Девочки, всем привет!
Расскажите, какими были самые первые признаки беременности у вас?
До предп.даты месячных 3 дня. Меня уже с неделю тошнит(без рвоты), цикл не регулярный. Ждём уже больше 5 лет🤰 есть ли смысл делать сейчас тест? Боюсь опять будет / полоска. Кроме как тошноты, очень ощущаю запахи, раньше не так. Опять же все свожу к тому, что могу себя накрутить. Но тошнота явная есть.
Поделитесь, какие у вас были ощущения и признаки на раннем сроке, возможно ещё до того, как вы узнали что беременны ❤️
Lyubawishna• 15 июля 2023
Запахи та запаморочення були в перший раз, вдруге лише живіт болів. Робіть чутливий тест, все буде // )
Lyubawishna• 15 июля 2023
Ответ дляLena_Iva
Дякую вам❤️
До речі так, груди чутливі стають, а ореоли темніші
Lyubawishna• 15 июля 2023
Ответ дляLena_Iva
Я вже купила 😅 Сьогодні на сутках, то зроблю вранці рано, боюсь дуже 🤗
Я робила з чутливістю 10 навіть не вранці, до затримки показували слабку другу. Води багато не пийте перед тестом
Ответ дляlyubanya_1991@mail.ru
У мене також чутливість 10. Я взяла самий простий, бо стільки вже наробила їх за ці 5 років, але вже сиджу пів дня на роботі, все смердить, особливо парфуми колег😂 то може ввечері зроблю, зараз не зручно бо я одна не можу залишити робоче місце. Дуже хочеться 🤰🤗 може дасть Бог в цей раз.
Lyubawishna• 15 июля 2023
Ответ дляLena_Iva
Чомусь я впевнена що на цей раз у вас все вийде, мені також смерділо все, токсикоз за першим був до 3 місяців, за другим лише тошнило
Lyubawishna• 15 июля 2023
Ответ дляLena_Iva
Спасибо за ответ🤗
Тримаємо за вас кулачки і чекаємо фото позитивного тесту🙂
MILOCHKA22• 15 июля 2023
У меня так же было,как у вас, тошнота и запахи,ещё и месяца не было,тошнило от всего.