Пусин Кукин• 17 июля 2023
Епоксидна смола, хто розуміється
Дуже хочу шпильку у волосся з квітами, вони по 900 грн. Дуже дорого. Вирішила купити епоксидну смолу і зробити самій. Підкажіть чи варто? Наскільки вона складна в роботі?
БезВзяток• 17 июля 2023
Без практики і досвіду одразу щось дуже гарне навряд чи вийде. Потренуйтеся, наб´єте руку, і хто зна, може знайдете нове хобі і покликання) В мене хрещениця таким захоплюється.
ПотеряласЯ Я...• 17 июля 2023
Робота з самою смолою не складна, а от чи є у Вас фарма для відливу?
Пусин Кукин
• 17 июля 2023
Ответ дляПотеряласЯ Я...
Немає. Я бачила в тих що роблять, що форма саморобна. Щось придумати планую
Благоуханочка• 17 июля 2023
Ответ дляПусин Кукин
В конечном итоге Вы потратите барахла на 900 грн и ничего в итоге не получите. Зато #аясама.
ПушАпница• 17 июля 2023
Ответ дляПусин Кукин
Є багато нюансів при роботі зі смолою.По-перше вона має бути якісна, не беріть яку попало, а краще по відгуках. По -друге відміряйте пропорції дуже ретельно, на електронних вагах. По- третє, має велике значення температура приміщення ( в інтернеті є).
Також вас обов´язково без практики замучають пузирі, Ви маєте в інтернеті пошукати лайфхаки, як з ними можна впоратись.
Одразу заколку не відливайте, а потренуйтеся на чомусь маленькому, відлийте якусь маленьку фігуру спочатку.
Також, часто може знадобитись поліровка, для неї необхідні окремі прибамбаси, ну зазвичай це використовують вже ті хто на продаж робить вироби і вони мають бути ідеальними, може вам і для однієї заколки не знадобиться, але майте на увазі, що можна якщо що ( раптом затягне процесс, захочете ще декілька зробити, а поверхня не виходитиме ідеально рівною та блискучою) придбати набір для поліровки, вони є і маленькі, для ’любителів’, не обов´язково великі професійні брати.
ПушАпница• 17 июля 2023
Ответ дляПусин Кукин
А форму можете за копійки придбати на аліекспресс .
Тишком_нишком• 17 июля 2023
Не стоит оно того.
Чтоб вышло то- что вам понравится- нужен опыт и практика. Если нравится подолбаться и потратить время на что-то новенькое- можно и сделать.
Пусин Кукин
• 17 июля 2023
Ответ дляПушАпница
Дякую, що поділились. Подумаю