Твоя подружайка• 16 июля 2023

Обидві дитини після хвороби почали хропіти

Перехворіли тиждень тому на вірусну інфекцію і з того часу хроплять уві сні, а в однієї дитини ніс «забитий» навіть вдень. Нежитю немає.
В понеділок підемо до лора.
Невже аденоіди у обох? Старший іх вже «переріс» - йому 10 років.
А молодша дитина 5 років ніколи проблем не мала з ними і за пів року лише удруге хворіє. На скільки мені відомо, аденоіди ростуть саме від частих хвороб, коли організм не встигає відновитись. Невже таки вони ?
Не против• 16 июля 2023
Аденоїди для того і потрібні, щоб протидіяти збудникам інфекцій. Тому вони і збільшуються під час грз. Після одуження приходять у свій нормальний стан. Нормальний лор вам скаже почекати, лор «недуже» напризначає купу гомеопатії або навіть антибіотик
все по ГОСТу!• 16 июля 2023
Что значит ’перерос’? Аденоиды могут быть и у 10-летнего ребенка
автор Твоя подружайка • 16 июля 2023
Ответ дляНе против
Я б перечекала, але дітям дуже важко дихати вночі (
автор Твоя подружайка • 16 июля 2023
Ответ длявсе по ГОСТу!
У свій час ми іх лікували у молодшому віці. Після того навіть з частими захворюваннями вони не збільшувались за ці роки
Летчица• 16 июля 2023
Аденоїди справжні ростуть і у дорослих. Є певна схильність. Дочці видалили в4 роки, бо вже на вуха пішли, а в 12 вже все було знову на місці. Це спадкова схильність, тягнеться від прадіда алергіка, а може і раніше, того вже не знаємо. В нашому випадку після сильних ГРВІ ніс заспокоюємо назонексом. У вашому може бути алергічна реакція на вірус, можливо буде доречно антигістамінні, лікар скаже
Я натуралка• 16 июля 2023
Пойдет отек носоглотки и пройдет 😉
Мой муж знает когда у меня горло болит- когда хроплю😁 тогда он мне чаю с утра делает
Ниф_ниф• 16 июля 2023
У меня ребенок болел четко раз в год в феврале, вирусами. Не часто болеюший вообще.После очередного февральского больничного в 4 года вылезли аденоиды