Нашли в капусте• 16 июля 2023
Тяги на брекетах
Хто носив? Як ви це витримали?
У мене 4 шт. На 4 передні зуби, тобто від верхнього до нижнього.
Цікавить естетична сторона, бо виглядає як з фільму жахів, не знаю як спілкуватись з людьми.
Закусенец• 16 июля 2023
Ну разговаривать с ними сложно, носила, когда не нужно было много общаться и дома. Но у меня не на передних были, 3-6ки
Нашли в капусте
• 16 июля 2023
Ответ дляПозитивна
А можно фото ваших зубов с тягами?
Для чого вам?
Нашли в капусте
• 16 июля 2023
Ответ дляЗакусенец
Мені сказали знімати лише коли їм, бо інакше результату не буде
Закусенец• 16 июля 2023
Ответ дляНашли в капусте
Будет результат, просто дольше времени займет, это понятно
Нашли в капусте
• 16 июля 2023
Ответ дляЗакусенец
А, ну то зовсім інша справа. Передні ніяк не закриєш при розмові.
Я б краще довше носила, але тільки вдома.
Позитивна• 16 июля 2023
Ответ дляНашли в капусте
Для чого вам?
Вы не будете отправлять фото зубов без лица?
Каркуша Клара• 16 июля 2023
Я носила ці резинки, але тільки на ніч, прикус виправився, допомогло, але це було саме важче у соєму лікуванні.
Нашли в капусте
• 16 июля 2023
Ответ дляПозитивна
Я не розумію для чого вам фото. Зараз ще напишете мені, що щось не так, щось неправильно. А вже як є, так буде, я вже на фінішній прямій і просто питала хто теж пережив період носіння такої конструкцію несумісної з життям в соціумі)))
Нашли в капусте
• 16 июля 2023
Ответ дляКаркуша Клара
Скільки часу носили і вже в кінці лікування?
Каркуша Клара• 16 июля 2023
Ответ дляНашли в капусте
Почала носити тяги , коли вирізвнялися зуби десь через місяців 5-6 після постановки брекетів, тяги носила довго чесно вже і не пам´ятаю, майже до кінця лікування, а лікування було 2 роки.