Life is Beautiful• 16 июля 2023

Чи потрібно жінці?

Результат:
вже голосів: 152
30 (19.74%) Бути гарною та охайною
26 (17.11%) Доглядати та виховувати дітей
22 (14.47%) Працювати та заробляти гроші
17 (11.18%) Дбати про чистоту та порядок
16 (10.53%) Добре та смачно готувати
15 (9.87%) Потрібно інше
13 (8.55%) Бути чемною, в гарному настрої
13 (8.55%) Все це не потрібно
Мария10• 16 июля 2023
Я хз, мені потрібно бути щасливою, а не це все

vasilek5050• 16 июля 2023
Все це, безумовно, потрібно✌️
Ежеви4ка• 16 июля 2023
Ви, мабуть, мали на увазі ’чи повинна жінка’, бо незрозуміло, що ви мали на увазі. Кому потрібно?
автор Life is Beautiful • 16 июля 2023
Ответ дляЕжеви4ка
Оточуючим від неї, мабуть. Чоловіку, дітям.
иркин• 16 июля 2023
Кожній для щастя потрібне різне.
Пухнаста лапка• 16 июля 2023
Жінці, перш за все, потрібно бути здоровою та щасливою. Все інше вже на особистий вибір.
Семицветка• 16 июля 2023
Проголосовала за пункт - красивая и аккуратная. Это то, что доставляет удовольствие. Всё остальное обязанности и каждый сам выбирает вешать их на себя или нет.

Танюша• 16 июля 2023
Все це потрібно здоровій самодостатній людині не залежно від статі
Ollka• 16 июля 2023
Моя родина знає, що я нікому нічого не винна. Всі на рівні (окрім маленьких дітей).
Але самій це потрібно. Вірніше - я працюю, вмію готувати, але не люблю і коли не хочу - не готую, або щось просте.
У нас в родині готує той, в кого є час.
Дітей явиховую в основному, бо я вдома працюю, а чоловік військовий і ніколи багато часу вдома не було.
На вихідних разом, якщо є вихідні.
Охайними та чемними мають бути всі.
Чистоту наводимо разом

Мені такій уклад подобається
So_so• 16 июля 2023
Мені зараз потрібна кава і позбавитися котів. Це б зробило меня щасливою.
Ежеви4ка• 16 июля 2023
Ответ дляLife is Beautiful
От мені взагалі все одно, що там кому від мене потрібно
Tricky Racoon• 16 июля 2023
А где вариант - быть счастливой?
автор Life is Beautiful • 16 июля 2023
Ответ дляTricky Racoon
А где вариант - быть счастливой?
Це - те, що потрібно, щоб іншим подобаться, в опросі.
морячка• 16 июля 2023
Доглядати дітей повинна, якщо вже народила.
Гроші заробляти повинна для власного спокою та комфорту.
Гарною бути повинна, якщо сама хоче.
Інше взагалі не повинна.
Lyucia2• 16 июля 2023
Якщо є діти, то безумовно потрібно їх доглядати та виховувати. Якщо жінка не є спадкоємицею міліардера, то звісно, їй потрібно працювати та заробляти гроші. Якщо людина хоче смачно поїсти, але не хоче чи не може замовляти їжу з ресторанів, то їй потрібно навчитися смачно готувати самій. І так по кожному пункту. А взагалі не зовсім зрозуміле питання.