Глас_Народа• 15 июля 2023
Кто не пользуется соц сетями?
Вообще нигде не зарегистрирован и не пользуется соц сетями? Есть такие? Как живёте? Почему не используете?
Зайченя• 15 июля 2023
Я не пользуюсь, мой сын 19 лет не пользуется и муж тоже. Дочь пользуется
Глас_Народа
• 15 июля 2023
Ответ дляvecya
те, кто тут сидит, уже используют соц сеть))
Соц сеть и форум это ж разное совершенно
Коко На Страже• 15 июля 2023
Ответ дляvecya
Болталка ,скорее
Приму в дар• 15 июля 2023
Ответ дляЯ шалунья
Мало таких, может пенсионери.
Ви помиляєтеся, дуже багато людей не користуються соціальними мережами за для безпеки або рід діяльності цього вимагає.....Тому багато хто використовує фейкові фото та дані)
Мизимец• 15 июля 2023
Я зареєстрована, але не сиджу там.
Зареєстрована бо там оголошення по навчальному закладу дитини.
Інстаграмм є, але не заходжу туди.
Мені там не цікаво.
Інстаграмм є, але не заходжу туди.
Мені там не цікаво.
Автопортрет нурофена• 15 июля 2023
Використовую тільки для купівлі товарів певних для хоббі. Мені норм, спілкування вистачає в реальному житті, а виставляти особисте на публіку не люблю, тому є одна якась фотка на акаунті, та і все.
Блиск думки• 15 июля 2023
Удалилась в 2014 году, советчицы хватает, обычно все новости здесь читаю))))
КротоТо• 15 июля 2023
Я. Нигде нет. Мне это вообще не интересно. Смысл в них? Жить показной жизнью? Так меня реальная устаивает.
КротоТо• 15 июля 2023
Ответ дляЯ шалунья
Мало таких, может пенсионери.
Да прям таки. Пенсионеры как раз таки аж бегом по всяким Одноклассникам.
Сяду на шию, дорого!• 15 июля 2023
Перестала користуватися вк, фб, інстаграм, зрозуміла що це болото робить залежними людей від соц мереж і від цього проблеми. Тому тільки вайбер і телеграм