Заместитель Анонима• 16 июля 2023

Одна я не розумію захоплення Генсбургом і Біркін?

Всі стрічки заповнені сумом по ній. І всі як один пишуть - ікона, секс, стиль, вони з Генсбургом зразок кохання, ну й т.п.
Одна я ніколи цього не розуміла? Сумнівного шарму мужик, який був сексі для когось хіба що в молодості, а з роками видавався все більше занехаяним та немічним через алкоголізм, і баришня що спочатку напевно брала тим, що була молода й відверта, а з роками не дуже охайна, і не можна сказати щоб красуня...
Дивилась іх славнозвісний фільм. Після нього захотілось прийняти душ, шкода що пам´ять не змиєш - хворобливе і брудне нещастя якесь, а не кохання...
Ща как дам• 16 июля 2023
Так, ви одна, унікальна унікальність.
Птица секретарь• 16 июля 2023
Я навіть незнаю,хто це
Щебетушка• 16 июля 2023
Вона кілька років тому в Київ приїжджала. Офігенна харизма у бабці, я уявляю цей секс ходячий у молодості
Кошка Мурка• 16 июля 2023
Комусь подобається, комусь ні, але про них лише і розмови. Тому відповідь - так, ви одна не розумієте)
Бабулька• 16 июля 2023
Автор, ви не одна. Я навіть не знаю, хто це, і мені не соромно.
автор Заместитель Анонима • 16 июля 2023
Ответ дляЩа как дам
Так, ви одна, унікальна унікальність.
Ах!
Ну серйозно - всі фейсбуки й твіттер прям так про них пишуть...
Може я ото чогось не розумію, що вони мені обоє були завжди якісь такі...
Щебетушка• 16 июля 2023
Ответ дляЩа как дам
Так, ви одна, унікальна унікальність.
Вас теж це формулювання тригерить? 😅
Ща как дам• 16 июля 2023
Ответ дляЩебетушка
Вас теж це формулювання тригерить? 😅
Ага)
Подмигашка• 16 июля 2023
Автор я не знаю хто це. Біркін це щось про сумки? І в новинах у мене цього немає. Можливо тому, що не цікавилась подібними речами раніше.
Верочка 100%• 16 июля 2023
Ну вы же понимаете , что не одна вы есть те, кому они импонируют, есть те, кому нет
Верочка 100%• 16 июля 2023
Ответ дляПтица секретарь
Я навіть незнаю,хто це
Серьезно?
Птица секретарь• 16 июля 2023
Ответ дляВерочка 100%
Серьезно?
Серйозно,а повинна знати
Красный Смех• 16 июля 2023
Про мертвых часто пишут излишне хорошо. В свое время они не были ни образцом любви, ни эталоном верности. Он даже не женился на ней, несмотря на то, что уже была общая дочь.
Верочка 100%• 16 июля 2023
Ответ дляПтица секретарь
Серйозно,а повинна знати
Не повинні, просто меня это очень удивило
Вишня на торті• 16 июля 2023
Ответ дляПтица секретарь
Я навіть незнаю,хто це
І я поняття не маю.
Квітка Миру• 16 июля 2023
Їх донька - моя улюблена акторка. Вона величезний талант. І від батьків віє шармом. Але у вас, автор, просто інший смак. Нічого в тому ані хорошо, ані поганого
Красный Смех• 16 июля 2023
Ответ дляПтица секретарь
Я навіть незнаю,хто це
Да ладно?
Красный Смех• 16 июля 2023
Ответ дляБабулька
Может вы молодые? Лет по 20?
Ща как дам• 16 июля 2023
Ответ дляЗаместитель Анонима
Ах!
Ну вы даёте. Сегодня умерла талантливая женщина. Люди ее вспоминают. Да, вы что-то не допонимаете.
Обнемашечка• 16 июля 2023
Автор, зніміться як вона у 80 фільмах, а ми тоді поговоримо захоплюватися вами чи ні(((
КараПузовна• 16 июля 2023
А можно детальнее, о ком речь? Не знаю таких...
Или знаю под другим именем?
Птица секретарь• 16 июля 2023
Ответ дляКрасный Смех
Может вы молодые? Лет по 20?
Мені 32,це має значення, зараз буду гуглити,бо справді незнаю
allo4ka21• 16 июля 2023
Ответ дляКрасный Смех
Да ладно?
І я)
Доставучая• 16 июля 2023
Ответ дляПодмигашка
Та квасьте огірочки, тема не для вас
Подмигашка• 16 июля 2023
Ответ дляПтица секретарь
Я вже загуглила. Пісню чула. Але я всеодно не знаю цих людей
Подмигашка• 16 июля 2023
Ответ дляДоставучая
Та квасьте огірочки, тема не для вас
Я надто юна для такого заняття
Щебетушка• 16 июля 2023
Ответ дляПодмигашка
Так, сумка названа на честь неї)
Поліпривіт всім• 16 июля 2023
Не знаю, кто это.
Красный Смех• 16 июля 2023
Ответ дляПтица секретарь
Вам не понравится их творчество, это звёзды не вашего поколения.
Подмигашка• 16 июля 2023
Ответ дляЩебетушка
Так, сумка названа на честь неї)
Ну хоч хтось пояснив. Дякую. А то всі решта мовчки хапаються за голову від мого невігластва)