Володарка мрій• 26 мая в 18:44
треба отримати водійські права в найближчі 3 місяці
Взагалі не маю наразі з ким і на чому практикувати.
але може є лайфхаки?
ну і спершу все одно теорію складати ж? хто сам готувався і як?
бо чим бюджетніше - тим краще.
я читала що все рівно практики ще 40 годин платних, тому хоч частково зекономити б.
Київ
про групу "права без хабарів" у Фб чула але схоже там не для злвсім нульовмх
але може є лайфхаки?
ну і спершу все одно теорію складати ж? хто сам готувався і як?
бо чим бюджетніше - тим краще.
я читала що все рівно практики ще 40 годин платних, тому хоч частково зекономити б.
Київ
про групу "права без хабарів" у Фб чула але схоже там не для злвсім нульовмх
3
1
1
Мюллерная• 26 мая в 18:58
Даже если Вы сейчас пойдете сдавать теорию без обучения в автошколе и сдадите ее, Вам все равно нужно после экзамена обязательно откатать 40 часов
Я три месяца назад получила водительское. 1 занятие с частным инструктором стоило 800 грн, сейчас дороже
Я три месяца назад получила водительское. 1 занятие с частным инструктором стоило 800 грн, сейчас дороже
3
Мати тріля• 26 мая в 19:01
Донька теж планувала максимально швидко отримати права, думала справиться за 1,5 місяці, в реальності 3,5 місяці і це при тому, що теоретичний іспит склала з 1-ї спроби, практичний з 2-ї спроби. Бо там же також між спробами 10 днів мінімум, відповідно чим більше спроб, тим більше часу іде. Автошкола, як і всі інші гори золоті обіцяла по часу, в реальності все по іншому. По ціні в нас вийшло не дорого, але то і не Київ, а районний центр.
1
Все до блиску• 26 мая в 19:01
Ответ дляМюллерная
Даже если Вы сейчас пойдете сдавать теорию без обучения в автошколе и сдадите ее, Вам все равно нужно после экзамена обязательно откатать 40 часов
Я три месяца назад получила водительское. 1 занятие с частным инструктором стоило 800 грн, сейчас дороже
Я три месяца назад получила водительское. 1 занятие с частным инструктором стоило 800 грн, сейчас дороже
С первого раза все смогли сдать? Не платили с ходу, что б сдать с первого раза? Где сдавали, город и мрео?
Гидроусилитель руля• 26 мая в 19:19
я б вклалася в 3,5 місяці, якби практику здала з першої спроби. А так пішла в автошколу у жовтні та отримала права 6 лютого. Щоб здати швидше то, тільки гроші платити, якщо знаєте кому
Виннипуховна• 26 мая в 19:20
Теорія це просто доволі. Вам будь-який сайт чи застосунок з білетами і вчити по темах, потім тренувати тести. Паралельно шукайте школу, яка вас кататиме в посиленому режимі.
Мюллерная• 26 мая в 19:25
Ответ дляВсе до блиску
С первого раза все смогли сдать? Не платили с ходу, что б сдать с первого раза? Где сдавали, город и мрео?
Теорию в Одессе, практику в Черноморске
Сдала с первого раза
Сдала с первого раза
Біток чи ефір?• 26 мая в 19:31
Ответ дляВаша прЭлесть
Главное потом с такими правами ездить
С какими? С такими?
Все до блиску• 26 мая в 20:04
Ответ дляМюллерная
Теорию в Одессе, практику в Черноморске
Сдала с первого раза
Сдала с первого раза
Поздравляю.
автор
Володарка мрій
• 26 мая в 20:39
Ответ дляМати тріля
Донька теж планувала максимально швидко отримати права, думала справиться за 1,5 місяці, в реальності 3,5 місяці і це при тому, що теоретичний іспит склала з 1-ї спроби, практичний з 2-ї спроби. Бо там же також між спробами 10 днів мінімум, відповідно чим більше спроб, тим більше часу іде. Автошкола, як і всі інші гори золоті обіцяла по часу, в реальності все по іншому. По ціні в нас вийшло не дорого, але то і не Київ, а районний центр.
а теорію сама готувала?
автор
Володарка мрій
• 26 мая в 20:40
Ответ дляГидроусилитель руля
я б вклалася в 3,5 місяці, якби практику здала з першої спроби. А так пішла в автошколу у жовтні та отримала права 6 лютого. Щоб здати швидше то, тільки гроші платити, якщо знаєте кому
в мене по суті допис про теорію. її самостійно реально чи треба ходити в автошколу?
зараз на лікарняному маю місяць часу на самостійну піддготовку
зараз на лікарняному маю місяць часу на самостійну піддготовку
Гидроусилитель руля• 26 мая в 20:54
Ответ дляВолодарка мрій
в мене по суті допис про теорію. її самостійно реально чи треба ходити в автошколу?
зараз на лікарняному маю місяць часу на самостійну піддготовку
зараз на лікарняному маю місяць часу на самостійну піддготовку
реально, купіть платну версію ПДР та проходьте теми, потім відкриються екзаменаційні білети, які можна буде проходити. Я перед теорією за тиждень 2 рази прогнала всі білети і здала легко. У мене була така
1
Мати тріля• 26 мая в 21:20
Ответ дляВолодарка мрій
а теорію сама готувала?
Так, сама з платним доступом Грінвей, за 3 тижні вивчила теорію
автор
Володарка мрій
• 26 мая в 23:02
Ответ дляМати тріля
Так, сама з платним доступом Грінвей, за 3 тижні вивчила теорію
а що таке грінвей?
автор
Володарка мрій
• 26 мая в 23:03
Ответ дляГидроусилитель руля
реально, купіть платну версію ПДР та проходьте теми, потім відкриються екзаменаційні білети, які можна буде проходити. Я перед теорією за тиждень 2 рази прогнала всі білети і здала легко. У мене була така
саме платну треба?
там місячна підписка мабуть?
там місячна підписка мабуть?
Гидроусилитель руля• 26 мая в 23:05
Ответ дляВолодарка мрій
саме платну треба?
там місячна підписка мабуть?
там місячна підписка мабуть?
в безкоштовній неактивні білети екзаменаційні. Я брала на 3 місяці, 400 чи 500 грн вже не пам´ятаю
1
Налитое яблочко• 27 мая в 02:05
Это нереально. Я сейчас учусь, инструктора все заняты, не дают брать больше 2 занятий в неделю. Иногда отменяются, переносятся. В итоге начала с теории в марте, закончу обучение в июле, а впереди ещё сдавать непонятно сколько
автор
Володарка мрій
• 29 мая в 12:21
Ответ дляНалитое яблочко
Это нереально. Я сейчас учусь, инструктора все заняты, не дают брать больше 2 занятий в неделю. Иногда отменяются, переносятся. В итоге начала с теории в марте, закончу обучение в июле, а впереди ещё сдавать непонятно сколько
а теорію де вивчали?
Налитое яблочко• 29 мая в 12:39
Ответ дляВолодарка мрій
а теорію де вивчали?
Гринвей + ютуб и автошкола
автор
Володарка мрій
• 30 мая в 22:50
Ответ дляНалитое яблочко
Гринвей + ютуб и автошкола
а грінвей це - безкоштовне , чи ще щось?
Налитое яблочко• 30 мая в 23:42
Ответ дляВолодарка мрій
а грінвей це - безкоштовне , чи ще щось?
Я платила, покупала на 3 месяца
1
Ответ дляВолодарка мрій
в мене по суті допис про теорію. її самостійно реально чи треба ходити в автошколу?
зараз на лікарняному маю місяць часу на самостійну піддготовку
зараз на лікарняному маю місяць часу на самостійну піддготовку
Теорію зараз можна і так і так здавати. Теж вивчаю це питання. Але є ще момент, що потрібно буде й медкомісію проходити до здачі практики.
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff
Похожие темы:
Назад Комментарии к ответу