Крем для арбуза• 17 июля 2023

Скрининги. 1 и 2. Пожалуйста, объясните

Первый скрининг я сдава приску в 11,5 недель. Там у меня низкие риски. На второе узи я поехала в другой город ( просто узнала что там супер узист) там сделала узи в 18,5 недель и сдала астрая скрининг второго триместра.
И вот что у меня пришло.
В скриншоте заключение…Как вы его понимаете? С учетом того,что у меня есть первый скрининг и он с низкими рисками. Почему они так пишут? «Если у вас есть первый скрининг….?
Оба узи хорошие.
автор Крем для арбуза • 17 июля 2023
НИПТ уже сдала, но ожидание конечно…
автор Крем для арбуза • 17 июля 2023
Вот это «якщо перший скринінг проводився,і його результати були в нормі,то НЕ ПОТРІБНО БУЛО РОЗРАХОВУВАТИ
Кондуктор маршрутки• 17 июля 2023
Часто кров вдруге взагалі не здають, а роблять тільки узд у гарного спеціаліста, бо на узд вже все чудово видно. Я би на вашому місці не накручувала себе. Ризик за першою біохімією низький, ніпт про всяк випадок ви здали. Ви зараз можете якимсь чином вплинути на ситуацію? Можете. Своїм стресом зробити негарно собі та дитині. Дізнатися результати ніпт раніше, ніж вони будуть можете? Ні. Тому думайте про хороше, старайтеся менше нервувати, а там видно буде
Слобожаночка• 17 июля 2023
Ответ дляКрем для арбуза
НИПТ уже сдала, но ожидание конечно…
Теперь расслабьтесь и настраивайтесь на хорошее. Раз нипт сделали, то больше пока посоветовать нечего
Слобожаночка• 17 июля 2023
Ответ дляКондуктор маршрутки
В мене в минулому році кров брали обов’язково, бо роблячи узі ризики розраховують через якусь програму, де важливо щоб були результати крові. Це компоекс
lisulya• 17 июля 2023
Ответ дляКрем для арбуза
Ну наверное если воротниковая зона и нос на 1 скрининга был норм, то риски меньше и не превышает граничные показатели.
Кондуктор маршрутки• 17 июля 2023
Ответ дляСлобожаночка
Так, за правилами так. І перший скринінг завжди так. І я не агітую ні за що. Просто пишу, що часто з другого скринінгу лишають лише узд.
Роздратована шкіра• 17 июля 2023
Ваш возраст, вероятно, выше 35, поэтому это повышает риск (это заложено в алгоритм подсчета), плюс, второй скриннинг всегда менее точный. Третье- в 18,5 недель у вас еще нет результатов НИПТ?
Bor bor• 17 июля 2023
Ответ дляКрем для арбуза
Так так и есть. По протоколу МОЗ если первый скрининг показал низкие риски, то второй по крови не проводится, только УЗИ.
Фиктивная• 17 июля 2023
Автор, перша вігітність, перший скрініг аналіз крові поганий, по узі - все добре, по факту дитина з генетичною хворобою........ третя вагітність узі добре, по крові підвищені ризики, робила інвазивну процедуру на 18 тижні. Знаю, як ви переживаєте, бо ледь не здуріла від очікування. Моя порада, краще перевірити от і все, бо буває по різному, нажаль
Курочка-чубаточка• 17 июля 2023
Ответ дляBor bor
Мені 38 робили 2 скрініги, ось нещодавно на 20й другий і 2 узд) так мені спокійніше