Знаю что есть полип шейки матки,нашли почти год назад,сейчас собираюсь удалить,может кто-то удалял недавно,какие анализы вы сдавали перед удалением ? каким методом лучше удалять и цена примерно ?
Мамадвоихдочек• 16 июля 2023
Місяць тому видалила сестра в онкоцентрі на Верховинній.
ПАП-тест, аналіз на ВПЧ, сифіліс, група крові, ЗАК, коагулограмма. УЗД.
Операція прив´язана до циклу, обійшлась в 10 т.. Аналізи і обстеження окремо.
Які саме Вам аналізи і яким чином видаляти - все вирішуєте з лікарем..
Попова Юлия• 16 июля 2023
Автор, Ви знайшли лікаря? Теж маю таку проблему, але не знаю до кого звернутися.