Топтунша• 16 июля 2023

Почати нове життя в 40 в еміграції? Чи варто?

Я жінка, 39 років. Самотня. Минулого року розлучилась. Зараз ніщо не тримає.
Дітей, батьків немає. З родичів лише бабуся на росії, яка не знаю скільки ще протягне, їй 82.
Живу в Києві з 9 років. Працювала в торгівлі, дрібний приватний бізнес разом з чоловіком.
Після початку повномасштабного я весь цей час була в Україні. Була і є "робота" в ОСББ.
Але якось так на душі недобре. Таке враження що життя проходить повз, на паузі до кінця війни, як мінімум, а вона затягується.
Подумала, можливо, варто було б замислитися й почати нове життя.
І поїхати за кордон. Можливо, назавжди.
Маю невеликі заощадження - біля 60 тис доларів. Або купити тут квартиру після розлучення. Або почати з нуля життя.
Чи ви на моєму місці б ризикували?
Якщо так, то куди, в якому напрямку? Можливо, де сильна діапора чи як обирати?
З мов - лише англійська, Intermediate B1-
Виглядаю досить молодо, здоров´я більш менш норм.
KaVika29• 16 июля 2023
Может чехия ? Словакия ? Там быстро замуж берут

Репетиторша• 16 июля 2023
Ответ дляТоптунша
Ось єдине місце, куди точно не хочу - це Німеччина. Не подобається країна, мова, люди...
Вот знаете, я тоже имела такое мнение. А сейчас удивлена что мне тут нравится.
Всегда думала про США или Канада, по причине английского языка.
Любимка-анонимка• 16 июля 2023
Давно пора в Германию
автор Топтунша • 16 июля 2023
Ответ дляБідося
Автор, на самом деле вам нужно устраивать личную жизнь, а не страну менять. В чужой стране, с ментально другими мужчинами это будет ещё труднее, чем в Украине.
Почему нет детей? Здоровье не позволило или желания не было? Это важно
Особисте життя якось не виходить влаштувати, немає бажання перебирати як в магазині на СЗ (пробувала. але якось без вогню), все життя якось випадково попадали мені мої чоловіки. Дітей немає, бо спочатку не виходило, а потім зіпсувались стосунки з чоловіком. Я чесно кажучи, їх не люблю, тому мене це не засмучує.
В іншу країну поїхала б не з метою вискочити заміж за першого-ліпшого і намагатись плодитися, а з метою влаштувати своє життя, нехай самотнє, але незалежне: окреме житло, роботу. Тому трохи занепокоює. Тут, в Україні, я поки що можу собі забезпечувати рівень більш менш пристойний.
Я-ваш шанс• 16 июля 2023
Ответ дляТоптунша
Ніхто не чекає. І я не маю рідкісної професії тощо.
Готова працювати в торгівлі або десь в готелі, іншого не можу собі придумати.
Ну какая торговля? Блин, я в шоке с людей, ну смотрите на вещи реально. У вас плохой английский, максимум выкладывать товар в магазине, таскать тяжести. Ну вы же на пособия хотите ехать, если быть честными.
Карапулька• 16 июля 2023
Днями я втратила остаточно надію. Всі пророчать затяжну війну нам. Їдьте автор.
Цвіпканя• 16 июля 2023
Основная проблема: что вы будете заграницей делать? Вы готовы к физическому труду? С чего вы думаете, что ничего не добившись в Украине, вдруг, в чужой стране, без друзей, знакомых, станете кем-то? Вопрос же не внешности. Вы сможете стать совсем одинокой, без работы с реальным вариантом работать физически или убирать? Если бы вам было хотя бы лет 30, то я бы и посоветовала выехать. Есть время учиться и т.д.
Поэтому, вы хорошо подумайте. И дайте себе ответы на эти вопросы. Только да ответ появится: стоит или нет.

Бідося• 16 июля 2023
Ответ дляТоптунша
Вы хотите выкладывая товары в супермаркете- обеспечить себе отдельное жилье в Европе?
Я-ваш шанс• 16 июля 2023
Ответ дляТоптунша
Кем вы тут работаете?
Просто звязда• 16 июля 2023
Ответ дляБідося
Вона взагалі слова про Європу не писала
автор Топтунша • 16 июля 2023
Ответ дляKaVika29
Я не хочу заміж )
Що там ще цікаве, в принципі, немажє нічого проти
Миссис Буркул• 16 июля 2023
Ответ дляТоптунша
Я подумала поки що про Польшу чи Іспанію, більш менш прийнятні мова та життєвий уклад.
В Німеччині мешкає сестра колишнього, але вони з чоловіком лікарі, мені там немає що робити. Мова, країна не подобається.
І так, боюся розтринькати гроші і лишитися ні з чим.
1. В европейских деревнях вполне можно с Вашим бюджетом приобрести недвижимость. И автомобиль (иначе никак). И останется.
2. У каждого своя история и своя жизнь. Другое дело, что большинство считают свою точку зрения единственно верной и маниакально навязывают её. Объективно - Вас ничего не держит в Украине. Перспективы украинские - Вы сами понимаете всё. Идеализировать Украину глупо. Как и ждать чудес от жизни в другой стране. Будет новая жизнь
Бідося• 16 июля 2023
Ответ дляПросто звязда
Вона взагалі слова про Європу не писала
А где? В Америке? Там жилье дешевле?
Бюст Березуцкого• 16 июля 2023
убежала бы уже давно.
автор Топтунша • 16 июля 2023
Ответ дляЯ-ваш шанс
Якби хотіла на пособія, виїхала б рік назад )
В Україні зараз я живу на свої і хотіла б і далі так жити, а не залежати від подачок когось. За все життя не отримувала жодної допомоги, субсідії тощо, не була у чоловіка на утриманні. Працювати готова.
Мексиканочка• 16 июля 2023
Ответ дляКринжова баба
Їдьте в Туреччину
Кто о чём
Чекаю завтра• 16 июля 2023
Ответ дляКарапулька
Хто всі? Що трапилось днями,що ви такі висновки зробили?
автор Топтунша • 16 июля 2023
Ответ дляЦвіпканя
Самотня я що тут, що там.
Але так, тут в своєму середовищі, немає проблем з мовою, дозволами на роботу тощо.
Просто звязда• 16 июля 2023
Ответ дляБідося
А где? В Америке? Там жилье дешевле?
В Америці з/п вищі і мова в неї є, але про Америку вона теж нічого не писала

Чекаю завтра• 16 июля 2023
Ответ дляТоптунша
Самотня я що тут, що там.
Автор. Проживши ці півтора року в Європі,я б порадила вам не їхати нікуди.
Це реально важкий досвід
Бриджит_Фрикандо• 16 июля 2023
Ответ дляЧекаю завтра
Це реально важкий досвід
Де жили?
автор Топтунша • 16 июля 2023
Ответ дляБідося
Так )
Не претендую на віллу або три-бедрум, але жити в таборі не готова.
Це і стримує, найбільше.
Була думка, здати тут житло, щоб хоч якійсь дохід отримувати, але це близько 300 євро зараз, і тоді чоловіку треба віддати левову частину накопичень.
автор Топтунша • 16 июля 2023
Ответ дляЯ-ваш шанс
Кем вы тут работаете?
Зараз - керівник ОСББ
До того мали дуже дрібний торговий бізнес (ларьк роздріб) з чоловіком, але я звідти усунулась.
Просто звязда• 16 июля 2023
Автор я жила в Європі і США
Дочекатись не можу коли вернусь в Україну, їдьте пробуйте
Бідося• 16 июля 2023
Ответ дляТоптунша
Так )
Це і стримує, найбільше.
Моя сестра живёт в Канаде. Они арендуют дом. Не лакшери, простенький. 2650 кад. Это не Торонто и не Ванкувер. И не их пригород). Один человек не потянет.
Просто звязда• 16 июля 2023
Ответ дляТоптунша
Зараз - керівник ОСББ
Голова нашого ОСББ вже 1,5 року в США і продовжує займати посаду і з/п
автор Топтунша • 16 июля 2023
Ответ дляПросто звязда
Мову треба підтягувати буде.
Зі старту ні на що не розраховую.
Які перспективи в США по роботі, залишитись там...?
Бідося• 16 июля 2023
Ответ дляПросто звязда
Предполагаете, что автор задумывается об эмиграции в парашу?)
KaVika29• 16 июля 2023
Ответ дляТоптунша
Я не хочу заміж )
І дітей не хочете ?
НеВРотик• 16 июля 2023
Я на полном серьёзе сейчас советую вам заказать и хорошенько разобрать свою астрологическую карту. Рассчитать соляр. Посмотрите стоит ли вам ехать и если ехать, то куда. Смотря какие цели у вас. Хотите ли семью и детей, или работать. В любом случае какие-то аспекты придется отрабатывать. Потому не раздражайтесь на мой совет. Поищите хорошего астролога. И потом уже решите для себя что для вас будет лучше.