Сегодня не целуюсь• 16 июля 2023
Что сделать с голубикой? Заморозить? Как?
Очень много голубики.. что с ней делать?
Милота• 16 июля 2023
Ответ дляНастасья Пицун
Чомусь чорницю уявляла іншою)
І те, і інше - борувка. Тільки борувки різні. Як на російській ’смородина’ (є чорна, червона, біла, золотиста...).
Милота• 16 июля 2023
Ответ дляНастасья Пицун
Домовилися❤
А ще в Польщі є така вишня. Дика. Ягілки чорні і терпкіна смак.
Назву не знаєте?
Чорні і терпкі?
Якщо китицями, то то черемуха
Настасья Пицун• 16 июля 2023
Ответ дляМилота
Це я знаю. Зі школи. Що все це поричка.
Porzeczka))
Настасья Пицун• 16 июля 2023
Ответ дляМилота
Чорні і терпкі?
Якщо китицями, то то черемуха
Ні. Вони саме зараз дозрівають. І до заморозків. Уйма в Бидгощі.
Милота• 16 июля 2023
Ответ дляНастасья Пицун
Ну, без детальних фото важко щось сказати.
У нас теж повно і вишні, і черешні дикої, самосійної. З дрібними имт і терпкуватими ягодами.
Тракторні війська• 16 июля 2023
Ответ дляМатраскин Брат
В Польщі жінка - кобіта) Автор в росії якщо про голубіку запитує.
Все вірно автор питає. Не треба опускати українську мову до суржика. Якщо Вона звертається російською, то і назва ягід російською. Якщо б вона спитала українською, а назву російською, тоді ваша правда.
Матраскин Брат• 16 июля 2023
Ответ дляТракторні війська
Почнемо з того, що голубіка в Україні не росте. Произрастает голубика в каменистых тундрах, лесотундрах, тайге, кочках болот, в горах до горно-тундрового пояса, на юге в верхнем поясе гор, поднимаясь в горы на высоту до 3000 метров над уровнем моря. Чем ближе к северу, тем более низкорослым становится это растение.
Тракторні війська• 16 июля 2023
Ответ дляМатраскин Брат
Продолжим пользоваться Гуглом🤔
Матраскин Брат• 16 июля 2023
Ответ дляТракторні війська
Лохина, якщо вже мова про неї це не голубіка. Лохи́на — ягоди, забарвлені в колір індиго з сизуватим нальотом. Рослина відноситься до розділу Cyanococcus роду Vaccinium. Комерційна лохина — як дика (низький кущ), так і культивована (висококущовий) — походить із Північної Америки. Високорослі сорти були завезені в Європу в 1930-х роках.
Тракторні війська• 16 июля 2023
Ответ дляМатраскин Брат
Скажіть чесно - це Ви кажете «прививки» на щеплення?
Матраскин Брат• 16 июля 2023
Ответ дляТракторні війська
Це різні ягоди, невже не зрозуміло))
Матраскин Брат• 16 июля 2023
Ответ дляТракторні війська
Лохина кущова – рослина північноамериканського походження, введена в культуру на початку минулого сторіччя. Ініціаторами її розповсюдження були ботаніки Ковілл і Елізабет Уайт з штату Нью-Джерсі (США), де вона тепер вирощується на площі близько 15 тис.
Тракторні війська• 16 июля 2023
Ответ дляМатраскин Брат
Це різні ягоди, невже не зрозуміло))
Різні ягоди це лохина і чорниця.
Українською - лохина
Російською - голубика
Якщо перекласти на англійську з обох мов - blueberry.
Українською - лохина
Російською - голубика
Матраскин Брат• 16 июля 2023
Ответ дляТракторні війська
Різні ягоди це лохина і чорниця.
Українською - лохина
Російською - голубика
Українською - лохина
Російською - голубика
Ще раз!
Произрастает голубика в каменистых тундрах, лесотундрах, тайге, кочках болот, в горах до горно-тундрового пояса, на юге в верхнем поясе гор, поднимаясь в горы на высоту до 3000 метров над уровнем моря. Чем ближе к северу, тем более низкорослым становится это растение.
Відчуваєте різницю?
Милота• 16 июля 2023
Ответ дляМатраскин Брат
Ви абсолютно не розумієтесь в цьому.
Лохина (укр) - це голубика (рос).
Садова лохина, що культивується, має високорослі, середньорослі і низькорослі сорти.
Лохина (укр) - це голубика (рос).
Тракторні війська• 16 июля 2023
Ответ дляМатраскин Брат
Ще раз!
Відчуваєте різницю?
😵💫😵💫😵💫😵💫😵💫
Ще раз - це одна і таж сама рослина. Може бути безліч сортів та підвидів тощо. Кожен може відрізнятися місцем де той чи інший вид росте. Може мати навіть різне забарвлення чи інші ознаки. Але переклад з однієї мови на іншу такий. Ви хоч гопки встаньте.
Матраскин Брат• 16 июля 2023
Ответ дляМилота
Ви абсолютно не розумієтесь в цьому.
Лохина (укр) - це голубика (рос).
Удалено администрацией...
Милота• 16 июля 2023
Ответ дляМатраскин Брат
Ще раз!
Відчуваєте різницю?
Матраскин Брат• 16 июля 2023
Ответ дляТракторні війська
😵💫😵💫😵💫😵💫😵💫
Різні
Тракторні війська• 16 июля 2023
Ответ дляМатраскин Брат
Ще раз!
Відчуваєте різницю?
Удалено администрацией...
Милота• 16 июля 2023
Ответ дляТракторні війська
Удалено администрацией...
Тракторні війська• 16 июля 2023
Ответ дляМилота
Я так.
А ви ....
Людина вперто не хоче відкрити перекладач.
Матраскин Брат• 16 июля 2023
Ответ дляТракторні війська
Удалено администрацией...
Матраскин Брат• 16 июля 2023
Ответ дляТракторні війська
Удалено администрацией...
Тракторні війська• 16 июля 2023
Ответ дляМатраскин Брат
Удалено администрацией...
Гарний анонім у Вас🫢
Матраскин Брат• 16 июля 2023
Ответ дляТракторні війська
Гарний анонім у Вас🫢
Удалено администрацией...