Топтунша• 16 июля 2023

Почати нове життя в 40 в еміграції? Чи варто?

Я жінка, 39 років. Самотня. Минулого року розлучилась. Зараз ніщо не тримає.
Дітей, батьків немає. З родичів лише бабуся на росії, яка не знаю скільки ще протягне, їй 82.
Живу в Києві з 9 років. Працювала в торгівлі, дрібний приватний бізнес разом з чоловіком.
Після початку повномасштабного я весь цей час була в Україні. Була і є "робота" в ОСББ.
Але якось так на душі недобре. Таке враження що життя проходить повз, на паузі до кінця війни, як мінімум, а вона затягується.
Подумала, можливо, варто було б замислитися й почати нове життя.
І поїхати за кордон. Можливо, назавжди.
Маю невеликі заощадження - біля 60 тис доларів. Або купити тут квартиру після розлучення. Або почати з нуля життя.
Чи ви на моєму місці б ризикували?
Якщо так, то куди, в якому напрямку? Можливо, де сильна діапора чи як обирати?
З мов - лише англійська, Intermediate B1-
Виглядаю досить молодо, здоров´я більш менш норм.
Дюагональ• 17 июля 2023
Ответ дляКундалина
Удалено администрацией...

Кундалина• 17 июля 2023
Ответ дляДюагональ
Удалено администрацией...
Дюагональ• 17 июля 2023
Ответ дляКундалина
Удалено администрацией...
Понимаю, старость не радость.
И нервы шалят, искренне сочувствую
Угги_в_горошек• 17 июля 2023
Ответ дляДавно без алко
Чего пугать? Надо реально понимать, что путь мигранта розами не усыпан. Поделитесь своей историей, подбодрите девушку.

Я тоже сейчас на низком старте, пошла на одну из низших должностей. Мне 40. Выстрелит или нет- понятия не имею.
мы в Германии нормально устроились, муж и я., но полгода все бросили и в Азию. пахать не хочется. зарплата мужа и аренда киевских квартир. Нас 5
ПАЦАНКА О• 17 июля 2023
Автор, я у Нідерландах. Місцеві чоловіки дуже сімейні. Знаю вже трьох жінок наших, які у серйозних відносинах із нідерландцями. Тобто, не зустрічі, а оформлення суспільного проживання. Всі жінки із дітьми. І до всіх дуже турботливе ставлення. Англійська тут, майже, як друга державна. Місцеві, особливо, молоді, без проблем розмовляють нею. Ну, і менталітет тут кращий, ніж у німців. Так що, все у вас буде, якщо захочете.
Кундалина• 17 июля 2023
Ответ дляПАЦАНКА О
Английский тут только на бытовом уровне, для работы нужен нидерландский
Давно без алко• 17 июля 2023
Ответ дляУгги_в_горошек
Да, ваш кейс автору не подойдет.

ПАЦАНКА О• 17 июля 2023
Ще додам. Якщо є гарна англійська, роботу також знайти можна. В мене у колективі саме нею розмовляють, бо інтернаціональний колектив
ПАЦАНКА О• 17 июля 2023
Ответ дляКундалина
Неправда. Ця країна сама різнокольорова у Європі. І англійська якраз в компаніях більш вживана
Кундалина• 17 июля 2023
Ответ дляПАЦАНКА О
Сильно заблуждаетесь, пишу вам как гражданка этой страны
Кундалина• 17 июля 2023
Ответ дляПАЦАНКА О
Учите нидерландский, одним английским в Нидерландах не обойдетесь
ЯблокоРаздора• 17 июля 2023
Ответ дляТоптунша
Зрозуміло, тобто якщо вирішу працювати над особистим життям, то їхати варто, якщо просто жити - краще вдома )
Проблема в тому, що я поки що не хочу заміж.
Про замуж вы погорячились, просто мужчину для отношений, вы же одна. Просто тут жизнь намного легче и вы сами заскучаете и захотите отношений. Когда базовые потребности легко закрываются и вам не нужно пахать, то просто жить довольно скучно одной. Вам сейчас сложно представить, но работая тут вам не нужно вылавливать акции или экономить на элементарных вещах. Вы просто идёте в магазин и покупаете что хотите кушать, платите за квартиру, покупаете одежду и с удивлением обнаруживаете что деньги ещё остались. На отдых 4 раза в год тоже хватает, если это не какой то лакшери отдых. Ну вот мы за первый год побывали в Париже, минус одна мечта, в Италии минус вторая, на август забронировали Хорватию. Не считая Украины, в которую тоже ездили к родным повидаться. Решать конечно вам, но как вы видите себя в 50? Ни мужа, ни детей, просто работа и родной Киев? И так до пенсии.
Несу пургу• 17 июля 2023
Ответ дляТоптунша
Якщо чесно, дуже люблю свій Київ, не планувала звідси їхати, взагалі.
Але накрило розуміння того, що цей дощ надовго та перспективи не дуже через корупцію тощо.
Коррупция есть везде
черная мамба• 17 июля 2023
Для початку поїхати хоча б на 2 тижні у ту країну.в яку би хотіли емігрувати.Я,наприклад,була майже впевнена,що захочу купити житло у країні «х» Західної Европи.Їхала на відпочинок,50% у розвідку.Висновок:не моя країна для постійного проживання.
Пластилин_Колец• 17 июля 2023
Моя одногруппница- очень своеобразная женщина 50 лет огорошила нас тем, что вышла замуж/ соазу сменила документы, сейчас на права сдает. В Харькове давно была одинока и шансов как бы ноль. Тут счастлива- почему нет, эйджизма нет- это единственное в старой Европе👍
язззззь!!!• 17 июля 2023
Автор, милая, едьте, конечно.
Вам правильно девочки говорят.
Удачи!😌
ПАЦАНКА О• 17 июля 2023
Ответ дляКундалина
Я якраз і вивчаю нідерландську. Англійську не знаю. Відповідала автору. Для старту гарна англійська досить непоганий варіант. На відміну від Німеччини. Німці вперто ігнорують англійську
АнтиТроль• 17 июля 2023
Ответ дляВільнаНазавжди
Вы одна, мужа и детей нет. Что вам мешает жить полноценной жизнью и в чем пауза состоит?
В том, что наши мужики клюют только на двадцатилетних и на работу также берут до 30. У нас конченая страна с кончеными людьми. Как и все постсовковые страны вообщем.
Коко Шанель• 17 июля 2023
Ответ дляТоптунша
Поясніть, будь ласка, трошки не зрозуміло...
Звідки пособіє?
Як це звідки? Франція платить біженцям трохи для інтеграції. Але якщо живеш безкоштовно то там копійки і люди вимушені працювати ким знайдуть. Як живеш в окремому житлі і з крнтрактом то платять трохи більше і нема сенсу бігти куди попало, а можна вчити мову хоч трохи

Коко Шанель• 17 июля 2023
Ответ дляКундалина
и не только Франция, так практично везде
Германия предлагает от А0 до В1 + интеграционные. Здесь это только для полноценных беженцев
Коко Шанель• 17 июля 2023
Ответ дляБлакитне небо
Ну я не писала конкретно за страну. В общем говорю. Да, мечта, прям
Но мне нравится все. Правда надо крутиться но и дома не сидишь сложа руки
Сижу_и_плачу• 17 июля 2023
Ответ дляДюагональ
Це ваш вибір. Сидіть і насолоджуйтесь. Поки чиновники розкладають і далі бюджет. А можете почекати на пенсію, яку ви не отримаєте.
сиджу, всі не можуть виїхати. Бо дійсно постає питання за що хлопці воюють? Знайомі наголосували, тепер сидять закордоном і постять звідти який президент класний. Цікаво, чому ж не залишилися в Україні, якщо такий хороший
Душа компанії• 17 июля 2023
Я б у Португалію поїхала
автор Топтунша • 17 июля 2023
Ответ дляДуша компанії
Я б у Португалію поїхала
Чому саме туди?
Аноним с кешбеком• 17 июля 2023
Ответ дляКундалина
Це не так, я вже рік працюю в місцевому банку
черная мамба• 17 июля 2023
Ответ дляАнтиТроль
Вы хоть выехали в нормальную страну с некончеными людьми?Нам,конченым будет больше кислорода.