоловіку на роботу, то потрібно було взяти вихідний?
Що значить на стіни лізете? У вас немає контролю і стримання? Піся - королєва?
Ответ дляlawyer2006
Если партнёр не изъявляет ответного желания, или сам себе или просто забиваешь. Иначе это насилие. Это не те потребности которые нужно немедленно удовлетворять, как туалет, вода, воздух, что за животные стереотипы
Альона2709• 15 июля 2023
Никогда не понимала секса в присутствии детей.
Они потом на детской площадке гуляют и рассказывают, что ночью мама кушает писю папы или кричит.
Не чіпай - вб ю• 15 июля 2023
Ответ дляБарабосик
Думаю чоловік має забезпечити нормальні умови, або хоча би комфортне ліжко
Тобто вас можна розбудити серед ночі і ви задовільнятимете чоловіка за будь яких умов, навіть якщо самі не хочете?