Домашня Зюзя• 15 июля 2023

Жизнь в Германии

Если у кого-нибудь есть вопросы о жизни беженцев в Германии, отвечу.
автор Домашня Зюзя • 16 июля 2023
Ответ дляМалинка
Маме сколько платят?
600 приблизительно (с июля подняли). На двоих выходит 1100

Дама-мадама• 16 июля 2023
Ответ дляДомашня Зюзя
Здесь лучше не работать нелегально. А сходить с пособия, пока не закончишь курсы невыгодно
А ви за вигодою приїхали?
Тоді ясно
автор Домашня Зюзя • 16 июля 2023
Ответ дляДама-мадама
Це ви так думаєте.
Бо з незнання мови і невхожість в німецькі кола не можете це побачити.
Але питання навіть не в зовнішньому відношенні, а у внутрішньому, самого до себе
У меня нет комплексов. Я себя принимаю в любой ситуации
Малявка ще та• 16 июля 2023
Ответ дляДама-мадама
От за це скоро і почнуть не любити біженців. Є можливість злізти з державної шиї, але ж ні.
Бо поєднувати роботу з курсами нереально. Толку не буде ніде! Людина вийде на потрібний рівень мови і піде працювати.
автор Домашня Зюзя • 16 июля 2023
Ответ дляДама-мадама
А ви за вигодою приїхали?
Тоді ясно
Я делаю все так, как положено. Маленькими шагами иду к цели
Малинка• 16 июля 2023
Ответ дляДомашня Зюзя
Вы в какой земле?
Дама-мадама• 16 июля 2023
Ответ дляМалявка ще та
Зняли б з пособія, було реально, ще й як.
Единая страна!• 16 июля 2023
Ответ дляДомашня Зюзя
з заплющеними очима бо виперднули чоловіка за хабар то не ціль... о безвихідь, бо шляху назад нема... В вас чітко багато ого питали ви навіть задуматись боїтесь. Це ваша справа, бажаю іншим більш тверезо і сплановано все будувати особливо в такій країні як Німечина.
Маю рацію• 16 июля 2023
Ответ дляМалявка ще та
Як це? Ви оформили Кіндергельд, а вам його не платили? Ви зробили запит в фамілієнкасе? Як вони це пояснюють?
А отак, і нас таких було багато, спочатку ми писали листи нас морозили, а потім я пішла в Джоб і сказала що ми вживаємо і нам почав на дитину ці гроші платити джоб, а потім була судова справа між джобцентром і фамілієнкасе, і ті повертали гроші

Распутница• 16 июля 2023
Ответ дляБабка-ежика
Меньше на двоих получается
Я тоже в шоке, как у автора столько выходит!😧 У нас на троих (мама+двое детей) столько выходило! Жили в темной комнате в общаге в глухой деревне. Жилье найти практически нереально - не можем ничего найти уже 5 месяцев! Тафелем не пользуемся - брали пару раз и пришлось почти все выбросить, потому что сосиски оказались пропавшими и овощи с фруктами полугнилыми. Вообще не понимаю, как можно в нем постоянно питаться, особенно с маленькими детьми
автор Домашня Зюзя • 16 июля 2023
Ответ дляДама-мадама
Ну, не снимают же....
Малявка ще та• 16 июля 2023
Ответ дляДама-мадама
Я знаю.
Але це аж ніяк не заважає заробляти гроші, які вже пропонують...
Це заважає вчити мову. Курси щодня по 4 години. Плюс вдома я займаюся 2-3 години. Бо то казки, що хтось сидів дивився онлайн курси і б2 отримав. Мова складна, щоб оволодіти нею треба багато зусиль докласти. Бо вміти сказати пару слів і розуміти, що тобі кажуть, то не рівень.
Тому Німеччина приділяє велику увагу вивченню мігрантами мови і готова оплачувати курси і підтримувати матеріально. Їй потрібні розумні, освічені працівники.
автор Домашня Зюзя • 16 июля 2023
Ответ дляЕдиная страна!
Мой муж выездной. Проблем с выездом не было.
Маю рацію• 16 июля 2023
Ответ дляДомашня Зюзя
Больше немного. Там ещё от возраста ребенка зависит
от возраста ребёнка зависит кинлергельд.
автор Домашня Зюзя • 16 июля 2023
Ответ дляМалявка ще та
Совершенно верно
Малявка ще та• 16 июля 2023
Ответ дляМаю рацію
Ні, Кіндергельд 250 для всіх. То розмір пособія від віку залежить.
Самоучка• 16 июля 2023
Ответ дляДомашня Зюзя
Я тоже так считаю. И на рынке недвижимости появился какой-то движняк. Выставляется много квартир на ебей
Скажіть вашу думку, чому з.являються вільні квартири? Якщо виплати найвищі, все практично покриває дробцентр, навідміну від інших країн?
Маю рацію• 16 июля 2023
Ответ дляМалявка ще та
Вибачте але ні. Я була перекладачем в Джоб деякий час. Якщо ви пенсіонер то ви не в джоб а в соціалі. На дітей виплати в залежності від віку в фамілієнкасе
автор Домашня Зюзя • 16 июля 2023
Ответ дляСамоучка
Люди стремятся переехать в более крупный город. Я в районном центре. Народ из окрестных сел стремится попасть сюда. Но, те, кто уже здесь, хотят переехать жить в более крупный город. Вылавливают квартиры и переезжают.

Самоучка• 16 июля 2023
Ответ дляДомашня Зюзя
А як щодо заборони переїзду? Трохи в свій час читала про Німеччину, таке зустрічала, що міняти місце проживання не можна. Чи це тільки зміни землі стосується?
Там все розмивчато• 16 июля 2023
Не приведи Господь Бог туда вернуться!!!!
Как в тюрьме , шаг в лево шаг в право -расстрел
Может кто один или пара тем ок , но семья особенно с маленьким детьми это ад!
И дело совсем не в жилье , медицина вообще игра на выживание , ну и если ты без образования или парикмахер например то зп будет такая, что вряд ли можно протянуть семью аренду страховку и прочее, детский садик это просто шутка минутка или их нет или совсем не то, что мы привыкли считать садиком , та ну нах вообще все
автор Домашня Зюзя • 16 июля 2023
Ответ дляСамоучка
В пределах одной земли - можно. Но, не всем. У некоторых записано в пределах района. Но это можно уладить, если нашел жилье
Почемучка• 16 июля 2023
Ответ дляАнонимушка
Це не так. Декілька земель приймає.
Не знаю, во всех телеграм каналах и группах в Фейсбуке пишут о том, что сейчас распределение только через Берлин (Тегель). Земель, да, принимает больше, туда и распределяют с Берлина.
Во всяком случае, везде такая информация
Маю рацію• 16 июля 2023
Ответ дляСамоучка
Якщо ви під захистом і розподілені, то зміна лише якщо вам запропоновано роботу в іншій землі
Самоучка• 16 июля 2023
Ответ дляДомашня Зюзя
Ось тому і цікаво, як люди переїжджають у більші міста, що квартири звільняються
автор Домашня Зюзя • 16 июля 2023
Ответ дляМаю рацію
Если нашел квартиру и получил разрешение миграционной - можно переехать
Малявка ще та• 16 июля 2023
Ответ дляМаю рацію
Вибачте. Але після ’допомоги’ перекладача Джобцентру, я стала ходити туди тільки зі своїм. Бо такого надопомагала, що ми ледве розгребли потім. Кіндергельд для всіх 250, не залежить ні від доходу, ні від віку.
автор Домашня Зюзя • 16 июля 2023
Ответ дляСамоучка
В основном, переезжают в пределах одного района.
Там все розмивчато• 16 июля 2023
Ответ дляМалявка ще та
Совершенно верно, 250 киндергельд и доплаты от джоба в зависимости от возраста
Самоучка• 16 июля 2023
Ответ дляДомашня Зюзя
Сами должны сообщить о карточках
Як щодо карточок чоловіка, який в Україні? Його дохід треба заявляти в джобцентр, якщо будеш ним користуватися?