sovetchitsa
Советчица
Вход Регистрация
Спросить Советую Промо публикация Поиск товара
Настройки
Язык меню: ru ua Шрифт: a a a
Служба поддержки
Вход Регистрация
Правила | Ограничения | Cookies
©2008—2026 Советчица Kidstaff
Советчица - Работа, Карьера - Другое
anonim_110
Володарка мрій• 26 мая в 18:44

треба отримати водійські права в найближчі 3 місяці

Взагалі не маю наразі з ким і на чому практикувати.
але може є лайфхаки?
ну і спершу все одно теорію складати ж? хто сам готувався і як?
бо чим бюджетніше - тим краще.
я читала що все рівно практики ще 40 годин платних, тому хоч частково зекономити б.
Київ

про групу "права без хабарів" у Фб чула але схоже там не для злвсім нульовмх
woman_facepalming 3 face_with_tears_of_joy 1 heart 1
26 0
Все фото темыКомментарии автораМои благодарочкиМои ответы
anonim_101
Я в дамках• 26 мая в 18:46
1
дешевле чем есть не будет
мож рассрочка?
woman_facepalming 1

noavatar
Love_Love_Love_• 26 мая в 18:47
2
Що ви хочете тут почути?
Шукайте курси які тривають 2.5 місяці
anonim_95
Ваша прЭлесть• 26 мая в 18:47
3
Ото экономия 🧐🫣
woman_facepalming 1
anonim_95
Ваша прЭлесть• 26 мая в 18:47
4
Главное потом с такими правами ездить
anonim_200
Мюллерная• 26 мая в 18:58
5
Даже если Вы сейчас пойдете сдавать теорию без обучения в автошколе и сдадите ее, Вам все равно нужно после экзамена обязательно откатать 40 часов
Я три месяца назад получила водительское. 1 занятие с частным инструктором стоило 800 грн, сейчас дороже
like 3
anonim_45
Мати тріля• 26 мая в 19:01
6
Донька теж планувала максимально швидко отримати права, думала справиться за 1,5 місяці, в реальності 3,5 місяці і це при тому, що теоретичний іспит склала з 1-ї спроби, практичний з 2-ї спроби. Бо там же також між спробами 10 днів мінімум, відповідно чим більше спроб, тим більше часу іде. Автошкола, як і всі інші гори золоті обіцяла по часу, в реальності все по іншому. По ціні в нас вийшло не дорого, але то і не Київ, а районний центр.
like 1
anonim_184
Все до блиску• 26 мая в 19:01
7
Ответ дляМюллерная
Даже если Вы сейчас пойдете сдавать теорию без обучения в автошколе и сдадите ее, Вам все равно нужно после экзамена обязательно откатать 40 часов
Я три месяца назад получила водительское. 1 занятие с частным инструктором стоило 800 грн, сейчас дороже
С первого раза все смогли сдать? Не платили с ходу, что б сдать с первого раза? Где сдавали, город и мрео?
anonim_27
Гидроусилитель руля• 26 мая в 19:19
8
я б вклалася в 3,5 місяці, якби практику здала з першої спроби. А так пішла в автошколу у жовтні та отримала права 6 лютого. Щоб здати швидше то, тільки гроші платити, якщо знаєте кому
anonim_88
Виннипуховна• 26 мая в 19:20
9
Теорія це просто доволі. Вам будь-який сайт чи застосунок з білетами і вчити по темах, потім тренувати тести. Паралельно шукайте школу, яка вас кататиме в посиленому режимі.

anonim_200
Мюллерная• 26 мая в 19:25
10
Ответ дляВсе до блиску
С первого раза все смогли сдать? Не платили с ходу, что б сдать с первого раза? Где сдавали, город и мрео?
Теорию в Одессе, практику в Черноморске
Сдала с первого раза
anonim_177
Біток чи ефір?• 26 мая в 19:31
11
Ответ дляВаша прЭлесть
Главное потом с такими правами ездить
С какими? С такими?
anonim_184
Все до блиску• 26 мая в 20:04
12
Ответ дляМюллерная
Теорию в Одессе, практику в Черноморске
Сдала с первого раза
Поздравляю.
anonim_110
автор Володарка мрій • 26 мая в 20:39
13
Ответ дляМати тріля
Донька теж планувала максимально швидко отримати права, думала справиться за 1,5 місяці, в реальності 3,5 місяці і це при тому, що теоретичний іспит склала з 1-ї спроби, практичний з 2-ї спроби. Бо там же також між спробами 10 днів мінімум, відповідно чим більше спроб, тим більше часу іде. Автошкола, як і всі інші гори золоті обіцяла по часу, в реальності все по іншому. По ціні в нас вийшло не дорого, але то і не Київ, а районний центр.
а теорію сама готувала?
anonim_200
Мюллерная• 26 мая в 20:40
14
Ответ дляВсе до блиску
Поздравляю.
Спасибо)
anonim_110
автор Володарка мрій • 26 мая в 20:40
15
Ответ дляГидроусилитель руля
я б вклалася в 3,5 місяці, якби практику здала з першої спроби. А так пішла в автошколу у жовтні та отримала права 6 лютого. Щоб здати швидше то, тільки гроші платити, якщо знаєте кому
в мене по суті допис про теорію. її самостійно реально чи треба ходити в автошколу?
зараз на лікарняному маю місяць часу на самостійну піддготовку
anonim_27
Гидроусилитель руля• 26 мая в 20:54
16
Ответ дляВолодарка мрій
в мене по суті допис про теорію. її самостійно реально чи треба ходити в автошколу?
зараз на лікарняному маю місяць часу на самостійну піддготовку
реально, купіть платну версію ПДР та проходьте теми, потім відкриються екзаменаційні білети, які можна буде проходити. Я перед теорією за тиждень 2 рази прогнала всі білети і здала легко. У мене була така
attached-photo
heart 1
anonim_45
Мати тріля• 26 мая в 21:20
17
Ответ дляВолодарка мрій
а теорію сама готувала?
Так, сама з платним доступом Грінвей, за 3 тижні вивчила теорію
anonim_110
автор Володарка мрій • 26 мая в 23:02
18
Ответ дляМати тріля
Так, сама з платним доступом Грінвей, за 3 тижні вивчила теорію
а що таке грінвей?
anonim_110
автор Володарка мрій • 26 мая в 23:03
19
Ответ дляГидроусилитель руля
реально, купіть платну версію ПДР та проходьте теми, потім відкриються екзаменаційні білети, які можна буде проходити. Я перед теорією за тиждень 2 рази прогнала всі білети і здала легко. У мене була така
саме платну треба?
там місячна підписка мабуть?

anonim_27
Гидроусилитель руля• 26 мая в 23:05
20
Ответ дляВолодарка мрій
саме платну треба?
там місячна підписка мабуть?
в безкоштовній неактивні білети екзаменаційні. Я брала на 3 місяці, 400 чи 500 грн вже не пам´ятаю
like 1
anonim_1
Налитое яблочко• 27 мая в 02:05
21
Это нереально. Я сейчас учусь, инструктора все заняты, не дают брать больше 2 занятий в неделю. Иногда отменяются, переносятся. В итоге начала с теории в марте, закончу обучение в июле, а впереди ещё сдавать непонятно сколько
anonim_110
автор Володарка мрій • 29 мая в 12:21
22
Ответ дляНалитое яблочко
Это нереально. Я сейчас учусь, инструктора все заняты, не дают брать больше 2 занятий в неделю. Иногда отменяются, переносятся. В итоге начала с теории в марте, закончу обучение в июле, а впереди ещё сдавать непонятно сколько
а теорію де вивчали?
anonim_1
Налитое яблочко• 29 мая в 12:39
23
Ответ дляВолодарка мрій
а теорію де вивчали?
Гринвей + ютуб и автошкола
anonim_110
автор Володарка мрій • 30 мая в 22:50
24
Ответ дляНалитое яблочко
Гринвей + ютуб и автошкола
а грінвей це https://green-way.com.ua/uk - безкоштовне , чи ще щось?
anonim_1
Налитое яблочко• 30 мая в 23:42
25
Ответ дляВолодарка мрій
а грінвей це https://green-way.com.ua/uk - безкоштовне , чи ще щось?
Я платила, покупала на 3 месяца
heart 1
noavatar
Kess E• 23 июня в 09:13
26
Ответ дляВолодарка мрій
в мене по суті допис про теорію. її самостійно реально чи треба ходити в автошколу?
зараз на лікарняному маю місяць часу на самостійну піддготовку
Теорію зараз можна і так і так здавати. Теж вивчаю це питання. Але є ще момент, що потрібно буде й медкомісію проходити до здачі практики.
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff

Похожие темы:

Ще з цiкавого


Популярные вопросы!

Сегодня Вчера 7 дней 30 дней

ещё

Сейчас читают!

Назад Комментарии к ответу

О нас | Служба Поддержки | Помощь

Правила | Ограничения | Cookies ©2008—2026 Советчица Kidstaff