Марс атакует• 16 июля 2023
Что за болячка
Начались высыпания на теле у подростка.фото внутри. Некоторые чешутся, некоторые нет. Пузырьки с жидкостью. По всему телу,но немного. На руках штук 5, пару на плече,на ногах штук пять. На голове бесцветный,но как шишки,болят( те,что на голове). Температура 37.6. тело ломит. Что может быть? В окружении больных нет((
Нематрьошка• 16 июля 2023
Если у вас нет бесцветной жидкости, но зеленка очень спасает от зуда. Дочери подростку очень помогала ванна. Хотя раньше принимать ванну и даже мыться под душем при ветрянке писали, что нельзя. Сейчас наоборот можно и нужно
Усатая полосатая• 16 июля 2023
Я в 30 хворіла одночасно з дітьми погодками 2 і 3 роки - ото жесть була.
Єдина Країна• 16 июля 2023
Ответ дляМарс атакует
Ребенок дома практически (((( откуда это? Девочки,как сейчас лечат эту гадость? Я пока Нурофен дала
При вітрянці не можна давати ібупрофен. Він провокує більший висип ускладнює його перебіг.
Укр_жіночка• 16 июля 2023
Ответ дляХолодная каша
Доречі при вітрянці категорично не можна ібупрофен, тільки парацетамол. Мазати можна кремами чи мазями з каламіном
Блін що це за маячня? Я хворіла у 29 років вітрянкою, була велика температура і збивала лише ібупррфеном, все зі мною добре, ніяких ускладнень не було…. Але я не в Україні, і тут про таку нісенітницю мабудь не знають
Укр_жіночка• 16 июля 2023
Ответ дляЄдина Країна
Це не правда! Весь світ приймає ібупрофен а лише на Україні він провокує ускладнення при вітрянці 🤦🏽♀️🤦🏽♀️🤦🏽♀️
Єдина Країна• 16 июля 2023
Ответ дляУкр_жіночка
Це правда, і вона прописана в інструкції до препарату
Козяка-маляка• 16 июля 2023
Ответ дляМарс атакует
А что делать,если самочувствие плохое?
Якщо свербить, то антигістамін давати, і нурофен по самопочутті. Більше сину нічого не назначав лікар. У мого взагалі не свербіли, то тільки температуру збивали. Та до лікаря зверніться, бо вітрянку обов´язково фіксують у мед. карті.
Козяка-маляка• 16 июля 2023
Ответ дляМлинець Мій
Нурофен не можна при вітрянці. Давайте парацетамол
Чому? Це ж ібупрофен. Я сину давала, все добре.
Козяка-маляка• 16 июля 2023
Ответ дляХолодная каша
20 діб інкубаційний період. Вам краще до лікаря, в 15 років може важко переноситись, можливо треба противірусні буде
В мене дитина 10 років 5 діб температурила, сипало дуже. Тепер ці ямки на обличчі, краще б вакцинувала.
Ці ямки в майбутньому можна буде відшліфувати. Від хвороби імунітет, а чи був би після вакцини не відомо.
Холодная каша• 16 июля 2023
Ответ дляУкр_жіночка
Це маячня, бо ви так вважаєте? Ну судячи з тексту то так😄
Почитайте інструкцію хоч
Млинець Мій• 16 июля 2023
Ответ дляУкр_жіночка
Ви на приколі? Світ не приймає при вітрянці нурофен
Укр_жіночка• 16 июля 2023
Ответ дляМлинець Мій
І я і моя 1,5 річна дитина збивали температуру при вітрянці лише нурофеном за рекомендацією лікарів в інфекційному відділенні, ніяких ускладнень не було, у малої взагалі було може 5 цих червоних цяток і пройшли дуже швидко.
Так що це ви на приколі.
Укр_жіночка• 16 июля 2023
Ответ дляХолодная каша
Почитайте інструкцію хоч
Ні не тому що так вважаю а тому що разом з малою була в інфекційному відділенні з вітрянкою, приймали лише нурофен та ацикловір.
Маю досвід шановна.
Млинець Мій• 16 июля 2023
Ответ дляУкр_жіночка
Так що це ви на приколі.
Удалено администрацией...
Сусідка зверху• 16 июля 2023
Ответ дляОце фіфа
Вітрянка
Какая ветрянка? У меня при дисгидрозе часто такие пузырьки на руке зудящие вылазят.
Укр_жіночка• 16 июля 2023
Ответ дляМлинець Мій
Удалено администрацией...
Ібупрофен малій давали лікарі в інфекційному відділенні. Так що не беріть на себе багато, інструкція то одне а практика то друге…
Гім*** на паличці собі краще зробіть…. Ваш рівень спілкування це треш просто 👎🏼
месяцкие• 17 июля 2023
Ответ дляГарачий Чокалад
Хто це сказав ?
Колись казали ,,що і при ковіди не можна нурофен. А виявилося , що потрібно
нельзя при ветрянке нурофен. в америке его вообще детям не дают.
автор если больше 38,5 температура, то парацетамол. нурлфен нельзя
месяцкие• 17 июля 2023
срочно ацикловир таблетки. завтра уже поздно будет. можно именно в первый день сыпи
Млинець Мій• 17 июля 2023
Ответ дляУкр_жіночка
інструкція то одне а практика то друге…
Питань більше нема
Бідні діти ..... співчуваю їм
Питань більше нема
Бідні діти ..... співчуваю їм
Укр_жіночка• 17 июля 2023
Ответ дляМлинець Мій
інструкція то одне а практика то друге…
Питань більше нема
Бідні діти ..... співчуваю їм
Питань більше нема
Бідні діти ..... співчуваю їм
Собі краще поспівчувайте 🤬
Гарачий Чокалад• 17 июля 2023
Ответ длямесяцкие
Зачем ацикловир ?
Оце фіфа• 17 июля 2023
Ответ дляСусідка зверху
А на голові і ногаз і тулубі теж?