Червона рута• 15 июля 2023

Ви би сказали?

Мій чоловік на війні більше року. І я скоро чокнусь. Почала приймати антидепресанти, але ще не повністю почали діяти. Мені його дуже не вистачає. Я дома з дітьми кручусь як можу, щоб відволікатись і не думати про погане. Так він телефонує, каже, що кохає. Але я часто бачу його в фейсбуці. Невже в цей час коли він там, не можна мені вислати якусь картинку, чи написати пару приємних слів. Так, якось боляче із-за цього. Може йому сказати.
КоКоКоКоКоКо...• 15 июля 2023
Уявіть
Як Гюрем султан жила -всі 35 років одна
Прийде дитя зробить і знову на війну
Не було тоді ФБ

Тому ви в кращій ситуації

Точная копия плова• 15 июля 2023
Мій теж на війні більше року, ваш мабуть не на нулі, що ви про таке думаєте....бо в мене тільки одна думка, щоб був зв´язок..живий, руки, ноги цілі....всі його найкращі друзі вже мертві...Кажіть Господу ’дякую’ , що живий і на зв´язку. Викиньте з голови дурне
user771• 15 июля 2023
100% ! Именно недосказанности, и, недопонимания причины огромных расколов. Но, с другой стороны (без обид конечно), но, человек просто идет туда где ему лучше и куда его тянет. Не обижайтесь, просто задумайтесь и поговорите с ним на эту тему. Ведь когда Вас тянет к нему Вы же не бегите в кружок вышивания?! А вообще война очень меняет психику. иногда, он просто не хочет выгружать на вас все то чем переполнен.
Криниця щастя• 15 июля 2023
В чем проблема ему озвучить ваши хотенья?
Закусенец• 15 июля 2023
Так самі напишіть щось приємне йому
автор Червона рута • 16 июля 2023
Ответ дляЗакусенец
Так самі напишіть щось приємне йому
Постійно пишу