Черпак_для_фантазий• 16 июля 2023

Вода з пш 8 як таку знайти? Лікар сказала пити шоб каріес не прогресував

білий туман• 16 июля 2023
Та отак прямо в гугл і забить ’ph8 мінералка’. І що справді сказала не буде карієсу?
Я-ваш шанс• 16 июля 2023
Брєд каже ваш штоматолог
Аби, все було так просто
Баррикадница• 16 июля 2023
pH
#навіщотахімія
Ludmila-3502• 16 июля 2023
А що буде з шлунком при такій рН? Ви не подумали?
Моська-слон• 16 июля 2023
Ответ дляLudmila-3502
А що?
Якщо що, то питна вода в межах рН 6,5-8,5 вважається санітарною нормою ;)
Добродійка• 16 июля 2023
Подивіться цю в Екомаркеті https://eko.zakaz.ua/ru/products/voda-akvil-500ml-...
Моська-слон• 16 июля 2023
Автор, саме доступне - мінералка закарпатської групи - Лужанська, Поляна Квасова... рН до 8.5.
Але вони сильно газовані, бо без газу вона смердітиме.

Але є негазовпні питні типу Феофанівська, в т.ч. в бутлях з рН 8.

Взагалі варіантів безліч.

Просто загуліть питна лужна вода. Щось і найдете по регіону, ціні та тарі.