Шкала Радощів• 16 июля 2023
А есть кто не вывозит до 18 летия?
Будут тут поступать и учиться и не переживают?
Результат:
вже голосів:
65 (49.24%)
Результат
28 (21.21%)
Однозначно уедит хоть куда
26 (19.7%)
Мой сын не будет уезжать
13 (9.85%)
Думаем
Чудо в декрете• 16 июля 2023
Ответ дляНервогенератор
Берут. У соседки парень служит, 21 год, не доброволец
Не знаю жодного такого, всі після 30.
Нервогенератор• 16 июля 2023
Ответ дляШкідлива молекула
Значить був в армії.
Может и был. Но почему он хуже такой же девочки 21 года? Я против, чтобы воевали мужчины обязательно, а женщины добровольно. Либо только военные и добровольцы, либо все.
Шкідлива молекула• 16 июля 2023
Ответ дляНервогенератор
Так і буде. Після війни. Професійна контрактна армія. Високооплачувана. Аби кого туди не візьмуть. Ніяких призовів не буде.
А зараз маємо що маємо.
Чудо в декрете• 16 июля 2023
Ответ дляНервогенератор
Ваше проти нічого не означає ))
хутряна володарка• 16 июля 2023
Ответ дляХомо_сапиенс
Моему ещё 11. Но уже задалбываю его языками, я бы хотела чтобы он уехал. Пока он против. Вывозила его на полгода в Финляндию, то он мне там устроил кошмар и вынуждена была везти его назад под взрывы.
Хотя когда по 10 взрывов за ночь, то в панике начинает орать поехали назад, а утром снова против
Ви не проводите себе як доросла, дозволяєте дитині вами керувати
БоВжеВільна• 16 июля 2023
Ответ дляхутряна володарка
Да, получается, что ребенок командует родителями.
Хомо_сапиенс• 16 июля 2023
Ответ дляхутряна володарка
Ну керуйте дитиною, не враховуючи її бажання, і побачите потім результати
БоВжеВільна• 16 июля 2023
Ответ дляЛапка
УедИт -это как?)
Это так - обычная безграмотность)
А что вас так удивляет?
хутряна володарка• 16 июля 2023
Ответ дляХомо_сапиенс
Тобто по вашому це нормально, шо у вас дитина 11 років вирішує жити вам в країні де війна, чи там де нема? Питання риторичне.
Для того у дітей є батьки, які несуть за них відповідальність, бо діти не розуміють в повній мірі всіх обставин і небезпеки.
А вами керує одинадцятирічний пацан. Це вищий рівень інфантильності з вашого боку.
Шкала Радощів
• 16 июля 2023
Ответ длядожену і ощасливлю
Моему племяннику 18 будет в октябре.
Никуда не едет. Сказал что никуда не поедет.
Хотя я в Польше живу и могла б помогать.
Тут учится где то? Или не против идти воевать если что?
дожену і ощасливлю• 16 июля 2023
Ответ дляШкала Радощів
Да. Учится
Шкала Радощів
• 16 июля 2023
Ответ дляЯ тут Живу
Подскажите пжлст, а если учится ребёнок в институте, все равно могут забрать? У мужа на работе мужики взрослые массово на учёбе все просто типа.
Вроде не должны,но все меняется каждый день и где гарантия что после учёбы сразу не заберут е ли всё это будет ещё лет на 5/7
Шкала Радощів
• 16 июля 2023
Ответ дляКарамелька
Моему 17, пока поступать будем, дальше видно будет. Но сын категорически не хочет никуда ехать.
А когда 18 будет? Моему тоже зимой 18 будет и я в думаю шо делать как лучше для него
Шкала Радощів
• 16 июля 2023
Ответ дляНервогенератор
Учился где-то?
Шкала Радощів
• 16 июля 2023
Ответ дляШкідлива молекула
Значить був в армії.
А когда успел то?
Ангелок з ріжками• 16 июля 2023
да попробуй их вывези, сами решают что им делать. и это правильно
Шкала Радощів
• 16 июля 2023
Ответ длядожену і ощасливлю
Да. Учится
А военная кафедра есть? И с какого курса ? И обязательно ли её проходить? После неё ж выходишь с университета уже Лейтенантом и привет
Нервогенератор• 16 июля 2023
Ответ дляШкідлива молекула
А зараз маємо що маємо.
Очень надеюсь на это
Нервогенератор• 16 июля 2023
Ответ дляЧудо в декрете
Ваше проти нічого не означає ))
А мне плевать уже. Я своего сына увезла. Он не должен умирать за чьих-то дочерей, я его не для этого рожала
Чудо в декрете• 16 июля 2023
Ответ дляНервогенератор
Мій тут і вмирати не збирається теж.
Хомо_сапиенс• 16 июля 2023
Ответ дляхутряна володарка
Справа не в інфантильності, а в тому що я виїжджати не хотіла і не планувала, вивозила його. Але йому там ще більше шкоди було ніж тут. У нього була депресія і жахливий емоційний стан, тому і вирішили повертатись. І я там надивилась, повірте на деяких дітей, які були наслідки в поведінці після примусового вивезення і насильного примусу до навчання в іноземних школах. Тому я прекрасно усвідомлюю кожен свій крок і його наслідки.
Нервогенератор• 16 июля 2023
Ответ дляХомо_сапиенс
А мені тут на днях втирали, що в Україні діти страждають більше
Хомо_сапиенс• 16 июля 2023
Ответ дляНервогенератор
Ну про наслідки рідких нічних кошмарів з вибухами ми дізнаємося пізніше, я все ж таки сподіваюся що в цьому віці в них добра психосаморегуляція, бо на ранок він вже веселий, активний як нічого і не було . Але так в цілому згодна, тут він в набагато кращому психологічному стані. Але все одно наполягаю на вивченні мов і сподіваюсь що коли трошки повзрослішає то буде рухатись у бік навчання в Європі
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 16 июля 2023
Ответ дляШкала Радощів
У него спросить не пробовали?
Шкідлива молекула• 16 июля 2023
Ответ дляНервогенератор
Очень надеюсь на это
Ну всі закони підписані, Рєзніков підтвердив. Хіба знову прийде шоколадне чудо зі своїм ’армія, мова, віра’
Шкідлива молекула• 16 июля 2023
Ответ дляНервогенератор
Ми ВСІ, абсолютно ВСІ мешканці України, навіть ті, хто ’першими тікав з Ужгорода’ маємо психотравми того чи іншого ступеня. Наслідок цих психотравм залежить від кожного конкретного індивідума.