Домашня Зюзя• 15 июля 2023
Жизнь в Германии
Если у кого-нибудь есть вопросы о жизни беженцев в Германии, отвечу.
Почемучка• 16 июля 2023
Ответ дляМаю рацію
Так и я об этом, этого никак не хватит на нормальную жизнь, эти деньги за гранью бедности.
Некоторые не понимают что пособие дают чтоб человек взял себя в руки учил язык и искал работу,выходил хотя бы на черту бедности, а не жил в условиях нищеты.
И 500 евро в Германии это 10 000 в Украине если в сравнении
Все зависит от того, как люди привыкли жить тут. Во по честному, в Германию на пособия уехали не самые обеспеченные слои населения. Для них эти условия норма. Остальные ищут возможность работать
Домашня Зюзя
• 16 июля 2023
Ответ дляТам все розмивчато
Не приведи Господь Бог туда вернуться!!!!
Как в тюрьме , шаг в лево шаг в право -расстрел
Может кто один или пара тем ок , но семья особенно с маленьким детьми это ад!
И дело совсем не в жилье , медицина вообще игра на выживание , ну и если ты без образования или парикмахер например то зп будет такая, что вряд ли можно протянуть семью аренду страховку и прочее, детский садик это просто шутка минутка или их нет или совсем не то, что мы привыкли считать садиком , та ну нах вообще все
Из тех, что я знаю, никто не жалуется
Домашня Зюзя
• 16 июля 2023
Ответ дляСамоучка
Як щодо карточок чоловіка, який в Україні? Його дохід треба заявляти в джобцентр, якщо будеш ним користуватися?
Пока мой муж находился в Украине, я заявляла.
Маю рацію• 16 июля 2023
Ответ дляДомашня Зюзя
Если нашел квартиру и получил разрешение миграционной - можно переехать
Ні не можна, потрібно ще отримати дозвіл джобцентра щоб взяли на облік.
Не кую, не мелю• 16 июля 2023
Ответ дляМалявка ще та
Ні, Кіндергельд 250 для всіх. То розмір пособія від віку залежить.
А подскажите пожалуйста,не можем разобраться, Киндергельд платят отдельно от пособия или же 250 платит Фамилиенкассе,а остальную сумму доплачивает Джобцентр?
Домашня Зюзя
• 16 июля 2023
Ответ дляМаю рацію
Да, и это тоже. Но, если миграционная дала добро, то и джоб одобрит
Дама-мадама• 16 июля 2023
Ответ дляМалявка ще та
Це заважає вчити мову. Курси щодня по 4 години. Плюс вдома я займаюся 2-3 години. Бо то казки, що хтось сидів дивився онлайн курси і б2 отримав. Мова складна, щоб оволодіти нею треба багато зусиль докласти. Бо вміти сказати пару слів і розуміти, що тобі кажуть, то не рівень.
Тому Німеччина приділяє велику увагу вивченню мігрантами мови і готова оплачувати курси і підтримувати матеріально. Їй потрібні розумні, освічені працівники.
На В1 ви займаєтесь додатково 3-4 години? Що ж ви на В2 робити будете...
Я вас запевняю, що чоловік в родині (не мама одиначка, звісно) легко може йти працювати і вчитися одночасно. Легко! Тим більше на інтеграційному курсі, що там робити, домашка 20 хв займає, рідко коли годину. Плюс якщо йому роботу пропонкють, то практика буде, куди там курсам.
Не те що підставки, повна ставка можлива.
Просто споживацькій спосіб життя їм приємніший.
Почемучка• 16 июля 2023
Ответ дляМалявка ще та
В Лейпцігу табір приймає. Можна їхати в будь який відкритий табір. Інформація про них постійно змінюється. Якісь відкривають, якісь закривають. Навіть у Дрездені минулого місяця відкрили на тиждень, хоча саме місто закрито для біженців вже більше року. Але як тільки прийняли заплановану кількість людей - закрили.
А где можно найти эту информацию? В Фейсбуке и телеграмм не встречала
Маю рацію• 16 июля 2023
Ответ дляМалявка ще та
Вибачте. Але після ’допомоги’ перекладача Джобцентру, я стала ходити туди тільки зі своїм. Бо такого надопомагала, що ми ледве розгребли потім. Кіндергельд для всіх 250, не залежить ні від доходу, ні від віку.
Удалено администрацией...
Домашня Зюзя
• 16 июля 2023
Ответ дляНе кую, не мелю
250 фамилиенкасса, разницу джоб
годовасик• 16 июля 2023
Ответ дляДомашня Зюзя
Как в общаге. Но, наших мало. Много афганцев, иранцев, пакистанцев. Украинцев расстреляют быстро
кароче сброд мусора
Маю рацію• 16 июля 2023
Ответ дляТам все розмивчато
Совершенно верно, 250 киндергельд и доплаты от джоба в зависимости от возраста
Дорослим платять однакову суму
Домашня Зюзя
• 16 июля 2023
Ответ длягодовасик
кароче сброд мусора
Так некрасиво выражаться о людях. А вы кто?
Домашня Зюзя
• 16 июля 2023
Ответ дляДама-мадама
Это ваше право так считать. Мне ваше мнение безразлично от слова совсем
годовасик• 16 июля 2023
Ответ дляДомашня Зюзя
Перспективы есть, но нужно учить язык.
Предлагают аусбилдунг, если хочешь сменить профессию.
Лучше не сходить с параграфа 24 - не выгодно
Удалено администрацией...
Там все розмивчато• 16 июля 2023
Ответ дляДомашня Зюзя
Из тех, что я знаю, никто не жалуется
Я за них очень рада))) как с семейным и детским врачом нашли ? Декларации заключили ?
Гинеколога стоматолога нашли?
У вас есть хорошее образование , диплом подтвердили?
Школу садик сразу нашли?немцы помогали с доками с врачами школами или как мы все сами и везде отказы?
Будете достаточно зарабатывать что бы оплачивать только за аренду 1200€ как например у нас было?
Мои все знакомые или сбежали через месяц или вообще десятой дорогой обходили Германию и только нас занесло не понятно какого туда
Гинеколога стоматолога нашли?
Домашня Зюзя
• 16 июля 2023
Ответ длягодовасик
Удалено администрацией...
Удавитесь своей завистью
Малявка ще та• 16 июля 2023
Ответ дляНе кую, не мелю
Так. 250 платить Фамілієнкасе. А Джоб доплачує до необхідного за віком рівня. Наприклад, якщо дитині 6 років і прожитковий мінімум на неї 411 євро, то 250 ви отримаєте від Фамілієнкасе, а 161 від Джобу. Але це приклад, я не знаю який прожитковий мінімум на 6 річну дитину, просто написала як це рахують.
Якщо не стоїш на обліку в ДЦ і забезпечуєш себе сам, то Кіндергельд 250 незалежно від того, скільки заробляєш. Хоч мінімалку, хоч мільйон, різниці нема
Домашня Зюзя
• 16 июля 2023
Ответ дляТам все розмивчато
Гинеколога стоматолога нашли?
Да, всех нашли сразу.
Никаких проблем не возникало
Дама-мадама• 16 июля 2023
Ответ длягодовасик
Удалено администрацией...
Та де там вони патріоти.
Від росіян не відрізнити, лиш по акценту.
Мені тепер соромно казати іноді, що я теж українка.
Маю рацію• 16 июля 2023
Ответ дляНе кую, не мелю
Джобцентр платить фіксовану суму на дорослого. На дитину сума виплачується в залежності від віку дитини. Цю суму на виплати ділить між собою джобцентр і фамілієнкасе. Приходить офіційно лист в якому зазначена сума виплат від джоб на дитину. Копію листа потрібно надіслати в фамілієнкасе там начислять виплати
Забрызжу ядом• 16 июля 2023
Ответ дляДомашня Зюзя
Удавитесь своей завистью
Не підтримую попереднього коментатора але при чому тут заздрість?Типу ви якісь боговибрані і за цим критерієм вас туди пустили а от інших українок не пустили і тому вони заздрять?Чи як це в вашому уявленні?
Залізна пані• 16 июля 2023
Ответ дляМалявка ще та
Це разом з оплатою житла? Бо для просто пособія на трьох забагато щось.
Так, з цих виплат ми платимо за житло.
Малявка ще та• 16 июля 2023
Ответ дляДама-мадама
Так на В1. Ще раз, на В1 треба знати всі часи, активи, пасиви, вміти складати складні речення. І реально це в моїй групі крім мене вміє лише одна дівчина робити, яка також багато вчить. В інших ich heiße Natalia це типу вже рівень.
І ще, на інтергаційних курсах рівень В1, то не справжній В1. Це такий собі міцненький А2 по факту. В Гете В1 це реальний В1. І між ними просто прірва.
4 годинні курси, де 20 людей в аудиторії і домашка 20 хвилин не дадуть вам реальний В1 ні за рік, ні за два. Про В2 і мови нема.
Не задумувалися чому після інтеграційних курсів сертифікат DTZ? Бо на рівень сертифікат дойч з такими знаннями здати нереально.
годовасик• 16 июля 2023
Ответ дляДомашня Зюзя
Удавитесь своей завистью
послушайте что про вас немцы говорят , было бы чему завидовать , мне и дома нормально в Украине , моя мечта чтоб вас всех отттуда выперли поскорей , живите там за свои кровные и квартиры снимайте тоже за свои заработанные вот тогда мы посмотрим как вы будете расписывать жизнь в Германии , помнится как вы все переживали что война а теперь вам пофиг , пол моего города там сидит где ракет вообще нет , и типа мы от войны бежали , хитросделанные , тем кому реально нужна помощь я не против но зная кто там осел с презрением отношусь к таким
Малявка ще та• 16 июля 2023
Ответ дляМаю рацію
Удалено администрацией...
Вже декілька людей написали, що Кіндергельд таки 250. Але ви вперто щось мені доказуєте ще й на особистості хамськи переходите. Поскаржилася.
Маю рацію• 16 июля 2023
Ответ длягодовасик
Навіщо ви так? Зупиніться.
Хто реально оцінив ситуацію і має в Україні дім і роботу повернувся додому.
А кому не має куди повертатись, пахають там нормально.
І лише ті хто поїхав пересидіти, і отримують фінансову підтримку з України можуть писати що все класно
Ну то хай собі тішаться, але то недовго
Маю рацію• 16 июля 2023
Ответ дляМалявка ще та
Удалено администрацией...
Малявка ще та• 16 июля 2023
Ответ дляМаю рацію
Удалено администрацией...
Де я вам хамила? Не вигадуйте.
Оцей меседж навіть коментувати не буду.
Люблю Німеччину в тому числі за те, що тут не прийнято вішати ярлики, а за образи і оштрафувати можуть.
Оцей меседж навіть коментувати не буду.
Грамотний хвіст• 16 июля 2023
Ответ дляТам все розмивчато
Гинеколога стоматолога нашли?
про медицину правда - просто квест на выживание и лотерея по итогу