sweet1234• 16 июля 2023

ищу попутчицу на отдых в Карпатах с детками из Киева?

пишите!
Краденые абрикосы• 16 июля 2023
Нафига)))она вам?

Moon shine• 16 июля 2023
Вже так поїхала і нікого не шукала і ніхто мені не треба. Навіщо вам хтось.? Якісь чужі тітки з дітьми? може вони кричать і невиховані? Це треш -їхати з чужими дітьми.тут на відпочинку всякого надивилася- кричать, істерять..вищать... Уявляю, якби така компанія була. Втекла би через добу. Їдьте самі і не шукайте проблем на голову свою. Коли хотіла пішла..прийшла..не прив´язуєшся ні до кого..ви вже як з кимось їдете,то хоч не хоч,а мусите з ними час проводити. А якщо хочеться самому бути з дитиною чи з кимось цікавішим познайомитися, а тут ця тітка, яка з вами приїхала))))
автор sweet1234 • 16 июля 2023
Ответ дляMoon shine
так у меня есть ребенок вообще-то))
Moon shine• 16 июля 2023
Ответ дляsweet1234
так у меня есть ребенок вообще-то))
І в мене є. І що? Ви не знаєте яка тітка з якими дітьми вам попадеться. Є такі що піпець.хочу- не хочу. Воду варить.туди тягне...а те буду..а те не буду. Одне невдоволення і істерики. Я ж кажу.тут на відпочинку на таких надивилася..моя дитина золота порівняно з ними. вихована.чемна.якби отаке - я б і добу не пробула з такими попутчицями. Як буде треба - на місці познайомитися.а ходити кагалом - нічого хорошого. Я теж з Києва. Сама поїхала і прекрасно відпочиваю.
Краденые абрикосы• 16 июля 2023
Ответ дляsweet1234
так у меня есть ребенок вообще-то))
зачем вам еще и чужие,думаете по очереди за ними смотреть,или чтоб еще больше устать ?
автор sweet1234 • 16 июля 2023
Ответ дляКраденые абрикосы
чтоб физически было легче отдыхать
автор sweet1234 • 16 июля 2023
Ответ дляMoon shine
а вы куда именно поехали?

Краденые абрикосы• 16 июля 2023
Ответ дляsweet1234
чтоб физически было легче отдыхать
Как незнакомый человек облегчит вам отдых?
kotelok1512• 17 июля 2023
Я б з задоволенням склала Вам компанію,але не в Україні. (((