Жертва интернета• Изменено 15 июля 2023

Анализ ОАК, показатели

Доброго дня,
Можливо, хто розбирається в аналізах, підкажіть, чи погані показники? До лікаря- в понеділок. Із симптомів: температура вже 3й день 37.5 та ’жидкий стул’. Можливо треба застосовувати антибіотик???
Дякую
Злюсь до кипіння• 15 июля 2023
Вірусна
На 3й день рано здавати аналізи
автор Жертва интернета • 15 июля 2023
Ответ дляЗлюсь до кипіння
Вірусна
На 3й день рано здавати аналізи
Дякую, зрозуміла
Рву и мечу• 15 июля 2023
Вирус
автор Жертва интернета • 15 июля 2023
Ответ дляРву и мечу
Вирус
Дякую
Ацетилсалициловая кислота• 15 июля 2023
Мені схоже на бактеріальну. Колись заскрінила такий допис українського доказового лікаря.
Рву и мечу• 15 июля 2023
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
У автора лимфоцитоз,вирус по кишечному типу,а не по катаральному(понос,а не сопли)
Злюсь до кипіння• 15 июля 2023
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Ну там мінімальні відхилення, які можуть бути реакцією на вірусну, бо вірус свого роду також запальний процес. Або ж через пару днів вже може бути динаміка бак. Тому на 2-3 добу воно частіше за все зарано здавати кров.
Упругая попка• 15 июля 2023
Антибіотики при вірусній інфекції не назначають, скоріш за все лікар назначить противовірусні та направить на пцр зробити
автор Жертва интернета • 15 июля 2023
Ответ дляУпругая попка
Дякую
Рву и мечу• 15 июля 2023
Ответ дляУпругая попка
И на что именно пцр?)
NataZaiy• 15 июля 2023
Якщо не по темі вірусів і антибіотиків. Низький гемоглобін, ферритин може бути ще гіршим. Якщо є слабкість, випадіння волосся, крутиться у голові чи темніє у очах то після одужання здайте ферритин. Його показники повинні дорівнювати вашій оптимальній вазі.
автор Жертва интернета • 17 июля 2023
Ответ дляNataZaiy
Дякую, слабкість є