Болтушка Му• 16 июля 2023

Яка у вас сексуальна фантазія?

Я останнім часом, фантазую про секс з двома чоловіками
Блакитне небо• 16 июля 2023
Спать. Просто спать, это лучше всего

ОйЙой• 16 июля 2023
Шоб мозги не трахали(
comeonbabyloosecontrol• 16 июля 2023
Что я принимающая сторона. Бесстыдно, в любом виде, принимающая деньги на карту совершенно просто так.
Ms. Dolly• 16 июля 2023
Виспатись
Кручу хвости• 16 июля 2023
Всі мої сексуальні фантазії вже випробувані. Тройнічок ніколи не бажала
Чарочка діда• 16 июля 2023
А ваши два мч безликие? Или кто-то конкретно?
Чарочка діда• 16 июля 2023
Ответ дляКручу хвости
И анал тоже тоже не бажали?
Личко Невеличке• 16 июля 2023
У меня когда-то была фантазия, чтобы один мой мужик другого трахнул. Сейчас такого нет. Максимум представляю, что кончает внутрь
Тішуся неперетішуся• 16 июля 2023
В самолете

Кишмишная Мая• 16 июля 2023
С мужиком без ноги хочу
Кавуся• 16 июля 2023
Секс на диком пляже, на рассвете.
Бутерброд и я• 16 июля 2023
Мда, детский лепет
рукиЖимолости• 16 июля 2023
Сексом позайматися )))) А то років 5 вже як сама з собою )
Бутерброд з ікрою• 16 июля 2023
На яхте и на безлюдном пляже
Доктор Варвар• 16 июля 2023
БДСМ
ШобВам_КакНам• 16 июля 2023
Це не геть фантазія, але було тааак hot)
Щось мені не спалося зовсім, ще й ніч була неймовірно жарка та задушлива. Лежала гола, так і вийшла на балкон. Було вже дуже пізно, вікна у сусідів навпроти давно були темні, тому я навіть не очікувала, що мене хтось побачить. Я палила айкос, вогник з пристрою трохи мигав мені на груди і раптом я побачила з балкону прямо навпроти такий же блимаючий вогник від сигарети. Я спочатку зніяковіла, але потім… не знаю) Повільно докурила айкос і пішла спати. Не можу бути впевненою, що він чи вона мене дійсно побачили, але це було так гаряче))
Якихось особливих фантазій у мене немає, але згадую ту ситуацію і так збуджуюсь.
КошкаАлла• 17 июля 2023
мммм
я тебя очень понимаю